>>>> Szybka rekrutacja - 1vs1 Arena, AWP ONLY, RETAKE <<<< ×
Nowy wygląd forum CS WROCŁAW 2020! ×
Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick: Foler

Identyfikator Steam: STEAM_1:0:176876045

Data, godzina zajścia: 04-01-20 19:57

source bans:  https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:176876045&advType=steamid&Submit

Powód: [SourceSleuth] Duplicate account

komentarz: Witam więc chciałem się odnieść do bana którego dostałem nie wiem zbytnio jak i za co. Ponieważ ja osobiście nie gram na innych kontach, może jeden z braci ale ja sam osobiście nie gram. Więc dostałem bana za duplikowanie konta nie wiem zbytni o co chodzi, ale przypuszczam ze te 2 konto dostało bana bo innego rozwiązanie nie widzę. Dodam jeszcze że nie grałem na cheatach ani na niczym inny tak jak pisałem może jeden z braci, z kod miał ip serwera? To może się wydawać dziwne ale mam na pulpicie notatnik z ip różnych fajnych serwerów.Mi osobiście brat się nie przyznał że dostał bana ale brat jak brat w dodatku młodszy. ponieważ ja sam nie potrzebuję grania na cheatach czy tam coś innego ponieważ dużo ludzi na serwerku mnie kojarzy byłem w topce najlepszych graczy i potrafię grać na tyle że 2 konto mi w niczym nie pomoże mam 3500h i GE. Dodam że nie grałem na serwerze i w cs około 13dni ponieważ mam problem z netem ale wbiłem na serwer na chwilkę moze 1/2 razy zobaczyć czy da się grać. Proszę o unbana 😉 I sorry za te wyjaśnienia długie ale serwer mi się podoba i chcę dalej na nim pykać.

za sam awatar bym zostawił kappa

• Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.