Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl

woreczek

Zbanowany
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1h 5m 22s

Community Reputation

3 Nowy

About woreczek

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dla zainteresowanych chodzi o powyższy temat i demo : http://88.gotv.pro/srv48325/auto0-20190318-195958-1696154426-de_dust2-_3_CSWroclaw.pl_____ONLY_DD2_____TR128__Prisma_Case__ws__gloves__nametag_NOWE_SKINY_____1shot1kill.pl.dem.zip
 2. MichaelKosa Z demka wynika że wytrzymałeś do 8:00 minuty, 12:08 minuta chyba palec Ci poleciał aimbot+wh, ( gdzie tu człowieku widziesz aimbota? najpierw stękacie o wh teraz jeszcze aimbota wymyślasz. Gość wychylił i na odruchu weszła bania. To takie cięzkie? Zobacz na tym samym demu każdego po kolei to 10 innych graczy będziesz musiał zbanować. demo z gotv nie jest równe dema gracza. Chyba wiesz o tym 20:16 tłumacz sobie to jak tam chcesz, ( włącz słuchawki, słysze respa ct uciekającego w lewo pod brame jak skaczę do niego na respa z gali, wskakuje na skrzynie, słychać biegnie drugi z prawej, wyczekany dostał banie i tyle, wbiegł pod celownik i tyle. wyczekiwałeś tylko i strzelałeś sobie, 20:37 modelu jeszcze postaci nie widziałeś a już oddałeś strzały, mogłeś się odpalić już na początku. ( to ten którego było słychać wcześniej jak uciekał w lewo, załóż słuchawki to wszystko słychać, stąd czekałem, że się cofnie. po za tym jak nie widzisz tego normalnie to obejrzyj sobie na 1/4 czy 1/2 jak nie potrafisz tego zauważyć na normalnym tempie. Chcesz to Ci nawet Avi zrobi na 1/8. Przecież strzeliłem dopiero jak wybiegł i nawet bez jakiegoś magicznego czasu reakcji. Chcecie bana dać na siłę? nie zgadzam się bo czysto gram, z resztą dłużej niż duża część z Was ma lat. proszę nie zamykać tematu tylko podjąć dyskusje...
 3. Sory ale robicie sobie dzieciaki jaja... oglądałem sobie for fun to demo o co wy tam płaczecie. Powiem Wam tak, jesteście dzieciakami, gadacie jak dzieci, next to piszczysz i wyglądasz na 15 lat. Kup sobie słuchawki i zacznij grać a nie płakać. A za te teksty i wyzwiska w moją stronę to powinieneś dostać solidnie w ryj. I co znowu dasz warna bo nie można edycji posta zrobić? Specjalnie nie rozpiszesz dema? Tak jak sie ugadywałeś na micu ze Slawic Warriorem, że macie sobie dać znać jak napisze odwołanie? Kto Wam dał admina? Szczeniackie zachowanie. Powinniście się wstydzić.
 4. To może czas zmienić zasady ? Nie jesteś pewny, nie masz czasu nagraj demo, zrób temat, oceni ktoś inny a poźniej ewentualnie banuj. Rozdajcie bany jak dz.... trypla w tanim domu schadzek.
 5. Takie delikatne przypomnienie... wydaje mi się, że jak na pewniaka dajecie bana to chyba nie trzeba aż 24 godzin na rozpisanie prostego demka ?
 6. 1. Nick: w4rrior 2. Identyfikator Steam: STEAM_1:1:199150496 3. Data, godzina zajścia: 03-18-19 20:21 4. Dowody: prosze o demo z calej mapy 5. Link do demka: 6. Link do sourcebans: 7. Komentarz: niby za wh od kolegi next!
 7. to było lata świetlne temu, nie mam powodu ściemniać Spokojnie możesz pytać Jolka czy Miszka, N2o czy wielu innych. Gram w csa dłużej niż średnia wieku na tym serwerze.
 8. 1. Nick: woreczek 2. Identyfikator Steam: STEAM_1:1:199150496 3. Data, godzina zajścia: 03-13-19 19:59 4. Dowody: to nie ESL żebym sobie demka kręcił, 5. Link do demka: 6. Link do sourcebans: 7. Komentarz: niby za wh od kolegi WardrunA#SlaviC WarrioR nie wiem za moich czasów gdy byłem adminem na black list czy na ESL trzeba było najpierw nagrać i opisać demo używając słuchawek i mózgu. Nie rozumiem jak można dać perma od tak.
×
×
 • Create New...