Skocz do zawartości

Next!

[ZAMKNIĘTY] Propozycje #3

Recommended Posts

Cześć!

Zebrałem dla was kilka propozycji. Co prawda zawsze je wysyłam na pv do Michaela, więc pewnie nawet nie wiecie, że są ode mnie, ale tym razem piszę na forum, żeby wysłuchać też waszej opinii.

1. Plakietka "Aktualizacja" - będzie służyć randze mod+ do wstawiania, w razie, gdy treść pierwszego postu w danym temacie, ulegnie zmianie (treść pierwszego postu bądź temat postu). W takiej sytuacji administrator będzie wstawiał plakietkę i pisał, co uległo zmianie. NIE ZOSTANIE DODANE

2. Ranga Urlopowiczprzeznaczona dla osób z aktywnym urlopem. Przy okazji proponuję przenieść dział "Urlopy" z działu administracji do nowego działu "Zmiany Kadrowe" bądź "Administracja" (dział widoczny dla wszystkich użytkowników forum), gdzie proponuję dodać następujące poddziały:

• Urlopy
  • Awanse
  • Degradacje
  • Pochwały*
  • Skargi*
  • Rezygnacje

Na razie niesety wszelkie zmiany kadrowe są niewidoczne dla zwykłego użytkownika (nie wiadomo, czemu ktoś przestał pełnić daną funkcję bądź zaczął)

Dział awanse obejmowałby wszelkie awanse naszej administracji. Były by to awanse na rangi, na które nie ma możliwości złożyć podania (np. Administrator lub Opiekun). Narazie nie ma działu przeznaczonego na tego typu zmiany kadrowe.

Dział degradacje obejmowałby wszelkie degradacje z rang forumowych. Ze wszystkich obecnych na forum (oczywiście oprócz: Kobiety, Urlopowicza, Użytkownika, VIPA oraz Zbanowanego). Narazie nie ma działu przeznaczonego na tego typu zmiany kadrowe.

Dział pochwały oraz dział skargi zostałby przeniesiony z działu każdego serwera do jednego działu.

Dział rezygnacje umożliwiałby ustąpienie jakiejś funkcji na forum bez konieczności pisania do kogoś z wyższych administratorów. Rezygnacje NIE są przyjmowane negatywnie. Na razie nie ma działu przeznaczonego na tego typu zmiany kadrowe.    DODANE 

3. Bombsite B od 5ct - na dd2 dobrą opcją byłoby dodanie pluginu (lub do regulaminu), że bombsite B jest dostępny od 5 ct'ków, bo ciężko się broni oba bsy w tak mało osób. Teorie wprowadziłem, narazie, w życie bez regulaminu i pluginu jako dobra prośba do TT'ków i nikt nie miał problemu z jej zaakcpetowaniem i spełnieniem.. NIE ZOSTANIE DODANE

Pozdrawiam,

Next!

• Like 1

3. Bombsite B od 5ct dobra opcja czasami jak się gra po CT i jest mniej osób niż  po TT to ciężko jest grać na dwa bombsitey i w dodatku do niektórych osób nie dociera że niema sensu plantować na b jak tam nikogo nie ma

Co do zablokowania bs-a gdy jest mniej niż czterech ct to jestem za ponieważ upominanie za każdym razem zazwyczaj nie przynosi efektów 🙂

Ja również ze swojej strony chciałbym zaproponować antyflesh ponieważ , już wielu graczy się do mnie zwracało w tej sprawie 🙂

Aco do rang urlopowiczów,które zaproponował Next to jestem za.Fajny pomysł 🙂

• Like 1

Ja tak samo jak Wardruna, na dd2 przydałby sie antyflash bo niektórzy rzucaja pod nogi niestety... albo rzucic nie potrafia i oslepiają mates. Co do zablokowania rowniez jestem na tak, sam upominam wiele razy ze jest only a po czym klada pake sobie na B. Urlopowicz calkiem fajna ranga. Byloby wiadomo kto na urlopie a kto nie 🙂 Sam osobiscie nie mam zadnych propozycji, moze cos przyjdzie do glowy to dopisze albo tb wyslę Next  🙂

Chciałbym jeszcze dodać, że lepiej by było, gdyby ranga "Urlopowicz" działała w takie sposób, że pisałoby się prośbę o urlop, który byłby przyjety. Po skończonym urlopie można byłoby wyjść z tej grupy samemu! Nie wiem czy jest to możliwe, ale fajnie by to działało 

MichaelKosa

Ranga dodana, ale samemu nie można sobie zmieniać rang, jest to system forum gdzie tylko administrator może zmienić

Uwaga dodana przez MichaelKosa

1 i 3 propozycja nie zostaną dodane :d

zamkniety.png

Gość
This topic is now closed to further replies.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.