Jump to content
Wielkie obstawianie drużyn PGL Major Stockholm 2021 - PICK'EM faza pretendentów ×

[ODRZUCONE] Podanie UBteam

Recommended Posts

Nick: maciekkk (forum) / macius (discord) / maciek:) (steam)
Dlaczego właśnie Ty masz zostać członkiem zespołu UNBan TEAM?: lubie pograc hvh/legit cheating na nonprime/serwerach hvh, a co za tym idzie umiem takowego gagatka co cheatuje na serwerze rozpoznac / zobaczyc czy cheatowal po demku
Powiedz nam coś o sobie: jestem macius, lat16, w cska gram od konca 2017, na cswroclaw gram gdzies od poczatku 2020 / konca 2019 (oczywiscie z przerwami), pochodze z wroclawia 
Czy miałeś jakie konflikty na sieci CS Wrocław?: nie wydaje mi sie
Czy miałeś styczność z SourceBans?: nie mialem lecz umiem szybko przyswoic wiedze
Czy oceniałeś już jakieś demka/dowody/byłeś w członkiem UNban team?: mialem okazje ogladac chujowych wallhackerow, jestem w stanie ich rozpoznac a czlonkiem UBteam nigdy nie bylem 
Ile jesteś w stanie poświęcić czasu dziennie?: zalezy, od nastepnego tygodnia ide do pracy wiec bedzie to 1-2h, a po wakacjach tez bede mogl poswiecic po 2h lecz jest to zalezne od tego jaki zapierdol bede mial w szkolce
Jak długo grasz w CS:GO?: od konca 2017 (grudzien?)
Kontakt z Tobą?: discord macius#0001 / steam / ts
STEAM ID: https://steamcommunity.com/id/420qt-

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.