Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl

Next!

Zbanowany
 • Content Count

  474
 • Entries on Chatbox

  1,599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12
 • Time Online

  4d 1h 24m 2s

Everything posted by Next!

 1. + czasami mu wejdzie coś w csie (czasami) no i ogólnie kozak - kup se lepszego neta matioszko, bo cię ciągle na mmach wywala
 2. Twój nick: Next! Nick oskarżonego: Kamil Steam ID: STEAM_0:0:183568440 Data i godzina: 22-03-19 22:37 Mapa: nie wiem Opis: Nasz Head Admin postanowił dać permmuta osobie, która owszem nie miała mutacji, ale nikomu nie przeszkadzała mówiąc cokolwiek. Zwłaszcza, że regulamin mówi jasno: "Brak mutacji: śpiewanie, krzyczenie, itp: upomnienie, kick, blokada mikrofonu do 2 godzin" Dowód: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=commslist i demko Żądania: Unmute dla ulich'a to napewno.
 3. Decyzja właściciela nie podlega dyskusji, a sam temat napisałeś niezgodnie że wzorem czy z czymkolwiek oraz dodatkowo piszesz 2 posty pod sobą... Jak dla mnie temat powinien zostać przeniesiony do kosza.
 4. Sprawa ciężka, aczkolwiek do rozwiązania. Narazie wśród osób które się wypowiedzialy jest 3:2 na korzyść unbana. Ja osobiście, jak pisałem powyżej uważam, że jesteś czysty. Masz dużo dziwnych akcji, ale są rundy, w których po prostu lepiej się zagra, czy zrobi coś Podejrzanego nawet bez swojej wiedzy. Na przykład flusha: typowi ciągle namierza na głowy przeciwników przez ścianę, a bana nie ma. Może ma szczęście czy coś? W dodatku, tak jak wspomniał Kamil, Anicet gta u nas ponad 5 tygodni i wszystko było w porządku. Co więcej, rozmawialiście razem na serwerze prawie całą mapę i było wszystko git. Bjedra widzę narazie się nie wypowiada, a mi zależy na szybkim rozpatrywaniu odwołań, dlatego też nadaje unbana i życzę mniej takich sytuacji na przyszłość. W razie trudności z wejściem na serwer, pisz do mnie.
 5. Jak dla mnie najpierw powinniśmy ogarnąć COD'a w sensie klas, bo te są narazie do kitu oraz opisać wszystkie klasy tam (mogę się tym zająć, ale potrzebuję info od administracji)
 6. Masz Anicet sporo dziwnych akcji, wiesz gdzie się ustawić i nie wychylasz jak ktoś jest wcelowany, a jak nikogo nie ma to na spokojnie wychylasz. Dziwnie grasz, ale w sumie grasz dosyć długo i masz wykupionego vipa więc wątpię żebyś coś miał. Jednakże decyzję pozwolę sobie pozostawić innemu członkowi UBTeam, bo znam Aniceta w miarę dobrze i mina decyzja mogłaby być nieobiektywna. Dodam jeszcze, że na mmach też mu często takie strzały wchodzą, a VAC'a nie ma. @bjedra, @Trasmo, @Adrian
 7. @Trasmo zdjęcie robione przy białej ścianie samodzielnie XD. Oj czepiasz się
 8. Wydaje mi się, że ranga bez sensu. Osoby, które będą już rok na forum, będą na 100% miały inna range. Osoba, która ma po prostu konto rok nie może dostać weterana od tak. Poza tym jak to sobie wyobrażasz? Podania na weterana? Ranga narazie zbędna. Proponuję nazwę "Legenda", która przyznawana by była po rezygnacji ważnej osoby na forum. Narazie nie ma takiej potrzeby. Wydaje mi się, że ranga Junior Admin obecnie, to ranga dla nowych adminów, ale tu nie mam pewności (też zawsze kojarzyłem nazwę Junior Admin z osobą ważną na forum (trochę poniżej administratora). Pisałem o tym wiele razy, czy to na forum, czy do Michaela. Odpowiedź była niezmienna: "Brzydko to wygląda", z czym się nie zgadzam. Jestem oczywiście za. Oczywiście, że się da. Zależy od chęci.
 9. Ale Kamil. Narazie rangi kangur i komandosa są totalnie beznadziejne i nie ma sensu nimi grać.
 10. Oraz zwiększyć prędkość bhopa dla kangura i znacznie zwiększyć prędkość komandosa
 11. No cóż... Żadnych turniejów jeszcze nie wygrałem heh
 12. Ogólnie zostaję proplayerem, dlatego też zmieniłem avatar na stema na moją mordkę jak większość proplayerów, elo!
 13. Jako że mój kompan Trasmo jest ciągle offline, to ogłaszam, że w demku jest zbyt mało dowodów, żeby można było cię oskarżyć o używanie wspomagaczy. Jeżeli któraś że stron nie zgadza się z decyzją zapraszam na pv. Dostajesz ub. W razie jakiś problemów z wbiciem na serwer pisz mi na steam (podany na prof forum). EDIT: Przepraszam za zamieszanie. Po obejrzeniu innego demka i pomocy @Trasmo stwierdziliśmy, że nie należy Ci się unban.
 14. 4:50 Flick na midzie. Trafiłeś głowę nawet przed ruchem celownika 5:01 Praktycznie ta sama sytuacja 5:29 Flick na shorcie z kolan na głowę. Celownik przesuwa się na głowę przeciwnika po oddaniu strzału w głowę 5:39 Magiczny Flickshot na gościa z mida. To samo co poprzednio Ban zostaje. Jednocześnie proszę @Smerfix'a o niedawanie banów pod wpływem innych graczy. Tych 2 ostatnich głów Smerfix nie widział, bo grał i w tej samej rundzie zbanował typa jak stał na longu, ponieważ gracz powiedział coś w stylu "Nie no hax". Proszę o niepodejmowanie decyzji pod wpływem emocji i innych graczy. Pozdrawiam, Next!
×
×
 • Create New...