Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Madzia

[ZAMKNIĘTY] Informacja na chacie TEAMMATE ANTY FLUSH ON

Recommended Posts

WITAM SERDECZNIE!

Poraz kolejny mały błędzik. 

jak widnieje w tytule, Na chacie wyswietla sie informacja ze ANTY FLUSH  jest dla drozyny i strasznie to myli graczy i sie nie odwracaja od flushy .

prosił bym o usuniecie informacji lub dodanie tej oto metody ANTY FLUSH Dla swojej druzyny iz poniewaz zakupilem vip. 

i ludzie sie skarżą do mnie ze ******* flushe rzucam. i strasznie to irytujace bo rzucam dla siebie a nie dla drużyny bo mapa jest za mała zeby mowic (Rzucam Flusha)  prosze o naprawienie tego małego błedu bo nawet nie wiedziałem ze on jest dzis zauwazyłem o co chodzi gdy sprawdzilem to z kolega.

z gory dziekuje i pozdrawiam . 

doceniam rowniez aktualizacje serwra jeszcze nwm co sie dodało . wiem ze mapa ZONE nic wiecej ale dziekuje za jakies zmiany i za pamiec o wsm moim ulubionym serwerze malo graczy co drazni ale z checia wchodze na niego 🙂 
Do zobaczenia .

Do antyflesha jestem za  nie wprowadzeniem a zostawieniem tak jak jest.

Najwyżej jutro zostanie to usunięte taka infromacja o tym. 

Mapy będą aktualizowane w danych dniach.

Proszę o wypowiedzenie się graczy jak i adminów odnośnie propozycji z góry dziękuje 

Pozdrawiam Kamil.

@Madzia Heheh to jest mapa skilowa, i powiem więcej odwracanie się na takiej mapie jest mało rozsądne bo można dostać ładnie z AFK-i 😄😃, wiadomość na czacie została usunięta i zastąpiona inną informacją.

Pozdrawiam

@MichaelKosa

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...