Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl

omenw0w

 Zbanowany
 • Content Count

  12
 • Entries on Chatbox

  272
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  4h 52m 33s

omenw0w last won the day on November 30 2018

omenw0w had the most liked content!

Community Reputation

4 Nowy

About omenw0w

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. 1. Nick: 47pixels 2. Identyfikator Steam: STEAM_1:0:149675286 3. Data, godzina zajścia: 04-03-19 22:28 4. Dowody: Gram tu już dosyć długo grałem za czasów CSGdańsk 5. Link do demka: - 6. Link do sourcebans: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:149675286&advType=steamid&Submit# 7. Komentarz: Wbijam sobie na serwa bo chce pograć a tu perm ban przez console. Na każdym koncie sprawdzałem i nie ma żadnych vaców ani banów też nie było na serwie wcześniej.
 2. Nick: ϟ hadesiak2k Wiek: 19 STEAM ID: STEAM_1:0:149675286 Doświadczenie: Mialem stycznosc z adminem za czasow cs 1.6 wiec posiadam Składki: Tak powinienem bez problemu VAC: Nieee Opisz siebie: Lubie grac w gry, interesuje sie sportem. Znajomość komend SourceMod 0-10: 6-10 Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/omenowicz/ Ilość godzin przegranych w CS:GO: 3.9k h Ilość godzin przegranych na serwerze: 10d 14:03:21h Posiadasz działający mikrofon?: Tak Przeszedłeś mutację?: Kilka lat temu Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Nie Kontakt: fb, steam, forum W okresie testowym będziesz aktywny na forum?:Tak Dołączyłeś do grupy CS Wrocław na STEAM?:Tak Profil STEAM jest publiczny cały?: TAK http://stats.cswroclaw.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=56
 3. Nick aktualny: 1m00ntms Nick, który chcesz mieć: omenw0w Powód zmiany nicku: Stary nick ma związane ze sobą złe wspomnienia. Omen, ponieważ trzeba coś zmienić a to na dobry początek.
 4. Zabawy gagiem to to nie były. I wracam dopiero teraz ? Do Michaela pisałem już wcześniej. A na forum nie wchodziłem bo nie mogłem.
 5. Nick: badSooN [paho/blacky] Wiek: 19 STEAM ID: https://steamcommunity.com/id/badSooNb/ Doświadczenie: Z adminowaniem miałem styczność wiele razy, ponieważ byłem adminem na wielu serwerach. Składki: Będę w stanie. VAC: Nie. Opisz siebie: Na imię Filip architekt wnętrz, lubię esport i sport. Większość powinna pamiętać blackiego lub paho. Znajomość komend SourceMod 0-10: 6 Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/badSooNb/ Ilość godzin przegranych w CS:GO: Na obecnym koncie 3k+ a łącznie ponad 9k Ilość godzin przegranych na serwerze: Na serwerze grałem na wielu kontach ale mam przegranych napewno powyżej 90h. Bo na serwie w dzień potrafię siedzieć po 10h Posiadasz działający mikrofon?: Posiadam. Przeszedłeś mutację?: Kilka lat temu. Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Aktualnie nie. Kontakt: Steam lub fb. W okresie testowym będziesz aktywny na forum?: Postaram się. Dołączyłeś do grupy CS Wrocław na STEAM?: Tak. Profil STEAM jest publiczny cały?: Tak.
 6. Nick: badSooN (znany bardziej jako blacky/paho) Wiek: 19 STEAM ID: https://steamcommunity.com/id/badSooNb/ Doświadczenie: Bylem adminem na 3 serwerach byly to serwery glownie ffa. Stycznosc mialem spora. Składki: Tak. VAC: Nie. Opisz siebie: Imie Filip pracuje w firmie. Mieszkam w Toruniu. Jestem architektem wnętrz. W wolnym czasie zajmuje sie sportem i e-sportem. Niedługo na świat przyjdzie moja córka lub synek #Patrycja lub #Jakub.
 7. Jestem na TAK znam go dłuższy czas i według mnie sie nadaje. PS: Typowy nolife. Pozdrawiam.
 8. Nazwa kanału: Noir tzw. moon Pod kanały? Tak/Nie: Nie Kontakt steam ID: STEAM_1:0:149675286 Nick Twój: Noir
 9. omenw0w

  adm

  Nick: 1[m00n]tm Wiek: 18 STEAM ID: https://steamcommunity.com/id/them00ngod/ Doświadczenie: Bylem adminem na 3 serwerach byly to serwery glownie ffa. Stycznosc mialem spora. Składki: Tak. VAC: Nie. Opisz siebie: Imie Filip aktualnie jeszcze sie ucze ale też pracuje w firmie. Mieszkam w Toruniu. Jestem architektem wnętrz. W wolnym czasie zajmuje sie sportem i e-sportem.
 10. omenw0w

  Adm

  Nick: 1[m00n]tm Wiek: 18 STEAM ID: https://steamcommunity.com/id/them00ngod/ Doświadczenie: Bylem adminem na 3 serwerach byly to serwery glownie ffa. Stycznosc mialem spora. Składki: Tak. VAC: Nie. Opisz siebie: Imie Filip aktualnie jeszcze sie ucze ale też pracuje w firmie. Mieszkam w Toruniu. Jestem architektem wnętrz. W wolnym czasie zajmuje sie sportem i e-sportem.
 11. omenw0w

  Adm

  Twój nick: 1[m00n]tm Imię: Filip Nick Steam: 1[m00n]tm Jak długo grasz na naszym serwerze: Kilka miesięcy może nawet prawie rok Ile masz lat: 18 Zakres wiedzy o sm 1/10: Kiedyś bym powiedział, że 10/10 ale teraz 2/10 ? Ilość przegranych godzin: 3000h ale ogółem ponad 10k h Czy posiadasz steam: Tak https://steamcommunity.com/id/them00ngod Czy miałeś kiedyś Admina na innych serwerach: Tak Co chciałbyś wprowadzić na serwerze jako Admin: Pomóc nowym członkom serwera. Pilnować przestrzegania regulaminu i usuwać z serwera cheaterów. ?
×
×
 • Create New...