Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl

Next!

 Zasłużony
 • Content Count

  480
 • Entries on Chatbox

  1,662
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Time Online

  4d 5h 21m 31s

Next! last won the day on October 7

Next! had the most liked content!

Community Reputation

40 Bywalec

2 Followers

About Next!

 • Rank
  Legendary Eagle Master
 • Birthday 09/20/2004

Personal Information

 • Miejscowość
  Warszawa
 • Nick na steam
  ☇ᴺᴱ♡ᵀ
 • Platforma
  Steam
 • Wiek
  14
 • Hobby
  Informatyka, sport
 • GG
  -

Recent Profile Visitors

1,477 profile views
 1. Siema! Moja propozycja to jakaś komenda na czacie, która pozwalałaby wyłączyć te duszki jak ktoś zginie. Dużo osób też narzekało (podobnie jak ja), że te duszki często zasłaniają przeciwników. Najbardziej jest to widoczne na B w apsach, gdy ktoś zginął na samym środku A Ty jako TT nie widzisz główý osoby, która wychyla z Vanu. Pozdrawiam, Next!
 2. Jak dla mnie powinno polecieć w tej chwili kilka warnów za: odpowiadanie pod własnym podaniem, pisanie do 4 postów pod sobą. Co za tym idzie, mając warna, nie można składać podania, więc podanie powinno być odrzucone, skoro kolega nawet nie przeczytał regulaminu forum.
 3. Siema. Znalazłem błąd niewielki, ale jest, więc można go naprawić, zwłaszcza, że wystarczą 2 minutki. Mianowicie po najechaniu na panelu użytkownika w prawym górnym rogu na np. dzwoneczek - wyświetla nam się napis "Powiadomienia". Aczkolwiek, kiedy najedziemy na ilość pozostałych repków do przydzielenia pojawi nam się "Reputation points to give today". Chodzi o to, żeby to przetłumaczyć na j. polski. Proponuję "Punkty reputacji do przyznania" czy coś w tym stylu. Pozdrawiam, Next!
 4. Siema! Powracam po pół roku! Dzięki @MichaelKosa za szansę
 5. sprawę mam ale jesteś zbanowany więc raczej mi nie pomożesz.

  1. Kamil

   Kamil

   Jak chcesz jakieś pomocy to napisz do mnie na pv.

   Pozdrawiam Kamil

 6. + czasami mu wejdzie coś w csie (czasami) no i ogólnie kozak - kup se lepszego neta matioszko, bo cię ciągle na mmach wywala
 7. Twój nick: Next! Nick oskarżonego: Kamil Steam ID: STEAM_0:0:183568440 Data i godzina: 22-03-19 22:37 Mapa: nie wiem Opis: Nasz Head Admin postanowił dać permmuta osobie, która owszem nie miała mutacji, ale nikomu nie przeszkadzała mówiąc cokolwiek. Zwłaszcza, że regulamin mówi jasno: "Brak mutacji: śpiewanie, krzyczenie, itp: upomnienie, kick, blokada mikrofonu do 2 godzin" Dowód: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=commslist i demko Żądania: Unmute dla ulich'a to napewno.
 8. Decyzja właściciela nie podlega dyskusji, a sam temat napisałeś niezgodnie że wzorem czy z czymkolwiek oraz dodatkowo piszesz 2 posty pod sobą... Jak dla mnie temat powinien zostać przeniesiony do kosza.
 9. Sprawa ciężka, aczkolwiek do rozwiązania. Narazie wśród osób które się wypowiedzialy jest 3:2 na korzyść unbana. Ja osobiście, jak pisałem powyżej uważam, że jesteś czysty. Masz dużo dziwnych akcji, ale są rundy, w których po prostu lepiej się zagra, czy zrobi coś Podejrzanego nawet bez swojej wiedzy. Na przykład flusha: typowi ciągle namierza na głowy przeciwników przez ścianę, a bana nie ma. Może ma szczęście czy coś? W dodatku, tak jak wspomniał Kamil, Anicet gta u nas ponad 5 tygodni i wszystko było w porządku. Co więcej, rozmawialiście razem na serwerze prawie całą mapę i było wszystko git. Bjedra widzę narazie się nie wypowiada, a mi zależy na szybkim rozpatrywaniu odwołań, dlatego też nadaje unbana i życzę mniej takich sytuacji na przyszłość. W razie trudności z wejściem na serwer, pisz do mnie.
 10. Jak dla mnie najpierw powinniśmy ogarnąć COD'a w sensie klas, bo te są narazie do kitu oraz opisać wszystkie klasy tam (mogę się tym zająć, ale potrzebuję info od administracji)
 11. Masz Anicet sporo dziwnych akcji, wiesz gdzie się ustawić i nie wychylasz jak ktoś jest wcelowany, a jak nikogo nie ma to na spokojnie wychylasz. Dziwnie grasz, ale w sumie grasz dosyć długo i masz wykupionego vipa więc wątpię żebyś coś miał. Jednakże decyzję pozwolę sobie pozostawić innemu członkowi UBTeam, bo znam Aniceta w miarę dobrze i mina decyzja mogłaby być nieobiektywna. Dodam jeszcze, że na mmach też mu często takie strzały wchodzą, a VAC'a nie ma. @bjedra, @Trasmo, @Adrian
×
×
 • Create New...