Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

KONKURSY NA CZAS ORAZ HEADSHOTS

Bądz aktywny na wybranym Swoim serwerze i syskuj!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Sign in to follow this  
Foler

[ODRZUCONE] Rekrutacja na admina arena 1v1

Recommended Posts

Posted (edited)
Nick: Foler
STEAM ID: STEAM_0:0:176876045
Doświadczenie:Niestety nie byłem adminem na żadnym serwerze w cs.
Składki: Aktualnie jestem w trakcie nauki i nie mam stałych dochodów, na tą chwile nie.
VAC: Nie 
Opisz siebie: Mam na imię Mateusz, Mieszkam na wsi i chodzę do szkoły zawodowej.
Czemu chcę być adminem?: Ponieważ adminów może i jest trochę ale nikt nie wchodzi na serwer, Jest to serwer No-prime jest tam dużo cheaterów z racji że mam duże doświadczenie w cs nie będę się zastanawiać i oglądać na spec jednego gracza przez 10min po czym i tak mu nie dam bana tak jak niektórzy admini, tylko od razu dam mu tego bana jak coś nie będzie się zgadzać.
Znajomość komend SourceMod 0-10: Tak jak pisałem nie byłem adminem na żadnym serwerze więc 0, ale nie sądzę żeby było to jakoś mocno skomplikowane np.Danie bana lub muta. Ale oglądnę jakieś poradniki i myślę że w miarę sobie poradzę.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/EssAnoobS/
Ilość godzin przegranych w CS:GO: Łącznie 3,500 godzin.
Ilość godzin przegranych na serwerze: http://cswroclaw.gameme.com/playerinfo/6651
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Przeszedłeś mutację?: Tak
Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Nie
Kontakt: Ts3, steam
W okresie testowym będziesz aktywny na forum?: Tak
Dołączyłeś do grupy CS Wrocław na STEAM?: Tak
Profil STEAM jest publiczny cały?: Tak

Edited by Foler

A więc zacznijmy od tego:

- Aktywność na Forum

- Brak doświadczenia

- Reklama cheatów poprzez Awatar

56c79d2cd6bb2a653e4a20981d54449f.png

z racji że mam duże doświadczenie w cs nie będę się zastanawiać i oglądać na spec jednego gracza przez 10min po czym i tak mu nie dam bana tak jak niektórzy admini, tylko od razu dam mu tego bana jak coś nie będzie się zgadzać.

Wszystko spoko, tylko że admin ma za zadanie przyjrzeć się podejrzanemu a nie banować za to że się ktoś spłakał bo dostał łeb xD

- Brak znajomości regulaminu serwera oraz taryfikatora kar za przewinienia, nawet nie rzuciłeś okiem na temat 😉 

• Lubię TO! 1

podanie odrzucone.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.