Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl

krokodyl

 Gracz CSW
 • Content Count

  7
 • Entries on Chatbox

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  57m 58s

Community Reputation

0 Nowy

About krokodyl

 • Rank
  Silver I
 • Birthday April 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Te dane z gametrackera i hlstats, nie brałbym jako podstawe, lepiej polegać na zdaniu adminów, którzy widzą mnie w ostatnich 3 tyg. codziennie. Na ta chwile mogę miec okolo 80 h.
 2. W regulaminie, nie pisze nic, że jest to niedozwolone. Nawet sami admini pomagaja mi w tym. A przy okazji spełniam cele mapy.
 3. Drogi Trasmo, juz nie pamiętasz Avalon-Ts.eu? Jak z Tobą przesiedziałem z 1,5 roku, jak miałeś tam adminka przez rok lub 2? Jak mowiłeś mi czym zajmujesz, się w Niemczech? I skoro, znasz mnie tylko z widzenia to skąd znam takie informacje jeszcze, że nazywasz, się Patryk i masz około 24 lat.
 4. Ja, chciałbym zaproponować, reset rankingu, oraz rang dnia 1 stycznia 2020 roku. Miałoby to na celu, zachęcenie do osiągnięcia top1 w rankingu! Uważam, że zainteresowanie serwerem by wzrosło.
 5. Mogę dodać, jeszcze, że Trasmowi ja pokazałem ten serwer. Tylko teraz zmienił szyld. I napewno wiecej mam, niż 35 hr na gametrackerze
 6. Nick: krokodylWiek: 15,5 (2004 rocznik)STEAM ID: STEAM_0:0:25305535Doświadczenie: W CSie nigdy nie byłem administratorem. Składki: Jeśli będę posiadał wolne, środki to jestem wpłacić, kilka złoty, ale nie zawszeVAC: Nie na głównym . Na innym kontcie takOpisz siebie: Nazywam się Szymon. Chodzę do 1 klasy Technikum na kierunku, technik mechatronik. Mam 15,5 lat . Wolny czas, spędzam na CS'ie. W przeszłości grałem, 3-4 lata w minecraft, gdzie tworzyłem, swój serwer, grałem również w H1Z1. W Cs'ie mam 900 H. I chciałbym zostać adminem, ponieważ, jestem, dojrzały emocjonalnie oraz posiadam, w sobie dużą ilość empatii. I dodam, że na tym serwerze jestem od nazywy CSGdansk, który ogłosił upadłość. Znajomość komend SourceMod 0-10: 0Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/krokodyl123/Ilość godzin przegranych w CS:GO: 900H + 2500h na innymIlość godzin przegranych na serwerze: Gametracker: 35 hr. Na HLstats 2d 13hPosiadasz działający mikrofon?: Tak, Blue yetiPrzeszedłeś mutację?: Społeczność, uważa, że TAKCzy posiadasz rangę w innej sieci?: NieKontakt: TeamSpeak, Steam, Forum, W okresie testowym będziesz aktywny na forum?: Tak.Dołączyłeś do grupy CS Wrocław na STEAM?: Tak.Profil STEAM jest publiczny cały?: Tak.
×
×
 • Create New...