Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Justyna

[ZAMKNIĘTY] Q&A mefeee❤

Recommended Posts

meefe.png

Przyszedł czas na mefeee❤ Moderatora naszej sieci 🙂 

Otwieram Q&A do niego. 

Zadajemy pytanie do 30 czerwca.

Max 5 pytań od osoby  🙂

Proszę o wziecie udziału w zabawie, dowiedzmy się o nim coś wiecej  🙂 

Q: Twoja pierwsza czynność  po przebudzeniu ? 

Q: Kim jesteś z zawodu? Jakie masz plany na życie związane z karierą zawodową?

Q: Ile masz lat? Skąd jesteś? Masz swoją drugą połówkę?

Q:Jak długo jesteś moderatorem na sieci ? Czy ta posada jest trudna? 

Q: Jakiej rady udzieliłbyś swoim kolegom z sieci a przede wszystkim właścicielowi co do prowadzenia sieci, przyciągania ludzi ? 😄 

P- ile grasz w CS 

P- Masz rodzeństwo

P- Skąd pomysł na twój nick i czemu taki nick

P-Jak trafiłeś na Cs-Wrocław 

P-Co by zmienił na forum

W dniu 27.06.2019 o 09:44, Justyna napisał:

Q: Twoja pierwsza czynność  po przebudzeniu ? 

Q: Kim jesteś z zawodu? Jakie masz plany na życie związane z karierą zawodową?

Q: Ile masz lat? Skąd jesteś? Masz swoją drugą połówkę?

Q:Jak długo jesteś moderatorem na sieci ? Czy ta posada jest trudna? 

Q: Jakiej rady udzieliłbyś swoim kolegom z sieci a przede wszystkim właścicielowi co do prowadzenia sieci, przyciągania ludzi ? 😄 

1. Zazwyczaj idę do toalety hah

2. Właśnie skończyłem szkołę o zawodzie ślusarza, po przez praktyki jak się dobrze sprawujesz przez te 3 lata to zostawiają cię w pracy i mi się udało 🙂

3. W marcu skończyłem 19 😛 Jestem z Śląska dokładnie z Rybnika 😄

4. Moderatorem jestem od powstania sieci Michael dodał ogłoszenie jeszcze jak istniała sieć Cs Gdańsk że, otwiera sieć i każdego admina, moderatora itd weźmie że sobą i tak tutaj jestem. 

Moim zdaniem na początku jak zostajesz moderatorem to jest trochę skomplikowane, poznajesz dużo rzeczy i próbujesz znaleźć jak najwięcej, z czasem robi się to łatwiejsze i nie jest takie to trudne jak się wydaje. 

5. Dla mnie większość adminów ma już większe doświadczenie i każdy wie co trzeba robić. 

Nie każdy potrafi zrozumieć że jest takie coś jak życie prywatne i nie każdy ma czas wejść zbanowac kogoś itd. 

Największą naszą wadą jest mała aktywność adminów i jak Michael napisał w swoim wywiadzie oczekuje większej aktywności z strony administracji. 

Jeśli chodzi o radę dla Michaela to on chyba wie co robić ale ja bym porobił więcej konkursów na tych serwerach nowych 😄

@Justynkaa nie wiem dlaczego ani nie mogę drugiego cytatu zrobić ani oznaczyć ale teraz odpowiadam na twoje pytanka hah. 

1. W csa gram od dzieciństwa, na początku grałem w 1.6 ale jak zrobiła się mania na Csa go to poszłem w te ślady:) 

2. Nie posiadam rodzeństwa. 

3. Mój nick to czysty przypadek, przeglądałem sobie kiedyś ytba i był pewny ytber z nickiem Mefe96 i spodobał mi się i tak mam go do teraz. 

4. Na Wrocław trafiłem po przez Michaela i jego ogłoszenie na Cs Gdańsk że otwiera sieć i bierze chętnych ze sobą i tak jestem. 

5. W sumie za bardzo nie ma co zmieniać wszystko jest ok. 

Ale jedną rzecz bym widział której mi brakuje to listę kto odwiedził forum w ciągu 24h i to tyle. 

Dziękuję za pytanka:p

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...