Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

Masz Swój serwer CS 1.6 lub CS:GO?

Zgłoś Swój serwer i rozpocznij przygodę z nami!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Sign in to follow this  
neqq

[ZAMKNIĘTY] easy E-Sport

Recommended Posts

Siemano. Tak jak w tytule mam do was pytanie. Czy ktos sie orientuje na czym polega ten anti cheat "easy E-Sport"? Slyszalem o nim ze podobno jest dobry, ale nie za bardzo to ogarniam. Wyczytałem w internetach, że jest to program ktory bada ci pliki i mowi czy masz jakies niedozwolone programy jak np: czity, niektorzy uwazają ze ten A-CH (bede pisal w skrocie) łączy graczy np na wingmanie tych samych co uzywają tego A-CH. Jezeli jest ktos kto sie na tym zna, wie co to i na czym to polega to proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuje. Dodam, że czytając rozne posty o easy e sport, niektorzy mowią ze jest za to VAC  ban . Czy to prawda? Prosze o pomoc ❤️ 

image.png.7250a366f512d525a62c8bd3b4f9479c.png

Vaca nie ma za produkt który jest w sklepie Steam "Easy E-Sport" to chyba Easy Anty Cheat, najprawdopodobniej w przypadku zinjectowania wspomagaczy program to wychwyca tylko nie wiem jak przebiega proces banowania takiego gracza,w przypadku "Faceit AC" dostajesz instant bana na faceicie,po jakimś czasie na steamie.

• Lubię TO! 1

Po godzinie grania na tym zauwazylem ze szuka mi graczy ktorzy rowniez mają tego anti cheata. Powiem tak. Od dwoch godzin grania na mm/wingman, nie spotkalem zadnego czitera. Kazdy kogo sie zapytam, ma wlaczonego tego anti cheata. Jednym slowem polecam sprobowac i przetestowac u siebie. 

Z tego co ja wiem to ten anti cheat był potrzebny by grać cevo, a o takich rzeczach pierwszy raz słyszę. Myślę że to jednak jest nie możliwe, bo gra szuka według własnych kryteriów, czyli tak zwanego trustfactora. Jeżeli program ingeruję w pliki .dll, jest za to vac ban. Ale że to program który nie injectuje w żaden sposób nic do gry oraz jest w sklepie, nie ma za niego żadnego bana.

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.