Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
rainje11

[ODRZUCONE] bedzie dobrze

Recommended Posts

Nick: Podaj swój nick jaki masz na steam: ;rainje1
STEAM ID: Podaj swoj steam ID; STEAM_0:0:500603492
Doświadczenie: Opisz siebie, co robiłeś, czy miałeś styczność z adminowaniem, jaki to był serwer, jakie masz doświadczenie w tym środowisku?: od 2/3 lat jestem stałym adminem serwera KZ
Składki: Czy będziesz wpłacał dobrowolną kwotę na sieć CS Wrocław? +
VAC: Czy miałeś kiedykolwiek blokadę VAC na steam? ja jako takiej blokady nigdy nie dostalem jednakze moje main konto z 4k godzin blablabla zostalo bana,
Opisz siebie: Powiedz coś o sobie daj nam się poznać lepiej, co robisz, czym się zajmujesz, gdzie pracujesz, mieszkasz itp, im ciekawsze podanie tym większy plus masz w rozpatrzeniu podania
jestem michal, studiuje w gdansku, trenuje siatkowke od 14lat a gimnastyka sportowa zajalem sie dopiero na studiach, pochodze z miejscowosci niedaleko olsztyna. fascynuje sie stara motoryzacja, w csa gram od +/- 7 roku zycia
Znajomość komend SourceMod 0-10: 8
Link do profilu STEAM: steamcommunity.com/id/deszczykje    steamcommunity.com/id/officialrainje    steamcommunity.com/id/BaFFx9
Ilość godzin przegranych na serwerze: stosunkowo niedużo ale za kazdym razem gdy gram co ktoras mape wchodzi albo cziter latajacy na aim+wh i jedna z bardziej irytujacych rzeczy kazdego na tym serwerze to dzieci ktore wszystko musza komentowac, pluja jadem i wyzywaja sie wzajemnie.
Posiadasz działający mikrofon?: +
Przeszedłeś mutację?: +
Czy posiadasz rangę w innej sieci?: +
Kontakt: steam
W okresie testowym będziesz aktywny na forum?: startuje z mysla o opiekowaniu sie serwerem a nie forum.
Dołączyłeś do grupy CS Wrocław na STEAM?: -
Profil STEAM jest publiczny cały?: +

Chyba raczej nic nie muszę dodawać. Minusy sam sobie napisał.

Jestem na nie.

aktywne forum macie jak na odpowiedz trzeba czekac ponad dzien 😉

minusem sa 3 konta steam czy to ze nie dolaczylem do grupki na steamie? XDD

Witam, konto dość nowe bo utworzone dnia 30 kwietnia 2019 r , nie wnikam czy za haxy dostałeś tego VAC bana czy nie słusznie, na obecną chwilę nie dałeś nam się dostatecznie poznać, wypadało by napisać jakiś temat w dziale "Przywitaj się lub pożegnaj się z nami" bo tak trochę słabo od razu pisać podanie o Admina, ponadto nie akceptujemy podań gdzie gracz już pełni rolę Admina na jakimś serwerze, podsumowując nie spełniasz wymogów na Admina

Właściciel CS Wrocław

Pozdrawiam

@MichaelKosa

podanie odrzucone.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...