Czarny piątek 2020 - ZACZYNAMY! -50% na wszystkie serwery! ×
VIP za dołączenie do DISCORDA CSW! 2 DNI VIP-a!!! WZNOWIONA!!! ×
Święta bożego narodzenia oraz nowy rok 2021! - KALENDARZ IMPREZ CSW! ×
Aktualne konkursy CSW ×
Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick: Hatfield
STEAM ID: STEAM_0:1:30600547
Doświadczenie: Całkowicie szczerze, poprzednie adminowanie miałem spory czas temu a dokładniej w cs 1.6, pomijając ten fakt to bardzo dobrze znam grę oraz to jak wszystko działa, 
dodatkowo szybko się uczę i ogarnięcie paru komend nie jest dużym problemem. Znajomość samej gry i jej działania pozwala mi z bardzo dużą skutecznością stwierdzić czy ktoś jest dobrym graczem
czy po prostu oszustem, nie da się tego stwierdzić po kilku strzałach (każdy może mieć lepszą lub gorszą passe) uważam że trzeba poświęcić trochę czasu aby przyjrzeć się graczowi aby nie karać za niewinność.
Składki: Bez kosmicznych kwot, żaden problem
VAC: Nie
Posiadasz konto STEAM PRIME STATUS?: Tak
Opisz siebie: Tutaj mógłbym rozpisać się na dość obszerną część ekranu, tylko nie jestem pewien czy chciałby ktoś to czytać ale spróbuje.
   Jestem Kamil, mieszkam obecnie pod Warszawą od dwóch lat wraz z narzeczoną. Pracuję niedaleko w jednym z największych magazynów z częściami samochodowymi w Polsce. 
Moja rodzinna miejscowość znajduję się około 100km od mojego obecnego miejsca zamieszkania i od czasu gdy tu jestem mogę stwierdzić że wiele zmieniło się na plus w życiu.
Udało mi się osiągnąć pewne miejsce w pracy oraz stopniowo składałem swoje stanowisko z PC, cały sprzęt, rzeczy na które samemu się zapracowało, to wszystko daje dalszą motywację oraz chęci.
Niedawno udało mi się pozbyć starego auta jakim było audi 100 z 1992 roku  co za tym idzie od jakiegoś czasu posiadam nowe autko które jest trochę oczkiem w głowie oraz hobby, 
jednych może to rozbawi inni zrozumieją ale jest to BMW E46! Każdy ma gust, plan był inny ale trafiło się fajne, zadbane, zdrowe auto które z mocą 230 koni daję super frajdę z jazdy.
Co o sobie mogę jeszcze powiedzieć to na pewno jestem osobą spokojną, cichą, chociaż swoje zdanie powiem otwarcie, dodatkowo bardzo szybko się uczę oraz ogarniam nowe rzeczy, lubię słuchać muzyki, 
praktycznie cały czas słuchawki na głowie, mam ich chyba cztery pary, gatunek? Wszystko co wpadnie w ucho.
   Te kilka linijek to chyba tyle słowem wstępu, chętnie można porozmawiać na czacie typu ts, dc. Pozdrawiam 
Znajomość komend SourceMod 0-10: 2 (szybko się uczę jak pisałem, już mam osobę chętną z forum do tego aby mi wytłumaczyć co i jak)
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198021466823/
Ilość godzin przegranych w CS:GO: 885
Ilość godzin przegranych na serwerze: http://cswroclaw.gameme.com/playerinfo/8868
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Przeszedłeś mutację?: TAK
Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Nie
Kontakt: Steam, Discord, TeamSpeak, co potrzeba to posiadam.
W okresie testowym będziesz aktywny na forum?: Jasne
Dołączyłeś do grupy CS Wrocław na STEAM?: Tak 
Dołączyłeś/aś do CSW Discord?: Tak Hatfield#3593
Profil STEAM jest publiczny cały?: Tak, chyba, mogę zmienić.
Zapoznałem/am się z regulamiem CSW Arena 1vs1: Tak
Zapoznałem/am się z taryfikatorem CSW: Tak
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.