Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

KONKURSY NA CZAS ORAZ HEADSHOTS

Bądz aktywny na wybranym Swoim serwerze i syskuj!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Sign in to follow this  
Laren

[ODRZUCONE] Podanie na moderatora sieci CS:GO - Laren</3

Recommended Posts

Imię:
» Mam na imię Dominik

Nick:
» Mój nick to Laren</3

Doświadczenie:
» Administrator/Moderator serwerów CS 1.6.

Znajomość silnika IPS:
» Średnia,lecz będę starał się z nim zapoznać.

Dlaczego własnie Ciebie mamy wybrać?:
» Myślę że nadaje się na tę rangę z powodu mojego doświadczenia oraz podejścia do ludzi które jest moim skromnym zdaniem na dość wysokim poziomie.
Jestem osoba nie konfliktową ,więc jeśli chodzi o jakieś konflikty z graczami można je ze mną rozwiązać bez żadnego problemu.
Nie jestem osobą która robi wszystko "bylejak" , wolę popracować więcej i otrzymać o wiele lepszy efekt mojej pracy.
Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji.
Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. 
Wywiązuję się z moich obowiązków oraz jestem osobą odpowiedzialną.
Myślę że to powinno Was przekonać jaką osobą jestem i czy warto ze mną pracować.

Napisz coś o sobie min: 15 zdań:
» Dobrze,tak jak już wyżej wspomniałem,mam na imię Dominik,mam 21 lat,mieszkam w małej wsi na Śląsku.
Jestem wysokim lecz trochę ulanym chłopakiem. Interesuję się motoryzacją,oraz piłką koszykową.
Jestem osobą przygotowaną do pracy jako Moderator sieci CS:GO,ponieważ moja osoba jest odpowiedziala, potrafiąca zorganizować sobie miejsce pracy. 
Charakteryzuje mnie ogromna cierpliwość, wysoka kultura osobista, oraz umiejętność pracy w zespole. 
Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.
Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę.

Zapoznałem się z regulaminem sieci serwerów CS Wrocław: Tak/Nie
» Tak

Wszystko fajnie pięknie. Ale na chwilę obecną jestem na NIE . Rejestrujesz się na forum i odrazu składasz podanie na moderatora. Twój czas na forum 25 minut. Nikt Cię na forum nie zna. Daj się nam poznać. Napisz jakiś temat w dziale "przywitaj się". Daj się trochę ludziom poznać, powiedz więcej na tym forum, pokaż wszystkim , że jesteś na tym forum i się udzielasz.

Jak się przywitasz, posiedzisz trochę na forum, będziesz się trochę udzielać to wtedy będę na tak.

Póki co, jestem na nie.

ApeXxX ma rację, konto założone ewidentnie pod podanie, gdybyś nwm posiedział na chatboxie i pisał z duchami jak ja rano z reguły to jeszcze okej, a ty zalogowałeś się i napisałeś posta, zero wiadomości na chatboxie, zero postów, zero okazji, żeby cię poznać.

Zresztą nawet nie przeczytałeś wymagań, to jak właściciel miałby ci zaufać, skoro nawet nie masz tych 30dni na forum. Zresztą to nie jest twoja praca, ty masz się tu czuć dobrze, chętnie przychodzić i dbać o forum, traktuj to jako nwm spotkanie z ludźmi, bo to nie jest coś co musisz robić, robisz to w wolnym czasie.

Wydajesz się być bardzo w porządku, więc daj się poznać, a tymczasem...

Jestem na NIE

Pozdrawiam,
MatTy

Witaj @Laren dużo napisałeś ale nie znamy Cię za bardzo, Jesteś dla nas nowy na sieci CSW, porozglądają się po działach w tematach na forum CSW, napisz coś o sobie jeszcze w dziale Przywitaj się, oraz zapoznaj się jeszcze raz z wymaganiami dla Moderatora bo ich na razie nie spełniasz

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.