Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

KONKURSY NA CZAS ORAZ HEADSHOTS

Bądz aktywny na wybranym Swoim serwerze i syskuj!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Sign in to follow this  
Pabloo

[ZAMKNIĘTY] Boty na discord

Recommended Posts

Twój ID Discord: Rokkkit#5446

Opis pełny rozwoju: różne boty na discorda pod serwery, dzięki którym za dołączenie na discorda i zweryfikowanie się otrzymujemy przykładowo vipa na 24h, każdy mógł by użyć tego tylko raz,

Dodatkowe informacje rozwojowe: mogę takie boty napisać oraz postawić, i zgłaszam sie przy okazji na technika discorda gdzie mogę dodawac rożne autorskie rzeczy ktore wymyślimy

Jak dla mnie to z tym VIP-em to bez sensu bo nie mamy na dc żadnych premium opcji, ja bym się skupił na zaproszeniu ludzi na dc i rozreklamowaniu serwerów, czyli autorski Bot, który po wejściu pisze ci jakiś konkretny tekst w wiadomości prywatnej i reklamuje serwery, albo zrobić bota zrobić listę komend żeby dawał informacje jakieś.

Coś w tym stylu, osobiście dużo nie miałem styczności z dużymi serwerami na dc tyle co się bawiłem tym na początku i robiłem serwer ze znajomymi, ale to nic wielkiego, więc jakiejś dużej wiedzy nie mam o dc.

4 godziny temu, MatTy napisał:

Jak dla mnie to z tym VIP-em to bez sensu bo nie mamy na dc żadnych premium opcji, ja bym się skupił na zaproszeniu ludzi na dc i rozreklamowaniu serwerów, czyli autorski Bot, który po wejściu pisze ci jakiś konkretny tekst w wiadomości prywatnej i reklamuje serwery, albo zrobić bota zrobić listę komend żeby dawał informacje jakieś.

Coś w tym stylu, osobiście dużo nie miałem styczności z dużymi serwerami na dc tyle co się bawiłem tym na początku i robiłem serwer ze znajomymi, ale to nic wielkiego, więc jakiejś dużej wiedzy nie mam o dc.

Takie rzeczy co napisałes to nie problem zrobić, ja podałem przykład darmowego vipa bo dzieki temu ludzie bedą dołączali na discorda zeby dostać vip, np przykładzie minecrafta w ciągu miesiaca miałem 600osob na discordzie własnie dzięki "darmowemu vipowi" czy innej rzeczy 

W czym piszesz i dasz jakieś screeny funkcji swoich dotychczasowych botów?

Witam, pomysł może fajny ale mało realny od strony technicznej, bota może potrafisz zrobić lub ktoś u Ciebie ze znajomych ale do tego trzeba plugin na forum oraz serwer aby to działało a takich zdolności na pewno nie masz, dzięki za propozycję.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.