Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
MichaelKosa

Berlin Major 2019 - obstawianie

Recommended Posts

starladder_berlin_major_2019-696x574.png

PAGO3 już obstawił i inni a TY? 🎮

Podajcie Swoje typy lub screenshoty 

Przypominam że to nie jest konkurs, chwalimy się jak obstawiamy, moje typy są takie :4:

F831852CDB1809D056934B70086420834A3DFF41

Jak miałbym obstawiać to: 3-0 Vitality, 0-3 Syman a reszta to: HellRaisers, North, Mousesports, G2, Tyloo, NRG,  Complexity

Co do moich typów, rozważając kilkukrotnie wymyśliłem tak; 3:0 Vitality, tutaj raczej nie ma zaskoczenia, Francuzi wraz z ZywOo w drużynie mogą nawet sięgnąć po puchar, ale co do tego, to się jeszcze przekonamy 😏. 0:3 tutaj mam dwa typy; DreamEaters oraz Syman, porównując te dwie drużyny - jednak Syman wydaje się mocniejszym składem, więc niestety DreamEaters ląduje na pozycji 0:3. Reszta teamów, które awansują to; NRG - jedna z mocniejszych drużyn w tym zestawieniu, oczywiście "Myszy", CR4ZY - które pokazało, że zasługuje na miejsce w tym zestawieniu, Avangar - które ze swoim IGL'em mogą zaskoczyć, G2 - patrząc na ich grę ciężko mi ocenić czy uda im się zajść wysoko, ale mam nadzieję, że ich obecna forma pozwoli im przejść dalej, Furia - Brazylijczycy pokazali pazury w kwalifikacjach i trzymam za nich kciuki, ostatnią drużyną jest North, mega niepewna drużyna jak dla mnie, lecz na ten etap powinni sobie poradzić.

Słowem podsumowania, obecna faza pretendentów zapowiada się całkiem ciekawie, mam nadzieję, że wszystkie drużyny zagrają na 110% i pokażą na co ich stać!

Jakby się komuś nie chciało czytać wypocin... 3:0 Vitality, 0:3 DreamEaters, NRG, Mousesports, CR4ZY, Avangar, G2, Furia, North.

źródło: https://www.hltv.org*

20190820185858_1.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...