Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

Masz Swój serwer CS 1.6 lub CS:GO?

Zgłoś Swój serwer i rozpocznij przygodę z nami!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Andrik

[ZAMKNIĘTY] Podanie Na Moderatora na serwer Arenkowy

Recommended Posts

Imię: Kuba
Nick: Andrik
Doświadczenie: Nie mam żadnego doświadczenia. Chcę je nabrać na waszym serwerze
Znajomość silnika IPS: Zerowa ;(
Dlaczego własnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze arenkowym. Gracze, przynajmniej tak mi się wydaje, lubią mnie i dobrze się z każdym dogaduje. Dodatkowo jestem codziennie aktywny na serwerze.
Napisz coś o sobie min: 15 zdań: Mam na imię Kuba, pochodzę z Małopolski, dokładniej z Krakowa. Mam 13 lat i chodzę do klasy 7. Generalnie na co dzień gram sobie w różne gierki takie jak: League Of Legends czy CS:GO. Moim hobby jest programowanie i granie w piłkę nożną. Niestety przez moją wagę nie mogę grać w piłkę nożną "profesjonalnie". Mam 175cm wzrostu i ważę 90kg. Po ukończeniu Szkoły Podstawowej chcę dalej rozwijać swoje umiejętności programowania i iść do Zespołu Szkół Łączności. Tylko najpierw muszę zacząć bardziej przykładać się do nauki. Generalnie jestem bardzo leniwy. Czasami potrafię być naprawdę uparty. 
Zapoznałem się z regulaminem sieci serwerów CS Wrocław: Tak
  • Haha 2

chyba podanie na admina to mialo byc :D:D

no tak 😄 Aaa, dobra widzę błąd 😉 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.