Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Trasmo

[ZAMKNIĘTY] Skarga na admina Imo / don

Recommended Posts

Skarga na admina: Imo / don

Steamid: STEAM_0:0:95494089

Powód: 14-09-2019 17:23 Mirage #1

Pan śmieszny admin postanowił utrudnić grę używając komendy sm_slap Trasmo 0 podczas ostatniej możliwej sekundy rozbrajania paki po czym bardzo szybko ulotnił się z serwera.

https://plays.tv/video/5d7d5bc2af9f4981bd/m-wi-e-nie-wiedzia-iksde

@Don Proszę o wyjaśnienie sytuacji

sss.png

Odpowiadając na tę skargę/donos mam nadzieję że kontakt jak i znajomość z @Trasmo jaką mamy przez kilka lat nie ucierpi ❤️  

Po zapoznaniu się z oskarżeniem i po obejrzeniu filmiku przesłanego przez @Trasmo mogę powiedzieć że:

- przyznaje się do popełnionego przewinienia 

- komenda sm_slap Trasmo 0 była użyta tylko i wyłącznie dla zabawy nie aby utrudnić grę 

- komenda sm_slap Trasmo 0 była użyta tylko na  adminie @Trasmo

Filmik wstawiony przez użytkownika jasno pokazuje że wygrywa on akcje  1 vs 3  i idzie rozbroić bombę po czym dostaje "slapem" i brakuje mu czasu na dalsze rozbrojenie bomby. Moim skromnym zdaniem Patryk @Trasmo był zły nie za to że oberwał komendą "slap" tylko za to że nie otrzymał punktów za rozbrojoną bombę. Niektórzy gracze grający  na serwerze nie grają  dla fanu tylko pod punkty aby być jak najwyżej w topce. 

Bez żadnych wymówek przychylam się do odpowiedzialności za popełnione czyny. 

Admin Mirage#1 @Don bez odbioru. 👊

@Don Wielokrotnie powtarzałem, Admini nie nakładają na siebie blokad żadnych, kicki/bany/muty/gagi itp, w tym wypadku było jak mówisz dla zabawy, śmiechu aby się pośmiać itp itd co jest karygodnym zachowaniem, przypominam że Admin ma pilnować porządku na serwerze a nie do rozkręcania dram, robienia dymów dla zabawy, mam nadzieję że rozumiesz Swój błąd i nie dopuścisz do następnej sytuacji takiej, w przeciwnym wypadku będzie przerwa od pełnienia funkcji, jeśli ktoś ma jakieś pytania zapraszam na TS3

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...