Czarny piątek 2020 - ZACZYNAMY! -50% na wszystkie serwery! ×
VIP za dołączenie do DISCORDA CSW! 2 DNI VIP-a!!! WZNOWIONA!!! ×
Święta bożego narodzenia oraz nowy rok 2021! - KALENDARZ IMPREZ CSW! ×
Aktualne konkursy CSW ×
Jump to content
  • Create New...

[ODRZUCONE] Rekrutacja na Administratora 1v1

Recommended Posts

NIck: JAY JAY

Steam ID: STEAM_0:1:457068044

Doświadczenie : Administrator na Innych platformach Serwerowych ( nie będę reklamował ) były to serwery 1v1 bunnyHop  i wiele innych łącznie byłem administratorem 4-6 lat 

Składki : PEWNIE! Paypal, bank , czy inne formalności

VAC: nie posiadam żadniej blokady VAC

Czy Posiadasz Konto Prime : Tak posiadam

Opisz siebie : SIemanko mam na imię Łukasz mam 20 lat w csgo zacząłem grac w 2013 roku byłem przez chwile żołnierzem ale teraz jestem Inżynierem budowlanym cenie sobie spokój na serwerach lubię kulturę jestem amatorskim lektorem 😄 jestem wyczulony na wszystkie wspomagacze w grach znam się w części na nich nie lubię łamania regulaminu jestem cały czas uśmiechnięty i cały czas się śmieje bo jestem osobą która cały czas ma dobry humor

Znajomość Komend SourceMod 0-10 : 9

Lnk do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198874401817

Ilość przegranych godzin w CSGO: na wszystkich kontach łącznie 5500 h

Ilość przegranych godzin na serwerze: Ufając gamestats to 20h (troche mało ale dzień w dzień wchodzę) 

Posiadam Sprawny Mikrofon

Posiadam Mutacje 

Nie Posiadam rangi w innych sieciach serwerowych

W Okresie testowym będę aktywny na forum nawet gdy minie okres testowy bo forum to druga najważniejsza rzecz po serwerze 😄

Nie dołaczyłem do grupy steam ponieważ jej nie znalazłem 

Dołączyłem na Discorda 🙂

Mój profil steam jest cały Publiczny

Zapoznałem się z regulaminem  serwera  CSW 1v1

Zapoznałem się z taryfikatorem serwera CSW

Pozdrawiam JAY JAY (Łukasz) 

• Właściciel

Witam, zaczynając od regulaminu CSW oraz taryfikatora to nie zapoznałeś się z nim a podajesz że zapoznałeś się, grupa steam jest na pasku po prawej stronie "strona główna forum CSW", widzę że są jakieś problemy z opanowaniem emocjonalnym, bo dostałeś trzy muty za brak kultury, jakiś problem jest też z wiekiem 25-20?, proszę o wypowiedz Adminów serwera odnośnie podania

Hej,

Jestes nowy tutaj, ale ostatnio dość często widujemy się na serwerze i zbudowałeś sobie u mnie wizerunek człowieka któremu buzia się nie zamyka. Oczywiście to jest tylko gra i fajnie, że na serwer wchodzą barwne postaci. To przyciąga innych. Jednego muta miałeś ode mnie bo zdarza Ci się obrażać innych. Jeśli to jest "na śmiechy" to ok, ale w mojej opinii kandydat na admina powinien cechować się szacunkiem do innych. Ja podejmując decyzję o tym kto ma być adminem odrzuciłbym podanie, ale Michaelowi proponuję aby wziął Cię na okres próbny i żeby sam przekonał się co możesz zaoferować. Może akurat okażesz się złotym strzałem😊

PS. Zdecyduj się ile masz lat po w podaniu jest 20 i 25, a na serwerze słyszałem, że masz 23 lata i 2 dzieci. 

• Lubię TO! 1

Na plus:

- doświadczenie w administracji 

- znajomość komend 

- aktywność na serwerze

Na minus:

- kultura

- aktywność na forum (konto utworzone pod podanie)

Poza tym to mam mieszane uczucia co do twojej osoby ponieważ w podaniu podajesz, że cenisz w sobie spokój i kulturę natomiast twoje zachowanie na serwerze pokazuję co innego, bardzo często zachowywałeś się wulgarnie w stosunku do innych graczy i nadużywałeś wulgaryzmów w swojej wypowiedzi.

Osobiście jestem na nie, dla mnie musiałbyś bardzo mocno popracować nad opanowaniem siebie i musiałbyś nauczyć się forum. 

• Lubię TO! 2
  • Właściciel

Z uwagi na ostatnie zajścia które miały miejsce podanie zostaje odrzucone, postawa przyszłego Admina jest nie do zaakceptowania.

• Lubię TO! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.