Skocz do zawartości

BRK

[ZAMKNIĘTY] Ograniczenie Auto Sniperek

Recommended Posts

Siema,

Wysuwam propozycje aby na serwerze istniał limit grania negevami, p90 , auto snipera itd (ewentualnie jak to było za starych czasów że tylko vipowie mogli kupić te bronie). Jest to dość denerwujace kiedy stoi 10 osób i spamuje z którejś z tych broni, co do wątku ograniczenia awp też uważam że powienien taki być. 

Dzięki za opinie.😄

Wczoraj na serwerze jeden gracz zaczal grac scarem po czym pol serwera grało autosniperkami co skutkowalo wychodzeniem osób z serwera jak i rowniez wzajemnym wyzywaniem graczy.

Zatem jestem na tak za  limitem lub tylko dla vipow

Jestem za 

4 godziny temu, M1chal_S napisał:

Wczoraj na serwerze jeden gracz zaczal grac scarem po czym pol serwera grało autosniperkami co skutkowalo wychodzeniem osób z serwera jak i rowniez wzajemnym wyzywaniem graczy.

Zatem jestem na tak za  limitem lub tylko dla vipow

Tak samo.

hmmm a ja mam nie co inne zdanie 
Dobra Auto-Snajperki mogę się z tym zgodzić że powinny być wyłączone albo tylko dla vipów. 
Ale negav,p90 czy awp to nie powinno być pod żadnym względem ograniczane. Moim skromnym zdaniem ile było właśnie takich serwerów że awp się ograniczało tak samo p90 i liczba graczy spadało bo wiadomo że takie bronie powinny być dostępne a vip niech wyróżnia się czym innym a nie że będzie mógł kupić awp czy takie p90 . 

auto snipera nie potraficie zabić 😜 co do awp jestem za, ciężko się wchodzi na side gdzie stoi 6 awek

Ograniczenia wpływają negatywnie na ilość osób na serwerze, ograniczenia były i gracze stali odeszli ze względów na ich zastosowanie, vip i tak ma dużo względem zwykłego gracza bez niczego

@MichaelKosa

Ograniczenia wpływają negatywnie na ilość osób na serwerze to fakt, lecz jeżeli bez ograniczeń cała przeciwna drużyna będzie biegać z negevami, scarami/g3sg1, p90 ciągle to też pozytywnie nie pozostanie.
Moim zdaniem albo vipy niech mają dostęp do scar/g3sg1 negeva lub niech będzie ograniczenie np do 2/4 osób w teamie (nie wliczając vipa).

(nie znam się na tym ale po prostu napiszę)
Też trzeba patrzyć by kolejny plugin nie obciążał serwera i dało się grać na serwerze.

• Like 1

Gość
This topic is now closed to further replies.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.