>>>> Szybka rekrutacja - 1vs1 Arena, AWP ONLY, RETAKE <<<< ×
Nowy wygląd forum CS WROCŁAW 2020! ×
Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

1:28 celuje najpierw przez skrzynkę dopiero potem w miejsce gdzie powinien się wychylić

REDLINE

około 6 minuty dziwny head z awp
Około 3 minuty prefire w miejscu gdzie miał się wychylić przeciwnik
7 minuta prefire w miejsce gdzie był przeciwnik mimo że jeszcze go nie widział
11 minuta celuje najpierw przez skrzynkę idealnie trackuje przeciwnika dopiero potem w miejsce gdzie powinien się wychylić

Czasami w demku strzela kompletnie nie tam gdzie celuje jednak może to byś spowodowane lagami w demkach

Warto też zaznaczyć że ma VAC bana co już powinno dać do myślenia. 

• Haha 1

Nie wiem czy ja mam to rozpisanie brac na powaznie czy nie.. Zaczne od tego, ze Ty przy mnie grasz no nie ukrywając po prostu jak bot 😄 prefiire to cos normalnego jesli sie umie grac kolezanko. Pobierz sobie demko dla porowania innego goscia co umie dobrze strzelac i tez znajdziesz kilka podejrzany akcji np. taki @THUNDI

Wnosze do @ MichaelKosa zeby ktos inny ocenił demko, ktoś bardziej doswiadczony. Bużki. A i uwalić sie nie dam bo jestem czysty.

Co do VACA, VAC nie jest tylko za cheaty xD

A no i proponuje zeby wypowiedział sie @ Wielmoznyi @ THUNDI oni dobrze wiedzą jak gram i gdybym był odpalony dostałbym wczesniej bana.. Ty mi go dałas nie oglądając mojej gry dokładnie wiesz.. 3k godzin w csie to jednak jakies doswiadczenie mam i umiejętnosci 

Z takim kontem miałbym sie odpalac? Gdzie tutaj jest logika? dałas mi bana za wh a na rozpisce piszesz ze wale jakies dziwne hedy xD Nigdy nie zdarzylo Ci sie wyjsc na kogos wcelowanym albo dac jakiegos dziwnego flicka albo heda? Idąc takim tokiem rozumowania i rozpisywania demka większosc ludzi powinna mieć bana bo rozpisując demko zawsze sie cos na kogos znajdzie 😉 

Edited by CzescJakCzapka

@ Trasmo @ M1chal_S zerknijcie swoimi oczyma demeczko

Dla mnie typ czysty

9 godzin temu, CzescJakCzapka napisał:

Z takim kontem miałbym sie odpalac? Gdzie tutaj jest logika? dałas mi bana za wh a na rozpisce piszesz ze wale jakies dziwne hedy xD Nigdy nie zdarzylo Ci sie wyjsc na kogos wcelowanym albo dac jakiegos dziwnego flicka albo heda? Idąc takim tokiem rozumowania i rozpisywania demka większosc ludzi powinna mieć bana bo rozpisując demko zawsze sie cos na kogos znajdzie 😉 

3k godzin nie mówi czy jesteś odwalony czy nie, skąd mamy wiedzieć czy ktoś może nie ukradł ci konta bądź nwm koledze dałeś bo też takie sytuacje były, a kolega sobie włączył i elo

A z tym VAC @ Nacpanamarzeniami się zgodzę, nie tylko za wh/aim czy tam inne wspomagania się dostaje, można dostać za skinchangera bądź za rekomend boty

• Dzięki 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.