Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Earlier
 4. Siema, jestem Dawid mam 26 lat, w CSGO ograłem niecałe 500 godzin, za to w 1.6 jestem weteranem od 2003/4 roku. Zatrzymałem się na forach z 2016? roku. Wielokrotnie bywałem h@,j@, GM, moderator, ubt, i jeszcze setki innych dostępnych wtedy na forach rang. Miałem kilkanaście swoich serwerów, pisałem skrypty za małolata, bawiłem się nawet w klepanie for. Na forach bywałem jak BANID był jeszcze wiarygodny, gdzieś was znalazłem miedzy stronami facebooka, i pomyślałem że fajnie by było poczuć się jeszcze raz jak dzieciak którego obowiązkami jest tylko szkoła i zjedzenie obiadu. Także have fun i miejmy nadzieje że znajdę tu namiastkę tamtych czasów i legendarnej wrocławskiej twierdzy.
 5. Dzięki za poświęcony czas na serwerach, jak będziesz chciał wrócić pisz
 6. czyś czyś, z powodu braku czasu rezygnuję z admina, proszę odebrać mi rangi pozdro i powodzona
 7. Nowy - Head Admin Trasmo @Trasmo Będzie pełnił obowiązki Head Admina od dnia 11-11-2019 r Trasmo będzie miał za zadanie pilnowanie porządku na sieci oraz serwerach, pod swoją opieką ma dział SB standardowo, wszystkie serwery jak obecnie, będzie wsparciem dla Adminów oraz modów forum w potrzebie pilnej jeśli tego będzie wymagała nagła sytuacja, ponadto działy promocji sieci CS Wrocław itp. Gratulacje!!!
 8. Na nie -Brak wymagania masz -konto o dziś -tak jak kolega wyżej napisał
 9. Jestem na Nie Jesteś nowy, daj się poznać, popisz trochę. Kolejnym minusem jest wiek, już mieliśmy doświadczenie z takimi osobami. Piszesz podanie na moderatora forum, nie na administratora w grze, więc twoje doświadczenie w grach typu Minecraft, Roblox czy CS jest zbędne. Potrafisz coś samemu "stworzyć" że oceniasz umiejętności na 7 z 10? Wzór podania skopiowałeś, ale przeczytać wymagania było trudno. Wiek: Min. lat 16 Aktywność na forum Aktywne uczestniczenie w życiu forum Warunek konieczny, brak konfliktów w zespole CS Wrocław Min. ilość postów wymaganych 150 Konto na forum aktywne 30 dni Warunkiem jest dobra ortografia oraz interpunkcja Wysoka kultura osobista Chęć niesienia pomocy innym na forum Dojrzałość w wysokim stopniu Doświadczenie jako moderator Zdobycie zaufania Brak banów na koncie oraz ostrzeżeń włącznie z upomnieniami
 10. Imię: Bartek Nick: Mamusia Wiek: 15+ Doświadczenie: Dosyć duże z innych gier, w których również byłem administratorem. Jestem dość aktywny, jestem miły, więc mam nadzieję że się nadam. Znajomość silnika IPS: 7/10 Dlaczego własnie Ciebie mamy wybrać?: Moglibyście wybrać mnie ponieważ dużo razy byłem doświadczonym administratorem w różnych grach typu : Minecraft, roblox, czy CS. Napisz coś o sobie min: 15 zdań: Mam na imię Bartek. Mam 15 lat prawie 16, posiadam mikro lecz brzmie jak małe dziecko kiedy mówię. Bardzo lubię opiekować się zwierzętami, jeździć na rowerze, hulajnodze. Mam dosyć dużo przyjaciół z którymi często się spotykam, lub gram z nimi w cs'a. Mam nadzieję że będe miał jak najwięcej czasu na spędzanie czasu na serwerach. Zapoznałem się z regulaminem sieci serwerów CS Wrocław: Tak/Nie Tak. Zapoznałem Się.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...