Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

KONKURSY NA CZAS ORAZ HEADSHOTS

Bądz aktywny na wybranym Swoim serwerze i syskuj!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Sign in to follow this  
Dcxml

[SKARGA PRZYJĘTA] Skarga na gracza *Crash.*

Recommended Posts

Nick gracza: Crash.
STEAM ID gracza: Niestety nie mam, nie wchodziłem w Jego profil steam' aby otrzymac ów steam ID!
Twój nick: Dcxml
Twój STEAM ID: STEAM_0:1:243549226
Godzina zajścia: mniej więcej o dwudziestej pierwszej!
Dowody: demko link/zdjęcie : Dowód w postaći filmiku, z góry przepraszam za muzykę! Link -->   

Opis pełny zajścia: Więc tak, owy gracz o pseudonimie "Crash." "Króluje" na ów serwerze, Arenakch 1v1.. moim 
jak i innych graczy zdaniem, cheatuje - nie wiem czy tak, jeżeli jest możliwość to proszę o pobranie demka z 
GoTV, który jest na serwerze - widziałem, lecz skarge piszę w jeszcze jednej sprawie - albowiem, owy gracz
prowokuje graczy, co można zauwazyć na dowodzie * filmiku *, moim zdaniem - wiadomo nie każdy musi się z tym zgadzać,
lecz owy gracz powinien dostać bana za prowokowanie, również chciałbym aby ktoś z administracji mógł rozpatrzył demko z GoTV i zobaczył, czy 
ów gracz nie używa wspomogaczy, gdy gracz wbije na serwer - zrobię edit i dodam Jego steam ID.

Witam serdecznie, podawanie punktów regulaminu sobie i przekomarzanie się kto ma mutacje a kto nie ma racji, takie formy dyskusji nie mają przełożenia żadnego na rozwiązanie problemu obojga osób które nie mają mutacji, w regulaminie jest wpisane "Używanie mikrofonu przed mutacją, w szczególności osoby bez mutacji" aby nie było tych piszczałek, na demku widać zaczepianie się nawzajem i wytkanie sobie, Panowie te miejsce jest dla was Gracy a nie kto ma rację a kto je nie ma, od zwracania uwagi jest Admin serwera lub osoba postawiona w hierarchii sieci CSW wyżej nie sam gracz, on nie jest od tego,  @Dcxml możesz to sam zgłosić na DC CSW jak jest Admin lub na steam napisać do niego że jest taki problem, ale nigdy nie rób tak jak teraz, było tak kilka przewinień jak raszowanie itp, więc kolega odpocznie 24h, następnym razem zgłaszaj od razu niż przekomarzanie się na serwerze.

• Dzięki 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.