Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Justyna

[ZAMKNIĘTY] Pytanie Dnia [14.07.19]

Recommended Posts

Pytaniednia.png

Najlepsza historia wczorajszego Dnia?  

Wiec zaczne od swojej;) Bylam w pracy na tzw. Wsparciu czyli na innym sklepie gdzies z 30km od miejsca mojej pracy. No i bylam standardowo na kasie i zauwazylam ze magazynier (konrad) sie kolo mnie kreci w pewnym momencie przyszedl do mnie po drodze spotkal swoich znajomych przy mojej kasie pogadali po czym stanal za moja kasa i mowi ale masz mało smieci 😉 Ja mu na to bo malo śmiece, ale czy Ty serio przyszedles do mnie zobaczyc ile mam smieci? I padl smiech z mojej strony jego i klientow. No ta klient do niego twn jego znajomy co Ty sie tak kręcisz kolo tej pani, a Konrad na to bo Ladna, Ladna.;)  No i sie wszystko wyjasnilo z ust klienta padly takie slowa. ... dodam jeszcze zeby bylo Ciekawiej to dziewczyna Konrada tez pracuje w tam gdzie on tylko ze wczoraj byla na stoisku mięsnym;)  no i potem przyszedł do mnie i mówi do mnie kochanie nie udawaj takiej niedostepnej xD Ja do niego jak Ty do mnie powiedziales ?  A on d9 mnie że mnie kocha a ja go nie ? Jak to mozliwe 😜 potem przyszedl jeszzcze raz i mowi Misiu rozmien mi 20 zloty po 10. Rozmienilam, wrocil zaraz misiu rozmien mi 10 zl na dwie 5. Rozmienilam xD ale tak nie moglam pracować, tak mi sie smiać chciało. Jak widzialam ze kraży obok, patrzy jak w lustro 😉

Dobrego Dnia;) 

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...