Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Letaryat

[ZAMKNIĘTY] Grafik

Recommended Posts

Czuję że i tak ta ranga mi nie jest potrzebna bo oprócz kolorowego nicku mi nic ona nie daje >:D

Często i tak nie mam pomysłu na jakakolwiek grafikę by komukolwiek zrobić a kompletnego gówna też nie chce robić bo wiem ze mógłbym dać z siebie więcej.

Myślę że ktoś po jakimś czasie się znajdzie i tak o wiele lepszy ode mnie który was zaspokoi.

A też jeżeli spowrotem wrócę do zwykłego gracza to przecież nie skreśla mnie z tego że nie mogę już wam całkowicie żadnej pracy zrobić. Po prostu będzie ich znacznie mniej z mojej strony (a i tak nie było ich zbyt wiele).

Odchodzić nie odchodzę, nadal będę wam uprzykrzać życie na forum jak i w grze (>:D) Po prostu nie widzę sensu zajmowania miejsca w Grafikach skoro i tak praktycznie nic nie robię.

Dziękuję w sumie że jako grafika który nie miał żadnych uprawnień na serwerze/forum traktowaliście mnie trochę jak jednego z was. Często na forum czytaliście co mam do powiedzenia lub wdawaliście się w moje głupie dyskusje.

W podsumowaniu.

Nie odchodzę dalej wam będę dokuczać ale bez sensu trzymać tę rangę skoro i tak rzadko cokolwiek robiłem.

Loffki papatki ❤️

@Letaryat dzięki za udział w życiu forum jak i w dziale Grafik, jak będziesz chciał wrócić pisz

Pozdrawiam

@MichaelKosa

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...