Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
MMOFS

[Odebrana]Pożegnanie [skromne]

Recommended Posts

Przelało się 🙂 (może i dla niektórych funkcja moderatora nie jest dla mnie) 

Może i czasami łatwo mnie wkurzyc 🙂 (nie zaprzeczam bo się zdarza)

Moderator jest tutaj traktowany jako "praca" trzymasz się taryfikatora nie ważne czy myślisz inaczej (ma być tak i chu*) niektórzy lubią mieć syf na forum a jeszcze inni nie dostrzegają że niektórym nie da się czegoś wytłumaczyć 🙂 przez co dla innych robisz same błędy 

Jestem w stanie zrozumieć wszystko, lecz nie rozumiem dlaczego "ranga" na forum dzieli ludzi na poszczególne kategorie 🙂

Właściciel - ma zawsze rację czy się z tym zgadzasz czy nie (właściciel coś powie to każdy za nim że ma w 100% rację)

Administrator - to samo co właściciel 

Head-Admin - można się z nim kłócić na forum 🙂 bo przecież to nie właściciel 

Moderator - to tylko moderator 🙂 jak zablokuje to właściciel odblokuje bo to on ma rację 🙂

Admin - on tylko pilnuje serwerów więc nic mu do tego akolwiek przyzna rację osobie która jest najwyżej na forum tzn. Właściciel 

Z tego miejsca rezygnuję z posady moderatora i od dziś chcę być uznawany na forum jako zwykły gracz (bez żadnej innej rangi) 

Podziękowania dla

@Kamil - za to że od czasu jego przejścia na naszą sieć dawał z siebie wszystko

@Next! - za to że ma dobre pomysły i dobrze pełni funkcję moderatora 

@Gliszu - ty tam wiesz za co 🙂

Wszystkich nie wymienię ale dziękuję wszystkim którzy kiedykolwiek ze mną gadali oraz grali 🙂

Jeśli ktoś myśli że jest to jedyny powód mojego odejścia to jest w błędzie ( nie dzieliłem tym się z wami tylko z poszczególnymi osobami którym ufam nie patrząc na to czy go znam w rly czy nie 🙂6 miesięcy i moja rodzinka się powiększy, przez co więcej pracuję oraz dodatkowo remontuję mieszkanie żeby dobrze się żyło 🙂 dlatego też łatwo wyprowadzić mnie z równowagi 

Kto będzie chciał mieć ze mną stały kontakt to napewno mnie znajdzie na steam, forum czy GG 

Pozdrawiam MówMiOjcze 

Dzięki wielkie za to że pokazałeś mi że nie tylko w jednej range nie dam rady teraz jestem Head adminem a zaczołem jako ub team.W wolnym czasie jak będziesz chciał zagrać mm lub pogadać pisz śmiało a wejdę i pomogę jak będę potrafił 

Nie wiem, czy mogę tak zrobić, ale skoro nie masz już rangi, to napiszę. 

Dzięki wielki za współpracę przez te kilka miesięcy, mimo że się nie znaliśmy jakoś bardzo, to jednak miałem, i mam, do ciebie wielki szacunek i mam nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz. Powodzenia też z rodzinką 

Bede o tobie zawsze pamietal. 😢

Miło się pracowało z tobą jak i na Gdańsku tak i tutaj powodzenia gratulacje również nie wiem czy zostajesz tatusiem czy wujkiem ale gratulacje i Pozdro! 

A niby dlaczego ja mam zawsze racje? Trzeba mieć wielka kochones i powiedziec co leży a nie uciekać. Nie bądzmy pussy tylko trzeba gadac.

Ja również dziękuję za współpracę, miło było Cię poznać, powodzenia i trzymaj się byku! 👊

siema siema

Żegnaj 

Dzięki zacznij ze mną grać znowu a nie tutaj bzdety wypisujesz to tylko serwer i wszyscy klaskają jak właściciel powie więc nie ma co się przejmować 😛

Temat zamykam

Dziękuję ci że byłeś z nami i pełniłeś dobrze funkcję Moderatora.

PicsArt_12-26-04.52.13.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...