Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
krokodyl

[ODRZUCONE] Podanie na admina.

Recommended Posts

Nick: krokodyl
STEAM ID:  STEAM_0:0:25305535
Doświadczenie: W CSie nigdy nie byłem administratorem.  
Składki: Jeśli będę posiadał wolne, środki to jestem wpłacić, kilka złoty, ale nie zawsze
VAC: Nie na głównym . Na innym kontcie tak
Opisz siebie: Nazywam się Szymon. Chodzę do 1 klasy Technikum na kierunku, technik mechatronik. Mam 15,5 lat . Wolny czas, spędzam na CS'ie. W przeszłości grałem, 3-4 lata w minecraft, gdzie tworzyłem, swój serwer, grałem również w H1Z1. W Cs'ie mam 900 H. I chciałbym zostać adminem, ponieważ, jestem, dojrzały emocjonalnie oraz posiadam, w sobie dużą ilość empatii.  I dodam, że na tym serwerze jestem od nazywy CSGdansk, który ogłosił upadłość. 
Znajomość komend SourceMod 0-10:  0
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/krokodyl123/
Ilość godzin przegranych w CS:GO: 900H + 2500h na innym
Ilość godzin przegranych na serwerze:  Gametracker: 35 hr. Na HLstats 2d 13h
Posiadasz działający mikrofon?: Tak, Blue yeti
Przeszedłeś mutację?: Społeczność, uważa, że TAK
Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Nie
Kontakt: TeamSpeak, Steam, Forum, 
W okresie testowym będziesz aktywny na forum?: Tak.
Dołączyłeś do grupy CS Wrocław na STEAM?: Tak.
Profil STEAM jest publiczny cały?:  Tak.

Mogę dodać, jeszcze, że Trasmowi ja pokazałem ten serwer. Tylko teraz zmienił szyld. I napewno wiecej mam, niż 35 hr na gametrackerze

1. Nie piszemy pod własnym podaniem.

2. Nic mi nie pokazywałeś. Kłamanie w podaniu to pierwszy i ostatni stopień do piekła.

Znam ciebie tylko i wyłącznie z widzenia od byłego odjebanego admina "CSGdansk", Raiena.

3. - Znajomość Sourcebans.

4. - Wiek.

5.  - Aktywność na forum.

6. https://steamcommunity.com/profiles/76561198264919681 VAC.

Nie na głównym powiadasz? Dziwnę że tamto konto ma 2,5k a twoje "główne" 900. 🙂

7. - Wręcz ciągłe wykorzystywanie błędów mapy.

8. "Szyld" się nie zmienił. Nigdy nie grałeś wcześniej na tym serwerze.

Grałeś na starej serwerowni CSGdansk, na serwerze mgr. moszna / Blokersa Mirage #1. Serwerownie CSGdansk pokazał mi dawny znajomy, Piotr, niecałe 3 lata temu. 🙂 

9. Niespełnione wymagania na admina:

• Ukończone 16 lat
  • Spędzone ok. 90 godzin na serwerze
  • Min. 15 postów sensownych na forum

10 godzin temu, Trasmo napisał:

Znam ciebie tylko i wyłącznie z widzenia od byłego odjebanego admina "CSGdansk", Raiena

Drogi Trasmo, juz nie pamiętasz Avalon-Ts.eu? Jak z Tobą przesiedziałem z 1,5 roku, jak miałeś tam adminka przez rok lub 2? Jak mowiłeś mi czym zajmujesz, się w Niemczech? I skoro, znasz mnie tylko z widzenia to skąd znam takie informacje jeszcze, że nazywasz, się Patryk i masz około 24 lat.

Wręcz ciągłe wykorzystywanie błędów mapy.

W regulaminie, nie pisze nic, że jest to niedozwolone. Nawet sami admini pomagaja mi w tym.  A przy okazji spełniam cele mapy.

Wiek.

Serio, chodzi ci 5 miesięcy?

Spędzone ok. 90 godzin na serwerze

Te dane z gametrackera i hlstats, nie brałbym jako podstawe, lepiej polegać na zdaniu adminów, którzy widzą mnie w ostatnich 3 tyg. codziennie. Na ta chwile mogę miec okolo 80 h.

By mefeee❤,

Nie piszemy pod własnym podaniem a tym bardziej tyle, następnym razem warna dorzucę.

Posted (edited)

Jak dla mnie powinno polecieć w tej chwili kilka warnów za: odpowiadanie pod własnym podaniem, pisanie do 4 postów pod sobą. Co za tym idzie, mając warna, nie można składać podania, więc podanie powinno być odrzucone, skoro kolega nawet nie przeczytał regulaminu forum. 

Edited by Next!

Póki co na nie.

Sam spam pod podaniem o czymś świadczy.

Dalej z posiedz trochę na forum jeszcze, więcej się udzielaj,

Z pewnymi rzeczami zgadzam się z Trasmen

Ja dodam tylko tak od siebie trochę :

1. Każdy kiedyś pisząc podanie zrobił błąd, więc o co to czepianie się? Rozumiem że reszta jest perfekcyjna? 

2. @krokodyl po co spam robisz pod własnym podaniem? Przecież jest chat gdzie możesz pogadać z administracją

3. Forum, aktywność prawie zerowa (aczkolwiek jest dużo adminów zaczynających w ten sam sposób) 

4. Pragnę przypomnieć że ta sieć posiadała młodszych adminów.... 

5. SM na poziomie 0? Wpisz sobie w Google "komendy SM csgo" i gwarantuję ci że wystarczy Ci 10 minut aby twoja znajomość podskoczyła z 0 do minimum 4 

6. @MichaelKosa ma możliwość dodania admina testowego na 30 dni, i tak postąpił bym ja, 30 dni testowego pod nadzorem administracji jak radzi sobie na serwerze (nie daje rady to odebranie flag zajmuje chwilkę) 

7. Z tym vac trochę nie ładnie, aczkolwiek nie jesteś pierwszy który miał vac'a i dostał admina (najważniejsze że człowiek uczy się na błędach, nie warto skreślać kogoś po 1 wybryku) 

Pozdrawiam MówMiOjcze 

- Spam pod swoim podaniem ,

- Vac na jednym z kont,

- Wiek (Ale w sumie to tak średnio mnie to obchodzi)

- Skopiowanie mojego podania do takiego stopnia że podobno zapomniałeś zmienić url do swojego konta steam. (Myślę że to nie był błąd)

- Szczerze to rzadko go widywałem na serwerze ale ostatnio również sam rzadko siedzę wiec mogę się nie znać.

- Jeżeli tak jak Trasmo mówi " Wręcz ciągłe wykorzystywanie błędów mapy." to trochę przyps dla Ciebie

- Znajomość komend sourcebans - Ale myślę że to chyba jeden z mniejszych minusów tutaj u Ciebie w podaniu bo tego to nawet ja się zaraz nauczyłem.

+ Godziny w Grze,

+ Brak warnów (Ale czego się spodziewać po kimś który założył konto pod podanie.)

W sumie to jestem na nie.

Spamowaniem pod podaniem potwierdzasz jak bardzo  dojrzały emocjonalnie i jak bardzo "nakręcony" jesteś na admina.

Dlatego jednym z kryterii mojej wypowiedzi był wiek. Na tupnięcie byś chciał mieć wszystko.

Temat zamykam do decyzji Michaela. 

Póki co również na nie. 

Witam, nie lubię jak ktoś kłamie, bo kłamstwo ma krótkie nogi i prawda wychodzi szybko na jaw, mam wrażenie że chcesz tylko admina po to aby mieć vip-a bo nawet nie napisałeś ani słowa o tym czy się uczysz czy zamierzasz uczyć komend sm, fajny spam zaprezentowałeś, z czatu widzę że prosisz o zachowanie kultury a obrażasz i wyzywasz innych graczy fajna logika

dddddd.png

ssss.png

zzzzzz.png

podanie odrzucone.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...