>>>> Szybka rekrutacja - 1vs1 Arena, AWP ONLY, RETAKE <<<< ×
Czarny piątek 2020 - ZACZYNAMY! -50% na wszystkie serwery! ×
Konkurs Halloween 2020 ×
Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick: PiotraseQ      wiek: 15 z kawałkiem       steam id: STEAM_0:0:246199907         Doświadczenie: NIgdy nie miałem admina, ale wiem jak to wygląda w csa gram od prawie 3 lat przewinąłem się przez wiele serwerów i od jakiegoś czasu uważnie obserwuje adminów na tym serwerze. Granie w csa sprawia mi dużą przyjemność, jeśli chodzi o aktywność będe się starał wchodzić na serwer jak najczęściej się da. Jestem spokojnym raczej nie wyzywam innych i nie wchodzę w kłutnie.  Ilość przegranych godzin: z wszystkich kont ok. 1500h.        Link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198452665542/         Posiadam działający mikrofon.

Przeszedłem już mutację.        Kontakt: Steam, ts, discord.         Jestem na grupie CS Wrocław na steam.              Jestem także na discordzie.            Zapoznałem się z regulaminem serwera. 

Nie widziałem zbytnio jakiś dram czy obfitego wyzywania ze strony Piotrasa, często obecny na serwerze. Troszkę taki nieład w napisanym podaniu :classic_wink: wydaje mi się ze podoła roli strażnika i szybko wszystko ogarnie. 

• Lubię TO! 1
  • Dzięki 1

Nie spełniasz wymaganego wieku oraz przegranych godzin na serwerze. Po przeglądzie czatu tekstowego, stwierdzam że twoje wypowiedzi nie są zbyt dojrzałe.

• Lubię TO! 2
  • Dzięki 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.