Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Madzia

Propozycja dodania

Recommended Posts

Witam!

Wpadłem na kolejny pomysł do zaproponowania!!

chodzi o rozgrzewki na serwerze "AWP".

Są takie zwykłe i nudne 😞

a jak by dodac im klimatu?! 

wiadomo, rozgrzewka jest jedna w meczu i na samym poczatku.

wiec pomyslałem ze np zrobic to tak ze na rozgrzewce dodac tak jakby kilka trybow ktore beda losowo sie wybierały np. Only deagle, Only granaty, kosy, moza to roznie wymyslic, fajne to by bylo a nawet wsm tak jak na arenach 1v1 na pięści super by było 🙂

Klimatowa była by tez jakas muzyczka po rundzie wiec Proponuje dodanie rozwaznie tej propozycji 🙂

Czekam na wszelkie odpowiedzi na ten temat . 

Pozdrawiam serdecznie Madzia!

Edited by Madzia
DODAJE COS JESZCZE

Ty weź sie kuźwa zdecyduj jaką płeć obierasz. Jak jestes transik to przepraszam.

16 godzin temu, moszna lele napisał:

Ty weź sie kuźwa zdecyduj jaką płeć obierasz. Jak jestes transik to przepraszam.

Moja płeć nie ma tu nic do gadania a jezeli komus przeszkadza jak sie przedstawiam niech nie odpowiada na moje wątki dziekuje.

w innym razie przestane sie udzielac na tym forum . dowidzenia 

To tylko rozgrzewka,  nie ma co kombinować, na nie.

Muzyka - Większa część osób wyłącza. Myślę że na takich trybach typu 1vs1 czy AWP to i tak większość biega z własna muzyka w tle.

Rozgrzewka - Ile trwa? Minute? mniej nawet chyba?

Po co zawalać serwer zbędnymi pluginami które mogą pogorszyć tylko jego działanie.

Na serwerze AWP nie gram bo zbyt szybko się denerwuję tak samo jak i 1vs1.

Ale uważam że można przeżyć te kilka sekund bez jakiś różnorodności.

Ale tymi pięściami to mnie jednak zaciekawiłeś ale rozgrzewka na pięści by mnie nie zadowoliła a pewnie chciałbym dłuższą walkę.

Jak by była możliwość to ja bym dał na arenkach plugin na runde z przeciwnikiem na walkę na pięści, bo to może być coś fajnego i nowego, tylko nwm jak by to działało

23 godziny temu, Letaryat napisał:

Muzyka - Większa część osób wyłącza. Myślę że na takich trybach typu 1vs1 czy AWP to i tak większość biega z własna muzyka w tle.

Rozgrzewka - Ile trwa? Minute? mniej nawet chyba?

Po co zawalać serwer zbędnymi pluginami które mogą pogorszyć tylko jego działanie.

Na serwerze AWP nie gram bo zbyt szybko się denerwuję tak samo jak i 1vs1.

Ale uważam że można przeżyć te kilka sekund bez jakiś różnorodności.

Ale tymi pięściami to mnie jednak zaciekawiłeś ale rozgrzewka na pięści by mnie nie zadowoliła a pewnie chciałbym dłuższą walkę.

9 godzin temu, Matioszko napisał:

Jak by była możliwość to ja bym dał na arenkach plugin na runde z przeciwnikiem na walkę na pięści, bo to może być coś fajnego i nowego, tylko nwm jak by to działało

Chłopacy. 

na arenkach CSWroclaw juz takie cos jest :L haha gralem własnie tam to pierwszy raz i odrazu mi sie spodobało polecam ogarnac nie wiem ale naprade grałem tam na pieści

Pomylłem serwery 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...