Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
flamie

[ZAMKNIĘTY] Rocznica (prawie)

Recommended Posts

Dzień dobry!

Cofając się o rok (dokładnie do 8 listopada), czyli do początków sieci, forum wyglądało zupełnie inaczej. Inny styl, inna kadra, inni ludzie wszystko było inne. Każdy robił co mógł, by sprawić, że cswrocław będzie najlepszą siecią w Polsce i nie tylko. Jedni próbowali rozruszać forum pisząc tematy, posty etc. podczas, gdy drudzy zajmowali się serwerami. Na początku Michał trochę nie ogarniał zasad chociażby IPS'a, więc zadał na przykład pytanie na invisionize jak zmienić kolor czcionki na chatboxie.

Zapytacie zapewne - "Skąd on to wie, kim on jest, żeby tak pisać".

Jestem lub byłem osobą bardzo znaną i na serwerach i na forum. Właściwie budowałem tą sieć od początku, wraz z otworzenie sieci przybyłem, znając właściciela z skądś (nie pamiętam nawet). Zaczęło się od tego, że dostałem zapke do grupy na steamie, którą zaakceptowałem i poszedłem zobaczyć co się dzieje. Wchodząc na forum od razu zdecydowałem - muszę pomóc. Ta decyzja zauważyła o wszystkim. Zaaplikowałem na pewną funkcję i się dostałem. Przez następne pół roku (do 20 marca) sprawowałem tą funkcję nieustannie, ciągle wkładając w nią całe serce. Mimo popełnianych błędów, ciągle kroczyłem do przodu. Zawdzięczam sobie chociażby dodanie takich podziałów mówiących o awansach, rezygnacjach i degradacjach, bo do czasu powstania takiego wszystko było załatwianie na pv u właściciela, który i tak był nieźle zawalony robotą, siecią i ogólnie wszystkim. Ciężko było się do niego dostać, odpisywał właściwie w nocy lub wcześnie rano.

Pewnego feralnego dnia popełniłem błąd, którego nie mogłem sobie wybaczyć przez kilka miesięcy (szczerze mówiąc nawet polało się kilkanaście łez). Nie będę o tym pisał, ale w skrócie zrobiłem coś, czego nie powinienem był robić. Reakcja Michaela była natychmiastowa - degradacja. Tak oto skończyła się moja historia z tą siecią, gdyż bez słowa wyjaśnienia (musiałem prosić o nie na pv na fb, bo cały kontakt ze mną zerwany) otrzymałem permanentnego bana.

Mój pseudonim to "Next!". Zapewne po końcówce Michael się domyślił 🙂. Na jakieś 95% dostanę bana na tym koncie, więc chciałem życzyć sieci powodzenia i tobie @MichaelKosa.

Oczywiście byłbym skóry pójść na kompromis i pozostać na sieci pod jakimiś warunkami czy coś. Uważam, że pół roku wystarczy by przemyśleć to, co zrobiłem. Nie mówię tu o pełnieniu jakiejkolwiek funkcji czy coś, tylko po porustu o odbanowanie konta @Next! i zbanowanie tego.

PS. Jakim cudem ciągle jestem 2 w ilości postów na czacie? 😄 B)

Pozdrawiam cieplutko,

Next! 

Witam, dużo robiłeś dla sieci i pomysłów podsuwałeś, informowałeś, itp itd, ale co potem się działo to już z górki leciało jedne błąd za drugim nie wiem czy to można nazwać błędem jak się nie uczyłeś na nim, a szalę goryczy się przelała wiesz dla czego, pewnie tego żałujesz, ja się tylko zastanawiam czy świadomie to robiłeś czy dla jaj żeby było śmiesznie "pośmieszkować" bo jeśli tak to z Twojej strony nie w porządku, dostajesz ub na forum ale nie licz na powrót na stanowisko jakieś na sieci.

Pozdrawiam

@MichaelKosa

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...