Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

KONKURSY NA CZAS ORAZ HEADSHOTS

Bądz aktywny na wybranym Swoim serwerze i syskuj!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Sign in to follow this  
atraXsO

Pochwała (Zacny serwer Mirage #1)

Recommended Posts

Witam graczy, witam szanowną administrację, oraz Pana Prezesa tej zacnej sieci jaką jest cswrocław. Postanowiłem napisać coś pozytywnego na temat serwera Mirage#1  bo widzę tam tylko same skargi i narzekania 😕 Na pierwszy łogień leci atmosfera na serwerze, jest naprawdę bardzo pozytywna nawet do tego poziomu że czasem nawet nie skupiam się na grze bo nie mogę przestać się śmiać bo odchodzą tam takie sytuacje że wytrzymać je bez parsknięcia śmiechem jest ciężko 🙂 . Łogień numero dwa Szeryfy serwera co to bacznie patrzą na każdy twój ruch (czyli  ADMINI ) chłopaki naprawdę są mega pozytywni, można pożartować pogadać i nawet nazwać botem (chodź pamiętajcie nazywamy botem najlepiej jak nie ma żadnego z nich na serwie) hehe żarcik. Odkąd gram a mam spędzone tam około 9dni już na serwerze nie widziałem jakiś spin czy żeby jakiś admin wdawał się w jakąś niepotrzebną rozmowę z innym graczem, kiedy trzeba ban, mute i tyle, tak więc dla mnie Admini 10/10 albo nawet 15/10 😉 niech wiedzą że ktoś docenia ich robotę. Łogień numero trzy, podziękowania dla pana MichaelKosa oraz całej ekipy która trzyma wszystko w jednej kupie (wybaczcie te niesmaczne słowo) Forum, serwery, oraz pomoc w razie jakiś problemów i czas poświęcony na to oraz czas poświecony nam 😉 . Tyle ode mnie trzymajcie się mordeczki i do zobaczenia na MIRAGE #1  cya  

• Lubię TO! 6

@atraXsO Dziękuję za pozytywną opinię, cieszę się że tworzymy wszyscy razem paczkę :6491_FeelsOKMan:

• Lubię TO! 1