Skocz do zawartości

Next!

Moderator
 • Zawartość

  364
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10
 • Czas online

  2d 17h 30m 50s

Zawartość dodana przez Next!

 1. Nie wiem, czy mogę tak zrobić, ale skoro nie masz już rangi, to napiszę. Dzięki wielki za współpracę przez te kilka miesięcy, mimo że się nie znaliśmy jakoś bardzo, to jednak miałem, i mam, do ciebie wielki szacunek i mam nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz. Powodzenia też z rodzinką
 2. AKTUALIZACJA Zmieniono link do sourcebans na link wprost do bana.
 3. Nick: Next! (nie wiem po co jest ten podpunkt. Chyba nasza społeczność ma wszystko ok z oczyma i widzą moi nick obok. Wiek: 14 (jednak jak pisze @Adrian, wiek to tylko liczba) Staż na forum: jestem z wami od początku forum, mam już moderatora. Zarejestrowałem się na forum 8 listopada. Jako Redaktor co chcesz zmienić dodać, itp: pisałbym wywiady, artykuły itp. Jakie sekcje forum Cię interesują?: Głównie FB. Stoi ono na okropnym poziomie, posty wrzucane są bardzo sporadycznie. Zero info o awansach. Chciałbym zostać redaktorem na fb (w pełni nim zarządzać), na co pewnie Michael się nie zgodzi. Mogę pisać chociaż artykuły na FB. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: jestem moderatorem. Jestem widoczny na forum. Mam sporo sensownych postów. Zawsze jak jest jakiś problem na forum, czy prośba, to zawsze osoby kierują się do mnie, z czego jestem niezmiernie dumny. Poza tym mam celującą ortografię oraz interpunkcję Jakie posiadasz doświadczenie jako Redaktor?: żadne, ale zawsze musi być ten pierwszy raz.
 4. Next!

  Redaktor - Next!

  Moim głównym powodem pisania tego podania był stan naszego FB. Jak już pisałem, chciałbym go "przejąć" i się nim zająć (na co pewnie nie będzie zgody Michael'a). Planuję również kilka wywiadów w niedalekiej przyszłości.
 5. Siemka forumowicze! Kilku YouTuber'ów prowadzi giveaway na dużo fajnych rzeczy! Mogą wygrać aż 2 osoby! Wysyłając zgłoszenie z mojego linku: https://wn.nr/JNnFwq otrzymacie bonus w postaci kilku punktów i ja również, także zapraszam do wysyłania zgłoszeń! A może uda się komuś z nas wygrać coś fajnego
 6. Nie wiem, po co piszesz to 2 raz, skoro już zawarłaś tą propozycję w poprzednim poście.
 7. Gratulacje Nie spodziewałem się, przyznam
 8. 1 i 3 propozycja nie zostaną dodane :d
 9. Cześć! Zebrałem dla was kilka propozycji. Co prawda zawsze je wysyłam na pv do Michaela, więc pewnie nawet nie wiecie, że są ode mnie, ale tym razem piszę na forum, żeby wysłuchać też waszej opinii. 1. Plakietka "Aktualizacja" - będzie służyć randze mod+ do wstawiania, w razie, gdy treść pierwszego postu w danym temacie, ulegnie zmianie (treść pierwszego postu bądź temat postu). W takiej sytuacji administrator będzie wstawiał plakietkę i pisał, co uległo zmianie. NIE ZOSTANIE DODANE 2. Ranga Urlopowicz - przeznaczona dla osób z aktywnym urlopem. Przy okazji proponuję przenieść dział "Urlopy" z działu administracji do nowego działu "Zmiany Kadrowe" bądź "Administracja" (dział widoczny dla wszystkich użytkowników forum), gdzie proponuję dodać następujące poddziały: Urlopy Awanse Degradacje Pochwały* Skargi* Rezygnacje Na razie niesety wszelkie zmiany kadrowe są niewidoczne dla zwykłego użytkownika (nie wiadomo, czemu ktoś przestał pełnić daną funkcję bądź zaczął) Dział awanse obejmowałby wszelkie awanse naszej administracji. Były by to awanse na rangi, na które nie ma możliwości złożyć podania (np. Administrator lub Opiekun). Narazie nie ma działu przeznaczonego na tego typu zmiany kadrowe. Dział degradacje obejmowałby wszelkie degradacje z rang forumowych. Ze wszystkich obecnych na forum (oczywiście oprócz: Kobiety, Urlopowicza, Użytkownika, VIPA oraz Zbanowanego). Narazie nie ma działu przeznaczonego na tego typu zmiany kadrowe. Dział pochwały oraz dział skargi zostałby przeniesiony z działu każdego serwera do jednego działu. Dział rezygnacje umożliwiałby ustąpienie jakiejś funkcji na forum bez konieczności pisania do kogoś z wyższych administratorów. Rezygnacje NIE są przyjmowane negatywnie. Na razie nie ma działu przeznaczonego na tego typu zmiany kadrowe. DODANE 3. Bombsite B od 5ct - na dd2 dobrą opcją byłoby dodanie pluginu (lub do regulaminu), że bombsite B jest dostępny od 5 ct'ków, bo ciężko się broni oba bsy w tak mało osób. Teorie wprowadziłem, narazie, w życie bez regulaminu i pluginu jako dobra prośba do TT'ków i nikt nie miał problemu z jej zaakcpetowaniem i spełnieniem.. NIE ZOSTANIE DODANE Pozdrawiam, Next!
×