Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl

Next!

 Zbanowany
 • Content Count

  474
 • Entries on Chatbox

  1,599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12
 • Time Online

  4d 1h 24m 3s

Next! last won the day on March 23

Next! had the most liked content!

Community Reputation

37 Bywalec

3 Followers

About Next!

 • Rank
  Legendary Eagle Master
 • Birthday 09/20/2004

Personal Information

 • Miejscowość
  Warszawa
 • Nick na steam
  ☇ᴺᴱ♡ᵀ
 • Platforma
  Steam
 • Wiek
  14
 • Hobby
  Informatyka, sport
 • GG
  -

Recent Profile Visitors

1,320 profile views
 1. sprawę mam ale jesteś zbanowany więc raczej mi nie pomożesz.

  1. Kamil

   Kamil

   Jak chcesz jakieś pomocy to napisz do mnie na pv.

   Pozdrawiam Kamil

 2. + czasami mu wejdzie coś w csie (czasami) no i ogólnie kozak - kup se lepszego neta matioszko, bo cię ciągle na mmach wywala
 3. Twój nick: Next! Nick oskarżonego: Kamil Steam ID: STEAM_0:0:183568440 Data i godzina: 22-03-19 22:37 Mapa: nie wiem Opis: Nasz Head Admin postanowił dać permmuta osobie, która owszem nie miała mutacji, ale nikomu nie przeszkadzała mówiąc cokolwiek. Zwłaszcza, że regulamin mówi jasno: "Brak mutacji: śpiewanie, krzyczenie, itp: upomnienie, kick, blokada mikrofonu do 2 godzin" Dowód: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=commslist i demko Żądania: Unmute dla ulich'a to napewno.
 4. Decyzja właściciela nie podlega dyskusji, a sam temat napisałeś niezgodnie że wzorem czy z czymkolwiek oraz dodatkowo piszesz 2 posty pod sobą... Jak dla mnie temat powinien zostać przeniesiony do kosza.
 5. Sprawa ciężka, aczkolwiek do rozwiązania. Narazie wśród osób które się wypowiedzialy jest 3:2 na korzyść unbana. Ja osobiście, jak pisałem powyżej uważam, że jesteś czysty. Masz dużo dziwnych akcji, ale są rundy, w których po prostu lepiej się zagra, czy zrobi coś Podejrzanego nawet bez swojej wiedzy. Na przykład flusha: typowi ciągle namierza na głowy przeciwników przez ścianę, a bana nie ma. Może ma szczęście czy coś? W dodatku, tak jak wspomniał Kamil, Anicet gta u nas ponad 5 tygodni i wszystko było w porządku. Co więcej, rozmawialiście razem na serwerze prawie całą mapę i było wszystko git. Bjedra widzę narazie się nie wypowiada, a mi zależy na szybkim rozpatrywaniu odwołań, dlatego też nadaje unbana i życzę mniej takich sytuacji na przyszłość. W razie trudności z wejściem na serwer, pisz do mnie.
 6. Jak dla mnie najpierw powinniśmy ogarnąć COD'a w sensie klas, bo te są narazie do kitu oraz opisać wszystkie klasy tam (mogę się tym zająć, ale potrzebuję info od administracji)
 7. Masz Anicet sporo dziwnych akcji, wiesz gdzie się ustawić i nie wychylasz jak ktoś jest wcelowany, a jak nikogo nie ma to na spokojnie wychylasz. Dziwnie grasz, ale w sumie grasz dosyć długo i masz wykupionego vipa więc wątpię żebyś coś miał. Jednakże decyzję pozwolę sobie pozostawić innemu członkowi UBTeam, bo znam Aniceta w miarę dobrze i mina decyzja mogłaby być nieobiektywna. Dodam jeszcze, że na mmach też mu często takie strzały wchodzą, a VAC'a nie ma. @bjedra, @Trasmo, @Adrian
 8. @Trasmo zdjęcie robione przy białej ścianie samodzielnie XD. Oj czepiasz się
 9. Wydaje mi się, że ranga bez sensu. Osoby, które będą już rok na forum, będą na 100% miały inna range. Osoba, która ma po prostu konto rok nie może dostać weterana od tak. Poza tym jak to sobie wyobrażasz? Podania na weterana? Ranga narazie zbędna. Proponuję nazwę "Legenda", która przyznawana by była po rezygnacji ważnej osoby na forum. Narazie nie ma takiej potrzeby. Wydaje mi się, że ranga Junior Admin obecnie, to ranga dla nowych adminów, ale tu nie mam pewności (też zawsze kojarzyłem nazwę Junior Admin z osobą ważną na forum (trochę poniżej administratora). Pisałem o tym wiele razy, czy to na forum, czy do Michaela. Odpowiedź była niezmienna: "Brzydko to wygląda", z czym się nie zgadzam. Jestem oczywiście za. Oczywiście, że się da. Zależy od chęci.
 10. Ale Kamil. Narazie rangi kangur i komandosa są totalnie beznadziejne i nie ma sensu nimi grać.
 11. Oraz zwiększyć prędkość bhopa dla kangura i znacznie zwiększyć prędkość komandosa
 12. No cóż... Żadnych turniejów jeszcze nie wygrałem heh
 13. Ogólnie zostaję proplayerem, dlatego też zmieniłem avatar na stema na moją mordkę jak większość proplayerów, elo!
×
×
 • Create New...