Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

KONKURSY NA CZAS ORAZ HEADSHOTS

Bądz aktywny na wybranym Swoim serwerze i syskuj!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

iBUce

[ZAMKNIĘTY] Skarga na admina.

Recommended Posts

Hej wszystkim. Dzisiaj doszlo do bardzo niemilego incydentu. Wszedlem na serwer gramy no i piszemy do siebie na pw przez komendy, w koncu napisalem do CZARNEGO (nie chce mi sie pisac tych jego cyferek w nicku) "ty *****" okej, nie jestem z tego dumny ale zrobilem to na pw wiec nikt procz nas tego nie widzial. Wyslalem to rowniez T1xo (Tx), rybie  z ktorym mam dobry kontakt i komus jeszcze, juz nie pamietam. Po chwili dostalem kicka za "obraze" od ów CZARNEGO. Z tego co wiem uzywanie komend na innych adminach jest niezgodne z regulaminem i po prostu mialem juz dosc bo uwaga, to nie pierwszy wybryk tego admina. Chce dodac ze CZARNY bardzo czesto nie popisuje sie kultura osobistą, ja tez nie jestem swiety ale moim zdaniem jego zachowanie na serwerze nie jest odpowienie i nie jest to dobry przykład admina, popytajcie zwyklych graczy na serwerze, nie tylko moim zdaniem jest to najgorszy admin na MIRAGE #1 jedynym jego plusem jest to ze jest aktywny. Na dole dorzucam kilka screenow ktore zebralem grajac na serwerze. Pozdrawiam i licze na szybkie odpowiedzi

EDIT: Na 1 screenie to ja bylem graczem Ż07TY

EDIT2: Na ostatnim screenie, tym gdzie mnie uderzono zginalem wlasnie przez tego slapa 🙂

20200207232722_1.jpg

20200207234028_1.jpg

20200207234116_1.jpg

20200207234703_1.jpg

20200207234810_1.jpg

20200216203016_1.jpg

• Dzięki 2

@C74RN7 Proszę o wyjaśnienie tego zajścia oraz dla czego używasz komend na Adminie serwera?

Nie używamy komend sm_admin na adminach. Wczoraj spotkała mnie taka sama sytuacja, gdzie Czarny kicknął moją osobę pod pretekstem, że chciał kicknąć bota.

• Lubię TO! 3

Mimo, że nie gram na serwerze już długo to napiszę kilka słów od siebie. Uważam, że ranga admin to jednak nie jest ranga dla niego. Z tego co widzę to kultury się do tej pory nie nauczył od kiedy składał pierwsze podanie. Admin powinien ją raczej posiadać.

• Dzięki 1

@C74RN7 nadużywa komend admina nie tylko na adminach ale również na graczach (np. perm muty) według mnie pozwala sobie na za dużo i jest zbyt pewny siebie. Czarny chyba nie podchodzi do tej roli w pełni poważnie, na forum nie wchodzi zbyt często nie wypowiadał się w odwołaniach na jego bany co pokazuje jego brak odpowiedzialności na danym stanowisku. 

• Lubię TO! 1
  • Dzięki 3

Co do zarzutu Michała to nie przypominam sobie żeby dam komuś perm muta A napewno nie bez powodu , co do trasmo i kicka którego mu dałem to akurat tutaj musicie uwierzyć mi na słowo że była to pierwsza runda A jest taki Bug że jeżeli ktoś na rozgrzwece zmieni team to w jego miejsce pojawia się bot, taka sytuacja miała miejsce w tym meczu i chciałem tego No ta kopnąć przy użyciu !admin i poprostu kliknelem zły przycisk mogą to chyba potwierdzić ludzie którzy że mną grali bo słyszeli moja relację A gdy trasmo wbił kilka sekund wyjaśniłem że to zwyczajny misslick i odpisałem sory . Jeżeli chodzi o kicka ibu to z tym graczem mam wyjątkowe relacje ponieważ zawsze gdy gramy razem w team nie ma meczu w którym by mnie nie zaczepial czy prowokowal tu pewnie wiedział że się do tego odniosę i zaznaczył że nie jest swiety (sprytnie ibu). Gdy otrzymałem od niego wiadomość na pv w której mnie obrażał zwyczajnie jak człowiek nie wytrzymałem,  rozumiem że można sobie żartować Ale zawodnik mnie atakuje przy prawie każdej okazji . Jeżeli chodzi o wypowiedź Michała to rozumiem każdy ma swoje zdanie Ale grając kilka lat na tym serwerze ( chodzi o powszednich włascicieli bo od tamtego czasu amdmini się jakoś mega nie zmienili) zauważyłem że admin również nadużywaja przywilejow np majac zły dzień potrafili kogoś kickowac lub banowac o nagminnym mutowaniu nie wspomne ( takie sytuacje miały też miejsce od kiedy cswroclaw.pl przejelo serwerki Ale znacznie rzadziej) więc tak przyznaję się do winy Ale jak to ibu napisał on też nie jest swiety 

• Haha 1

Majkel masz np moja wiadomość do cb na priv z 11 sierpnia 2019 roku dotyczaca nieslusznego bana i przekroczenia uprawnień admina który wypowiada się w tym temacie więc moim zdaniem smieszna sytuacja (sprawa z 11 została rosrzygnieta na moja korzyść z tego co pamiętam)

Posted (edited)

Pisze to od siebie zeby nie bylo ze cos tu czytam i komus lize dupsko . Moim zdaniem CZARNY wgl nie powinienes miec adina po 1 zachowujesz sie jak dzieciaczek po 2 uczysz gry innych a sam nie jestes idealny po 3 mowisz tyle ze sie Ciebie sluchac nie da i trzeba cie mutowac co mecz.(co utrudnia gre). (To jest tylko i wylacznie moje zdanie) Aha i jeszcze jedno o najwazniejszym bym zapomnial ja CZARNY nic do Ciebie nie mam ale zebys Ty (administrator serwera) mowil cos do mnie w stylu ZERKI wez zobacz chlopa bo ja nie wiem czy mam go banowac... i za co mu dac bana .

Edited by RYBAK

@C74RN7 a jak odniesiesz sie do screenów kiedy puszczaly Ci nerwy i mnie zabijales albo slapowales?

Slaya uzywam jak ktoś jest afk możliwe że pisałeś coś na czacie wtedy A co  do slapa to proszę wszystkich adminów o napisanie ile razy użyli tej komendy bezpodstawnie czy dla zartu,  ja używam jej gdy nikómu nie szkodzi po zakończeniu rundy Ale tak madz rację nie powinieniem tak samo ty jej używasz 

Gosciu napisalem dokladnie w jakich sytuacjach to zrobiles i poparlem screenami a ty sie wypierasz?

@M1chal_S dokładnie tak samo myślę jak ty przypinam się do twojego komentarza  

• Lubię TO! 3

Nwm w jakim celu chłopaki się kłócicie, jasna sytuacja, wiele razy tak było, i zawsze kończyło się tak samo,

prosta sprawa sm_admin nie jest używany na innych adminach, jak coś nie pasuje ci w sprawie innego admina to zgłaszasz to, tak jak to zrobil IBU

nie ma kickowania, mutowania, uderzania, nie bardzo rozumiem po co się tłumaczysz iBU ma solidne dowody na to i tyle

Kłócicie się bez sensu, sprawa dla mnie jest jasna tak jak jest napisane w regulaminie:

21. Jeśli admin zbanuje drugiego admina, poniesie on surowe konsekwencje niezależnie od tego, czy to dla zabawy, czy dla żartów.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@C74RN7  na starcie nie mam nic absolutnie na cb, czasami mnie wkurzasz ale zachowuje to dla siebie, ale

"Majkel masz np moja wiadomość do cb na priv z 11 sierpnia 2019 roku dotyczaca nieslusznego bana i przekroczenia uprawnień admina który wypowiada się w tym temacie więc moim zdaniem smieszna sytuacja (sprawa z 11 została rosrzygnieta na moja korzyść z tego co pamiętam)"

Skoro była taka sytuacja i wiesz jak się zakończyła to po co robisz to samo,

nie bardzo rozumiem twoje zachowanie, mówisz tak samo jak każdy skoro inni tak robią to ja też mogę, to nie jest wytłumaczenie

"zauważyłem że admin również nadużywaja przywilejow"

no to jak to robią to zgłoś to, a nie siedzisz cicho

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@MichaelKosa rozsądź bo przedszkole się zaczyna

Tak się dowaliliście do tego biednego czarnego ale przecież nikt z was nie jest święty xD

• Haha 2

Zamykam aby nie było spamu, decyzja będzie dziś jeszcze lub jutro.

Edit:

Z kontroli konsoli wynika że dnia:  2020-03-08 @C74RN7 Sam dokonywałeś na własną rękę karania Adminia i to niejednego, proszę pamiętać że widać wszystko w konsoli co kto robi, wyzywania Admina jest niedopuszczalne a tym bardziej wymierzanie sobie kar nawzajem, @T1xo Oraz @iBUce Rozwiązywanie na własną rękę problemów nie jest dobrym pomysłem jest od tego forum oraz komunikatory aby zgłaszać takie zajścia, z logów wynika że urządziliście sobie nawzajem imprezkę i podpierdalanie teraz jeden drugiego, wyniki konsoli pokazują tu jednego winowajcę całego zamieszania od którego zaczęło się @T1xo przypominam Ci że nie używamy komend na Adminie i nie każemy go tak jak nam się to podoba 

L 03/08/2020 - 14:37:46: [playercommands.smx] "Tx<***><STEAM_1:0:426824597><>" slapped "C74RN7<***><STEAM_1:0:144938338><>" (damage "0")

• Zmieszany 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.