Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Madzia

[ZAMKNIĘTY] BŁĘDY i Prośba

Recommended Posts

Witam, Chciałbym zgłosić 2 błedy ktore zauwazyłem na serwerze awp.

1. Nie działa komenda !rs

2. Nie działa komenda !calladmin

3. nie działa komenda  (bet)

4. duzo cheaterow. 

5. Prosba o dodanie Pluginu na rangi. |Rangi ktore sie wbija przez gre na serwerze oraz kille.

to raczej wszystko Pozdrawiam 🙂 
PRZEPRASZAM ZE W REKRUTACJI ALE NIE UMIEM JESZCZE UZYWAC DOBRZE FORUM UCZE SIE PROSZE O JAKIES TEZ WSKAZOWKI DO WYSTAWIANIA POSTOW GDZIES INDZIEJ NIE W REKRUTACJI 🙂 Z Góry dziekuje  czekam na odpowiedzi

Edited by Madzia
Przypadek kliniety (TAB) a nastepnie (ENTER)

Jakie błędy? 

Po pierwsze jeszcze na serwerze awp nikt nie dał propozycji odnośnie rs i calladmin

Ja ogólnie jestem za wprowadzeniem calladmin. 

@MichaelKosa przyjmujemy propozycje? 

12 minut temu, Madzia napisał:

1. Nie działa komenda !rs

Jak dla mnie nie jest to potrzebne 🙂 (wystarczy usunąć komunikat z czatu o możliwości resetu statystyk)

13 minut temu, Madzia napisał:

2. Nie działa komenda !calladmin

Komenda faktycznie by się przydała 🙂 aczkolwiek wystarczy mieć admina w znaj i o wszystkim go informować

14 minut temu, Madzia napisał:

3. nie działa komenda  (bet)

Po co komenda "bet" na only awp ? @MichaelKosa

15 minut temu, Madzia napisał:

4. duzo cheaterow

Staramy się wszystko ogarnąć najlepiej jak możemy (wystarczy zapisać sid gracza używającego wspomagaczy i zgłosić go na forum)

16 minut temu, Madzia napisał:

5. Prosba o dodanie Pluginu na rangi. |Rangi ktore sie wbija przez gre na serwerze oraz kille.

Z tego co mi wiadomo to jest jakiś problem z tym pluginem 🙂 "Autor pluginu nie aktualizuje go" 

17 minut temu, Madzia napisał:

PRZEPRASZAM ZE W REKRUTACJI ALE NIE UMIEM JESZCZE UZYWAC DOBRZE FORUM UCZE SIE PROSZE O JAKIES TEZ WSKAZOWKI DO WYSTAWIANIA POSTOW GDZIES INDZIEJ NIE W REKRUTACJI

A oto krok po kroku jak napisać w odpowiednim dziale :

4 minuty temu, ♠★MówMiOjcze★♠ napisał:

1.  Strona główna  - Szukamy działu z serwerami 

Juz umiem dziekuje, a co do pluginu. mozna go zmodyfikowac. lub napisac cos innego nie ja jestem tu od myslenia , prosze odezwac sie do innego tworcy serwera moze cos podpowie widziałem to na innych serwerach wiec no z czym problem zeby proprosic innego tworce ktory taki owy plugin posiada, moze pomoze moze nie no raczej idzie sie dogadac , moge podac serwer ktory taki plugin ma oczywiscie tez awp 🙂 pozdrawiam , 

Tak jestem za wprowadzeniem te podpunkty

1,2

Reszta odpada 

Betowanie nie potrzebne jest na awp bo i tak na początku rundy dostajemy awp 

Cheaterzy zaproś do znaj admina który ma admina na awp lub dodatkowo dodaj do znaj kogoś z ub teamu 

Rangi na serwerze to odpada bo plugin nie jest aktualizowany do tego stanu używania jak wymienił to ♠★MówMIOjcze★♠

Pozdrawiam Kamil

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...