Skocz do zawartości

Madzia

[ODRZUCONE] Podanie na admina

Recommended Posts

Nick: Madzia
STEAM ID: STEAM_1:1:449604664
Doświadczenie: Nigdy nie byłem administratorem,lecz chciałbym zobaczyc jak to jest. spradzic siebie czy dam rade wystawic na probe ogolnie jestem osoba miła i nie toksyczna potrafie sie opanowac.
Składki: Zalezy jak lezy, ile i jaką metodą. nie chce płacic za to ze jestem adminem na jakims serwerze.
VAC: Miałem. na starym koncie mein. gdzie miałem LE, kuzyn mnie namowił na WH i tak mi sie spodobało.
Opisz siebie: No z reguły moge nazwac to nauką, mam praktyki jako ogrodnik, nie pracuje. praktykanta raczej nie mozna tak nazwac pracownikiem przynajmniej ja tak uwazam, Okolice Koszalina (zachodniopomorskie), mam na Imie Tomek , zeby nikt nie myslał ze jestem dziewczyna bo ten nick, czesto gram w csgo, w sumie codziennie ostatnio.
Ilość godzin przegranych w CS:GO: Mniej wiecej 4000h łacznie z meinem i kontami moich Boostowanych kolegow ktore sam boostowałem ale chodzi o godziny, mniej wiecej 4k.
Ilość godzin przegranych na serwerze: 5-6 ciezko okreslic gram od wczoraj lub przed 2 dni bodajże.
Posiadasz działający mikrofon?: Oczywiscie, działajacy nie szumiacy , prucz komputer w tle ktory jest głosny ale słychac go gdy trzymam przycisk i sie nie odzywam.
Przeszedłeś mutację?: Tak 4 lata temu tak dla szczególności 
Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Nie, jedyne co mialem to kiedys 3 razy |VIP| na CSGdańsk pod nickiem WFuT aimbotexexd;v
Kontakt: t.mazur81@wp.pl
W okresie testowym będziesz aktywny na forum?: tak moge wchodzic na forum.
Dołączyłeś do grupy CS Wrocław na STEAM?: nie iz nie wiedziałem za taka owa grupa istnieje zaraz ja wyszukam i dołacze do niej.
Profil STEAM jest publiczny cały?: Oczywiscie ze tak.

Jestem na NIE

Next!

Jakieś argumenty, które potwierdzają twoje zdanie? 

Uwaga dodana przez Next!

Gliszu

@Next! przeczytaj podanie i ja stwierdzam że nie trzeba osoba miała styczność z WH i ma już jednego VACA i taka osoba nie nadaje się na nadzorowanie serwera.

Uwaga dodana przez Gliszu

Jestem na nie 

Konto pod podanie 

Żadnego przywitania 

Nikt cię nie zna

4 h przegrane na serwerze 

Pobadz z nami dłużej i napisz podanie ponownie za jakieś 2 do 3 miesięcy 

Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Kamil napisał:

Jestem na nie 

Konto pod podanie 

Żadnego przywitania 

Nikt cię nie zna

4 h przegrane na serwerze 

Pobadz z nami dłużej i napisz podanie ponownie za jakieś 2 do 3 miesięcy 

Wez pod uwage ze mało kto gra tak długo na 1 serweze, chcecie zatrzymac kogos tam na długo załatwcie admina online 1 raz dziennie na serweze bo sa cheaterzy, do tego ludzie pytaja o rangi czy zostana dodane wiem nikt nie pisze na forum raczej im sie nie chce, polecam sie zastanowic nad tymi rangami, iz ze ludzie lubia je nabijac a to sciagnie wiekasza akywnosc serwera, wiem to nie watek na temat dodania czegos ale serio 0 adminow na serwerze a cheater codzinnie nowy no wkurzajace 

brak przywitania? , serio w podaniu o prace tez bys napisał Dzien dobry nazywam sie (Marek)

Edytowane przez Madzia
bjedra

Nie odpowiadamy pod swoim podaniem.

Uwaga dodana przez bjedra

Napisano (edytowane)

Konto pod podanie które jest bardzo słabe,brak składki,brak doświadczenia.O ile mi wiadomo nie odpowiadamy pod tematem z własnym podaniem^

Jestem na NIE

Edytowane przez MichaelKosa
Korekta
MichaelKosa

Kolor czerwony tylko dla administracji

Uwaga dodana przez MichaelKosa

Witam, fajnie fajnie ale gra nie polega na tym, a VALVE surowo takich delikwentów wrzuca do worka z resztą takich, dziwne masz też podejście podając nick żeński a gadasz jak facet yhmm to już o czymś świadczy, jeśli ten profil na YT co znalazłem to twoje wybryki to nie pograsz sobie za długo.

Pozdrawiam

@MichaelKosa 

Gość
This topic is now closed to further replies.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.