>>>> Szybka rekrutacja - 1vs1 Arena, AWP ONLY, RETAKE <<<< ×
Czarny piątek 2020 - ZACZYNAMY! -50% na wszystkie serwery! ×
Konkurs Halloween 2020 ×
Jump to content
  • Create New...

[ODRZUCONE] Podanie do UNBan TEAM Cs go

Recommended Posts

Nick: THUNDI 
Dlaczego właśnie Ty masz zostać członkiem zespołu UNBan TEAM?: Myślę, że na przestrzeni lat adminowania serwerów w Cod 1.1 nabyłem pewne doświadczenie w trafnej ocenie tego czy ktoś faktycznie dopuścił się działalności niezgodnej z regulaminem. Dodatkowo jestem bezstronny i analityczny
Powiedz nam coś o sobie: w sumie coś o sobie pisałem już przy okazji rekrutacji na admina 1vs1
Czy miałeś jakie konflikty na sieci CS Wrocław?: ja jestem bezkonfliktowy, ale jeden mało znaczący gracz atakuje mnie zawsze jak tylko mnie zobaczy. 
Czy miałeś styczność z SourceBans? Tak, ale wymaga to podszkolenia. 
Czy oceniałeś już jakieś demka/dowody/byłeś w członkiem UNban team?: oceniałem demka przez 10 lat adminowania w cod 1.1
Ile jesteśw stanie poświęcić czasu dziennie?: aktualnie sporo. Szczególnie w ciągu dnia. 
Jak długo grasz w CS:GO?: ok 6 lat
Kontakt z Tobą?: STEAM, preferuje discord 
STEAM ID:
STEAM_1:1:119845205
  • Lubię TO! 2
  •  THUNDI changed the title to Podanie do UNBan TEAM Cs go
  • Właściciel

Witam, obecnie za świeży jesteś w Administracji, podanie o Admina a o członka UB jest dodatkiem w którym musisz pokazać coś jeszcze więcej niż jako Admin zwykły, na razie to nie rzucasz się w oczy doświadczeniem w CS:GO, na przyszłość nie skracaj podań pisząc gdzieś pisałem tam czytajcie tu nie będę pisał o sobie więcej, to słabe bardzo.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.