Czarny piątek 2020 - ZACZYNAMY! -50% na wszystkie serwery! ×
VIP za dołączenie do DISCORDA CSW! 2 DNI VIP-a!!! WZNOWIONA!!! ×
Święta bożego narodzenia oraz nowy rok 2021! - KALENDARZ IMPREZ CSW! ×
Aktualne konkursy CSW ×
Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick: JAY JAY

Steam ID : STEAM_0:1:457068044

Nick gracza który złamał regulamin : richardwatson drugi jego nick bo zmieniał to young 

Steam ID gracza który złamał regulamin

STEAM_0:0:423930815

Data zdarzenia : 13 listopada godzina około 21 

Powód skargi : Gracz zaczął wyzywać od najgorszych jezdził po rodzicach nie kryje się z tym że mu odpowiadałem i go wyjaśniałem 🙂 ale jego stosunek do innych graczy był taki że każdy wobec jego był najgorszy nie miał też mutacji oraz wieku + 16

Dowody: Brak nie mogę tego zbytnio wyciąć ani wkleić do forum przykro mi 😞  

pozdrawiam 😄 JAY JAY

jeśli dostane bana za to że mu odpowiadałem to zrozumiem bo też złamałem regulamin tylko prosze o wyrozumiałego bana ❤️

Tak to prawda. Dzisiaj ten gracz dostał ode mnie mute na 2 godziny chyba. Oprócz tego jego kolega o nicku darwinwatson. Moim zdaniem jak sytuacja się powtórzy to warto pomyśleć o permie 

• Właściciel

Witam, oglądałem demko i jestem w szoku, zaczęło się od prostego popularnego obrażenia i wyzwania gracza a potem zwracanie nawzajem uwag, kto ma racje i włączając rodzinę, przekleństwa bez ograniczeń, jakieś teksty "uprawiania seksu itp", trzy osoby nawijają do siebie gdzie jedna ciśnie jednego a druga osoba jest dodatkiem do tego zajścia, oraz jakieś tam pokątne osoby cieszą się i klaszczą dobrze go ciśniesz dawaj dawaj ciśnij młodego, rozumiem że chcesz przekazać swoje wytyczne jakie powinny być stosowane, ale jestem głęboko zażenowany taką postawą Twoją która to osoba Ty jako dorosła a ten gracz mało letnia przekazujesz mu swoje spostrzeżenia na zajście, można to załatwić w normalny sposób na spokojnie, nie wjeżdżając komuś na psychikę i pokazywać ja Ty jestem kimś a ty jesteś śmieciem który zgniotę i wrzucę do kosza tak samo jak robiłem to z innymi, nie tędy droga, mówisz też że masz bogaty bagaż doświadczenia i wykształcenie wyższe niż ta osoba małoletnia, nie chcę się powtarzać co osoba na serwerze Ci powiedziała ale wystarczy pouczyć taką osobę i na spokojnie wytłumaczyć co jest pięć, a nie mówić możemy się spotkać i mu tak wypierdolisz w p****, oraz te wyśmiewanie go też mogłeś sobie darować, nie chce mi się wymieniać reszty, jak ktoś będzie chciał niech obejrzy sobie demko, jestem w szoku 😡

http://773.gotv.pro/srv55523/auto0-20201113-202517-1226488599-am_grass2_csw-_PL___2_CSWroclaw.pl_____ARENA_1v1_____TR128____NOWE_SKINY_____agents__Fracture_Case__ws__gloves__nametag_gameME_.dem.zip

• Lubię TO! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.