VIP za dołączenie do DISCORDA CSW! 2 DNI VIP-a!!! WZNOWIONA!!! - Wielkanoc 2021 ×
Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick: ✪「 ʙᴠʀᴛᴏsᴢ 」 
STEAM ID: STEAM_1:1:542544121
Doświadczenie: Nigdy nie bylem jeszcze adminem serwerow csgo, dwa lata temu bylem adminem serwera cs 1.6, podstawowe komendy znam 
Składki: Jesli chodzi o skladki moge wplacac, czesto wplacam male kwoty na range VIP 
VAC: Blokade VAC mialem na starym profilu sprzed roku
Posiadasz konto STEAM PRIME STATUS?: Tak
Opisz siebie: Czesc, jestem Bartosz, pod nickiem BVRTOSZ i mam 16lat, moja pasja sa gry. Ulubiona gra jest gra CounterStrike - Global Offensive. 
W ta gre przegralem kilka dobrych lat i nie mam zamiaru od niech odchodzic. Gram dosyc dlugo w okolicach godzin 2/3 w nocy. 
Administracji o tej godzinie nie ma na serwerze i nie ma kto banowac osoby cheatujace/trollujace/afki.
Jestem mila osoba, pomocna, na kazdy problem znajdzie sie rozwiazanie  .
Znajomość komend SourceMod 0-10: 5/10 Kilka podstawowych komend pamietam z cs 1.6, jeszcze musze sie lekko doedukować.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199045353971/
Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1263h 
Ilość godzin przegranych na serwerze: Posiadam 53 godziny na serwerze
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Przeszedłeś mutację?: Tak
Czy posiadasz rangę w innej sieci?:  Obecnie nie 
Kontakt: Facebook/discord/teamspeak/telefon/mail
W okresie testowym będziesz aktywny na forum?: Jesli chodzi o aktywnosc na forum bede sie staral o jak najlepsza aktywnosc.
Dołączyłeś do grupy CS Wrocław na STEAM?:  Tak
Dołączyłeś/aś do CSW Discord?: Tak, Bvrtosz/dranfensik#0666
Profil STEAM jest publiczny cały?: Tak, jest publiczny
Zapoznałem/am się z regulamiem CSW Mirage #1: Tak
Zapoznałem/am się z taryfikatorem CSW: Tak

Na +:

- no mogę powiedzieć, że ta znajomość komend

- godziny na serwerze: 2 dni 05:32:42 godzin

- przejście mutacji

Na -:

- aktywność na forum (do poprawy)

- no ten VAC na starym koncie

- chat (zdarzały się brzydkie słowa, ale to jest oczywiście do poprawy), każdemu się zdarza zezłościć i zwyzywać kogoś

Pozdrawiam,

White

• Lubię TO! 1
  • Dzięki 1

Nie mam opinii szczerze mówiąc. Zawsze warto na próbę wziąć 

• Dzięki 1
  • WOW 1
  • Właściciel

Witam, brak zapoznania się z regulaminem serwera oraz taryfikatorem, aktywność na forum niespełniona nawet w połowie aby inni mogli Cię poznać, nie napisałeś nawet przywitania na forum tylko od razu po Admina, historia czatu z serwera też pozostawia wiele do życzenia, duży nacisk nakładam na wysoki poziom kultury bo od tego jest Admin aby uczył innych a w Twoim wypadku to tylko agresja i nadpobudliwość w komunikacji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.