Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

KONKURSY NA CZAS ORAZ HEADSHOTS

Bądz aktywny na wybranym Swoim serwerze i syskuj!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Sign in to follow this  
KuKi

[ZAMKNIĘTY] Pożegnanie

Recommended Posts

Cześć

Kończę przygodę z tą siecią, a na pożegnanie chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich graczy a także adminów (Naćpaną) z którymi tak miło się grało na arence. Dostałem perm bana za głupi  (obrazę admina oczywistym i sarkastycznym tonem) żart a przy próbie skontaktowania się aby chociażby przeprosić admina który mi go "wlepił" okazało się że mnie zablokował i nie mam takiej możliwości. Jeśli ktoś chce jeszcze ze mną pogadać/pograć to zapraszam można mnie dodać na steam. Przenoszę się na inną sieć, część graczy wie jaką a gdyby zapomnieli to ja chętnie przypomnę na priv.

Tu zwracam się bezpośrednio do właściciela: Tak wyszedłem z serwera ale zaraz potem wróciłem. Miałem nadzieję  że mój dowcip został zrozumiany. Nie obrażałem nikogo część osób nawet powiedziało że jestem najmilszą osobą na sieci xd a moje "***** adminów" powiedziałem tylko raz i za ten raz mam perma. Pisze to tylko po to żeby sprostować sytuacje bo temat unbana jest już zamknięty. Trzymaj się i dzięki za możliwość gry przez ten ponad rok.

Pozdrawiam i żegnam
KuKi / Narrator / Nawigacja (gracze wiedzą o co chodzi)

Było miło że byłeś z wami 😉  

@KuKi Wiedziałeś że to Admin więc nie rozumiem dla czego go obraziłeś? Skoro wiedziałeś że za to jest ban, dla jaj zrobiłeś to tak? To fajnie, ale to że obraziłeś sobie go pod pretekstem "zrobię mu prank "Jebać Admina" i ucieczka z serwera" wchodzenie spowrotem siema koledzy wróciłem fajny prank co nie??? heheh beka hehehe i myśląc ale fajnie heheh beczka śmiechu heheh, smutne jest to że ktoś taki jak Ty obraża innych i myśli że jest wszystko okej a potem chce ub bo to był prank hehhe śmiechowo było hehhe

• Lubię TO! 1

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.