Skocz do zawartości

wayr

[ZBANOWANY] Banicja na Only DD2

Recommended Posts

Napisano (edytowane)

1. Nick: why are you running?

2. Identyfikator Steam: STEAM_1:0:459593403

3. Data, godzina zajścia: 03-07-19 18:48

4. Dowody: Chciałbym się dowiedzieć, o co chodzi, podobno Multi-Hack. Nie mogę się doczekać rozpiski demka, dowodów na to, że haxuje. Nadmienie fakt, iż admin nawet nie "sprawdził mnie" a ban dostałem w kolejnej rundzie jak go zabiłem.

5. Link  do demka: http://88.gotv.pro/srv48325/auto0-20190307-184243-770501426-de_dust2-_3_CSWroclaw.pl_____ONLY_DD2______Danger_Zone_Case__ws__gloves__nametag_NOWE_SKINY_____1shot1kill.pl.dem.zip

6. Link do sourcebans: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=banlist

7. Komentarz: To, że ktoś ma nowe konto, nie oznacza, że haxuje. Pozdrawiam

Edytowane przez wayr

@Trasmo @Adrian Proszę o rozpisanie demka 

Proszę wybaczyć że komentuje sprawe która mnie nie tyczy, ale admin nie musi wchodzić na specta gdyż  może podglądać każdego gracza bez potrzeby wchodzenia na specta

• Like 1

Proszę o czytanie, ze zrozumieniem. Czy ja gdzieś napisałem, że admin wszedł/ nie wszedł na specta ? Nie rozumiem po co ten post powyżej ... Jeżeli admin na podstawie jednej rundy jest w stanie stwierdzić, że ktoś jest odyebany to krzyżyk na drogę

Godzinę temu, wayr napisał:

Proszę o czytanie, ze zrozumieniem. Czy ja gdzieś napisałem, że admin wszedł/ nie wszedł na specta ? Nie rozumiem po co ten post powyżej ... Jeżeli admin na podstawie jednej rundy jest w stanie stwierdzić, że ktoś jest odyebany to krzyżyk na drogę

Post ma na celu uświadomienie Ci, że on Cie obserwował od kilku rund nie wchodząc na specta a nie że po jednej rundzie stwierdził. Resztą niech zajmie się UBT. Pozdrawiam.

Proszę o zaprzestanie pisania postów które nic nie wnoszą do tematu.

4:50 Flick na midzie. Trafiłeś głowę nawet przed ruchem celownika

5:01 Praktycznie ta sama sytuacja 

5:29 Flick na shorcie z kolan na głowę. Celownik przesuwa się na głowę przeciwnika po oddaniu strzału w głowę

5:39 Magiczny Flickshot na gościa z mida. To samo co poprzednio

Ban zostaje.

Jednocześnie proszę @Smerfix'a o niedawanie banów pod wpływem innych graczy. Tych 2 ostatnich głów Smerfix nie widział, bo grał i w tej samej rundzie zbanował typa jak stał na longu, ponieważ gracz powiedział coś w stylu "Nie no hax". Proszę o niepodejmowanie decyzji pod wpływem emocji i innych graczy.

Pozdrawiam, 

Next!

brak unban.png

Gość
This topic is now closed to further replies.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.