Czarny piątek 2020 - ZACZYNAMY! -50% na wszystkie serwery! ×
VIP za dołączenie do DISCORDA CSW! 2 DNI VIP-a!!! WZNOWIONA!!! ×
Święta bożego narodzenia oraz nowy rok 2021! - KALENDARZ IMPREZ CSW! ×
Aktualne konkursy CSW ×
Jump to content
×
×
 • Create New...
 • Newsy CS:GO

  Newsy

  21 Portal in this category

  1. Statystyki CS:GO VALVE

   Coraz większa popularność rośnie w CS:GO, statystyki wzrostowe przekładają się bardzo mocno z miesiąca na miesiąc, co ma to ogromny udział graczy biorących udział w grze, bez licznych aktualizacji, poprawek czy też teraz operacji jaką VALVE dodało nie było by tego wszystkiego.
    

   źródło: steamcharts.com

   0 comments
   169 views

   Gracz CS:GO nie mógł uwierzyć że gra z Polskim graczem

   Każdy gracz esportu szanujący się zna gracza Jarosława "Pashę", dnia wczorajszego rozegrał mecz z nim gracz z norwegi który nie mógł uwierzyć w to że gra on z nim, był on w szoku ogromnym
    

   0 comments
   140 views

   Idealny granat wprost w głowę

   Niecodziennie udaje się rzucić idealny granat, jednemu graczowi się to udało, CS:GO zaskakuje nas coraz bardziej zagraniami graczy z każdego zakątka globu, takiego zagrania nie mógł przewidzieć gracz z przeciwnej drużyny że dostanie w prost w głowę granat, więc czy to na pewno tak powinno wyglądać każde zagranie?! Czy czas przelotu nie jest za długi, czy można to uznać za kolejny błąd w fizyce CS:GO?
    
    
   AgonizingEnviousHerring-mobile.mp4  

   0 comments
   165 views

   ZywOo najlepszy zawodnik EPICENTER 2019

   ZywOo najlepszym zawodnikiem EPICENTER 2019, został on wybrany jako najlepszy zawodnik MVP, dzięki niemu Team Vitality kończy rok wygrywając spektakularnie Epicenter, jest to już piąte spotkanie LAN wygrane przez nich, obecnie są faworyzowani do zdobycia złota w Moskwie.
    

   Fot: twitter.com/HLTVorg
   Fot: hltv.org
    
    
    

   0 comments
   99 views

   CS:GO najpopularniejszą grą FPS!

   Nikt się tego nie spodziewał że tak statystyki polecą do góry, tak CS:GO jest obecnie najlepszą grą! Gracze pokochali FPS-a do tego stopnia że bije na łopatki wszystkie tytuły, m.in Dota 2 czy najpopularniejszy tytuł PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, król może być tylko jeden, co przyniosło takie wysokie wzrosty graczy? Na pewno to że CS:GO przeszedł na formę Free to Play złośliwi mogą powiedzieć że dali za darmo to teraz każdy może grać więc z tą te statystyki, poniekąd tak zgadza się ale nie zapominajmy co robią działacze oraz osoby prywatne promujące CS-a takie jak Izak, Saju czy też najbardziej zabawna i rozkręcająca społeczność Polską na twitch PAGO3 Mateusz Pągowski!
    

    

   Fot: steamcharts.com

   0 comments
   128 views

   Znamy system rozstawiania drużyn Majora CS:GO w Rio

   Został zmodyfikowany system rankingowy rozstawiania drużyn w CS:GO, zostanie on wprowadzony podczas Majora w Rio, jak informuje Confirmed Michał „Carmac” Blicharz, wiceprezes ds. pro gamingu w ESL zostanie on nieco zbliżony z poprzedniego ale nieco zmodyfikowany, uszeregowanie będzie takie same jak z poprzedniego spotkania od najlepszych do tych mniej silniejszych, spotkanie zostało zapowiedziane na  11 a 24 maja które to odbędzie się w Rio, walka będzie się toczyła o $1.000.000. 
    
   CS:GO Major w Rio de Janeiro
   Terminarz:
   26 kwietnia – 3 maja
   11 maja - cztery dni faza Challenger Stage
   16-19 maja - Legends Stage
   21 do 24 maja - play-offy

   Fot: esl-one.com
    
    
    

   0 comments
   196 views

   Valve opracowało system blokowania mikrofonu

   Każdy z nas chce w spokoju pograć ze znajomymi lub w samotności, ale zdarzają się zajścia na serwerach społecznościowych częściej oraz tych serwerach Valve gdzie młodzi gracze chcą zabłysnąć wydzierając się przez mikrofon lub zakłócać spokój w trakcie rozgrywek, od teraz jest zblokowanie takich graczy, polegać to będzie na reportach od innych graczy, jeśli gracz nie będzie rozumiał swoich czynów nie będzie mógł się komunikować z innymi graczami, będą wymagane punkty doświadczenia wymagane do odblokowania mikrofonu do komunikacji, projekt jest nowy i aktualnie rozwijany przez Valve.
    
    

   Fot: blog.counter-strike.net

   0 comments
   113 views

   Fala banów VAC na steam 2020!

   Fala banów przetoczyła się dnia 13 lutego 2020 r, jak podaje convars.com, zostało zablokowanych kont game bans ponad 3 tysiące kont oraz 248 VAC ban, dokładnych wyników nie znajmy bo są utajnione i szczerzone przez VALVE, jak można się domyślać chodzi o nowy system autorski do wyłapywania oszustów którzy dalej wykorzystują oprogramowania do ułatwiania sobie gry niszcząc rozgrywkę społeczności CS:GO.
    

   Fot: convars.com

   0 comments
   234 views

   Source 2 w CS:GO

   W ostatnim czasie dużo się mówi o Source 2 w CS:GO, ten temat był poruszany kilkakrotnie przez graczy z całego świata, dla czego jeszcze nie ma w CS:GO Source 2? I teraz nadszedł ten moment, ale jeszcze pewnie będziemy musieli poczekać bo wszystko jest planowane i kodowane, terminarz kiedy ujrzymy te zmiany na pewno po majorze który odbędzie się  26 kwietnia - 2 maja 2020 r, zmiany w kodzie zostały zauważone po ostatnich zmianach w aktualizacji, jednakże to jeszcze nie to czego będziemy świadkiem, będzie zmiana po całości.
    
    
    

   Fot: store.steampowered.com

   0 comments
   201 views

   Rekord graczy jednocześnie 1 mil graczy CS:GO!

   W końcu udało się! CS:GO osiągnął magiczną liczbę grających ludzi, dziś dnia 14-03-2020 bawiło się razem 1 milion ludzi, król fps jest tylko jeden i na obecną chwile króluje tylko CS:GO, obecne statystyki wzrostowe przekładają się na obecną chwilę jaka panuje to fakt oraz operacja CS:GO jaka jest jeszcze dostępna do 30 marca 2020, oczywiście przyczynia się jeszcze do tego fakt że CS:GO jest za darmo każdy może pobrać i bawić się ze znajomymi razem, oczywiście jak można zaobserwować czy to na serwerach Valve czy społecznościowych zmożoną ilość ludzi z oprogramowaniami ułatwiającymi rozgrywkę ale z tym Valve radzi sobie świetnie, statystyk nigdzie Valve nie ujawnia są ona bardzo szczerzone, obecnie na pewno jeszcze przed długi czas będziemy obserwować ogromną ilość Vac Banów dla tych ludzi.
    

   Fot: steamcharts.com
    

   0 comments
   126 views

   Source 2 CS:GO nowy silnik - beta testy!

   Source 2 jest ten temat wałkowany od tylu lat już że szok, a gracze dalej czekają na nowy silnik, oczywiście wpływ duży ma nowa gra VALORANT która przykuła dużą ilość graczy i aby CS:GO nie odbiegał od można by powiedzieć reszty, Valve postanawia wprowadzić nowy silnik CS:GO Source 2, ten news jest od jakiegoś już czasu w internecie ale jest masa nie jasności czy to na pewno będzie, czy to nie fake news, na obecną chwilę dużo informacji wyciekło już w ciągu 48 godzin w których widać duże zmiany w kodzie CS:GO a co za tym idzie nowa aktualizacja, obecne można przystąpić już teraz do beta testów 1.37.4.8 expires 2020-05-18 ale nie ma możliwości pobrania jej w całości.
    

    

   0 comments
   352 views
  2. Światowa elita CS:GO zagra mecz charytatywny w walce z koronawirusem - Gamers Without Borders

   Światowa śmietanka zagra mecz charytatywny już niedługo 29-31 maja w walce z koronawirusem, 2 miliony dolarów pula ogólna wynosi, zostanie przekazane na jedną z międzynarodowych organizacji charytatywnych.
    
   Zespoły biorące udział:
   FaZe Clan
   Fnatic
   G2 Esports
   OG Esports
   Natus Vincere
   Mousesports
    

   źródło: gamerswithoutborders.com
    
    

   0 comments
   133 views

   Nowa skrzynia CS:GO - Fracture Case

   Nowa skrzynia CS:GO - Fracture Case - Nowa aktualizacja przynisła nam nowe skiny do CS:GO które od czwartku możemy już posiadać w swoich ekwipunkach, skiny zostały zaprojektowane przez siedmiu artystów.
   Link do bloga CS:GO

    
    
    

   0 comments
   260 views
  3. Fala banów CS:GO sierpień 2020 ponad 34 tys VAC ban

   Dnia 13-08-2020 doszło do kolejne dużej akcji zakrojonej przez VALVE, chodzi o co jakiś czas sprawdzanie graczy oraz ich zachowania w trakcie gry, obecnie CS:GO jest Free to Play co ułatwia w dużej mierze grania na wspomagaczach i zakładanie następnych kont bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za takie zachowania, ale pracownicy VALVE cały czas pracują i udoskonalają swoje narzędzie do wyławiania takich właśnie graczy,  na temat VACNET mało się mówi teraz tak samo o człowieku co stworzył program do łapania oszustów bo z wiadomych przyczyn projekt poszedł nie w tym kierunku co powinien, wracając do zakrojonej masowej akcji to na obecną chwilę zostało zablokowanych kont ponad 34 tysiące z czego 14 tysiące ponad Game Ban, na pewno nie jest to ostatnie słowo VALVE w kwestii nadawania banów. 
    
    
   Wykres ogólny VAC ban
    

   źródło: convars.com
    

   0 comments
   192 views
  4. Fałszywe zgłoszenia - Cheaterzy używają botów

   Ostatnia fala banów przyniosła zadowolenie graczy że coś się dzieje w końcu z oszustami ale z dnia na dzień dowiadujemy się z jednej strony przeprosin za niesłuszne bany a z drugiej o zgłoszeniach przez boty cheaterów, obecnie bany nakładane fejkowe zostają usuwane oraz z gier co były nakładane, ale jeśli gracz faktycznie grał na wspomagaczach nie będzie zdjęta blokada z jego konta, obecnie cheatrzy chwalą się dosyć mocno że mają boty i zgłaszają sobie ludzi co nie chcą współpracować z nimi "komunikacja" w zamian dostają od nich zgłoszenia tak jak na filmiku, kilka takich zgłoszeń i konto jest blokowane niesłusznie i trzeba się odwoływać od VAC bana lub Game Bana, statystyki się uspokoiły więc info dotarło chyba już do VALVE, ale jak można zaobserwować w wynikach Google jest masa stron do zgłoszeń fejkowych, bany dnia 13-08-2020 z rana było ich ok 37 tys, obecnie wszystkie zostały już zaktualizowane i jest ich grubo ponad 50 tysięcy.
    

    

   źródło: convars.com 
    
    

   0 comments
   102 views

   VALVE powiedziało koniec zabawy!

   Dnia wczorajszego 19-08-2020 VALVE wdrążyło aktualizację która ma zapobiec takim akcjami jak to miało miejsce ostatnio, przypominamy że zostało zablokowanych blisko 51 tysięcy kont steam, natomiast odblokowanych tego samego dnia ok. 13 tysięcy, dokładną ilość nie poznamy bo jest to ścisła tajemnica do której mają tylko pracownicy VALVE, jak podaje jeden z pracowników VALVE "RIP report botting" czyli sprawa została załatwiona ale w pewnych kwestiach jeszcze nie, bowiem można dalej robić to za kasę aby ktoś dostał fejkowy ban, jak VALVE załatwiło cheaterów co tworzą boty i oprogramowanie zostaje na obecną chwilę tajemnicą.
    

   źródło: twitter.com/basisspace

   Fot: www.facebook.com Valve Corporation

   0 comments
   91 views

   8 lat CS:GO - VALVE dziękuje graczom

   Już 8 lat istnienia CS:GO, VALVE podziękowało graczom na twitter za wszystkie mecze oraz wspólne chwile które towarzyszą nam wszystkim, jak można zaobserwować CS:GO nabrało rozpędu ogromnego i nie zwalnia tępa, statystyki były na czerwono przez jakiś czas ale teraz jest znowu napływ graczy, obecnie jest to najpopularniejsza gra esportowa.

   źródło: twitter.com
    
    

   źródło: steamcharts.com

   0 comments
   55 views
  5. ESL One Rio zostało odwołane

   ESL potwierdza oficjalnie że odwołuje spotkanie ESL One Rio, jak podaje ESL na twitter z uwagi na obecną sytuację panującą na świecie oraz aby nie narazić zawodników biorących udział w imprezie zawiesza spotkanie, jest to pierwsza impreza która nie odbędzie się jak co roku, obecnie VALVE oraz organizatorzy mają co w planach zorganizować ale na pewno bez publiczności, sytuacja jest dość skomplikowana z jednej strony straty finansowe a drugiej bezpieczeństwo musi być zapewnione wszystkich uczestnikom.
    
    
   źródło: twitter.com
   Fot: invenglobal.com

   0 comments
   107 views
  6. Mapy CS:GO: Nowe dwie

   Trwają prace nad nową mapą z CS 1.6 de_tuscan, mapę wykonują Brute oraz catfood, jest to ulubiona mapa z 1.6 która nie mogła się pojawić z powodu praw autorskich, teraz to ma się zmienić i zostanie ona dodana do puli map CS:GO, główny menadżer NorS2021 który jest odpowiedzialny za organizację Dogmination poszukuje teraz profesjonalnych graczy aby testowali nową mapę która może się pojawi w map cyklach, natomiast nowa mapa de_enage jest już dostępna w warsztacie STEAM, mapa musiała zostać odświeżona dosyć mocno ale warto było poczekać trochę dłużej, głównym twórcą mapy jest autor BubkeZ.

   źródło: twitter.com
    
    
    
    
    
    
    
    
      

   0 comments
   68 views
  7. Trenerzy CS:GO z banami!

   Głośna afera nie cichnie, dołączają do niej kolejni trenerzy którzy są odpowiedzialni za prowadzenie swoich drużyn CS:GO, obecnie zostało zbanowanych 37 osób które podglądały swoich przeciwników aby dawać info o pozycjach aby mieć nad nimi przewagę, takim zachowaniem zainteresowało się VALVE, obecnie są wyciągane konsekwencję odnośnie tych osób, lista może być dłuższa od obecnej bo jest masa materiału do przerobienia, oglądanie demek z meczy jeszcze trwa, ostatnio zostało podane do informacji publicznej że jest w śród nich Loord oraz minirox, niestety ale są w nich też Polskie zespoły CS:GO jak podaje esic na swojej stronie, jest to prawie 99,650 dem, rozmiar ich jest obliczany na 15.2TB co pokazuje skalę ogromnego problemu z jakim zmaga się teraz VALVE.
    
    
    
   Link do PDF 37 zbanowanych trenerów: https://esic.gg/annexure-a-sanction-outcomes.pdf

   źródło: esic.gg

   0 comments
   57 views
  8. Nadchodzi nowa OPERACJA CS:GO! #10

   Jak podaje do wiadomości publicznej znana wszystkim osoba w środowisku CS:GO a mowa o Hollandje97, podaje że wkrótce może wkroczyć w życie nowa operacja CS:GO #10, możliwe że za nią wejdzie też source 2, informacja o operacji jest jeszcze nieznana kiedy ona nastąpi, pozostaje tylko nam się uzbroić w cierpliwość i oczekiwać na informację od samego VALVE na wieści odnośnie nowości które niebawem ujrzą światło dziennie.
    

   źródło: twitter.com/Nors3
    
    

   0 comments
   33 views

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.