Skocz do zawartości

schenco

[ZBANOWANY]odwolanie Mirage #1 schenco

Recommended Posts

1. Nick: schenco

2. Identyfikator Steam: STEAM_1:0:113904187

3. Data, godzina zajścia: 03-12-19 15:56

4. Dowody: Na co ?

5. Link  do demka: http://605.gotv.pro/srv42410/auto0-20190312-155108-1585710837-de_mirage-_1_CSWroclaw.pl_____MIRAGE__1______128_TR__Danger_Zone_Case__ws__gloves__nametag_NOWE_SKINY____HLX____1shot1kill.pl.dem.zip

6. Link do sourcebans: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=schenco&advType=name

7. Komentarz: proste info, ze jeden wjechal B, wlecialem na sprawdzenie pozycji, enemy byl po prawo od okna, z tym, ze szanowny admin chyba widzial, ze kazda mozliwa pozycja jest sprawdzana, lacznie z ta pozycja

@DreaM Proszę o rozpisanie demka

Więc tak oglądałem cię 2 mapy na przestrzeni 2 map miałeś parę bardzo dziwnych akcji akcja ktorą opisujesz wyglądała tak,że wychodząc z matrixa sprawdziłeś 2 pozycje dałeś celownik w górę nie wiadomo poco i nagle celownik ci przeskoczył insta na glowe chłopa.Akcja na rampie sprawdzasz jedną pozycje u góry tylko zamiast sprawdzić miejscówke wcelowujesz się w typa przez ścianę bo myślisz,że stoi na rogu u góry a tu cyk chłop stoi za scianą i próbujesz się kryć sytuacja ta na rampie miała miejsce 3 razy dodam do tego,że tragiczny movment i crosshair placement jeśli wiesz wgl co to jest jak dla mnie ban zostaje.Jesteś odpalony i próbujesz się kryć na początku gry na serwie kryłeś się bardziej a z czasem zacząłeś mieć wywalone i odwalać takie akcje,że ziomki z 3k elo na faceitcie były w szoku jak na ciebie patrzyły BEZ UB. @Kamil

Edit:Dodam jeszcze,że było tyle akcji gdzie chłop stał w smoke i patrzyłeś smoke a gdy był smoke i tam nie było nikogo za nim lub w nim  to odpuszczałeś sobie i nie patrzyłeś.

Napisano (edytowane)

to chyba jako jedyny jestes na tyle wczeschwiedzacy, aby mnie ocenic w ten sposob, bo przez x godzin jakos bana nie wyrwalem za niby te cheaty, masz prawo do swojego zdania, pelen chill. Jednakze nie bierzesz pod uwage wielu aspektow, na ktore moze Ty przy grze nie patrzysz, a ja tak, peace

btw, nie jestem glod nova 2 i nie wmawiaj, ze sprawdzam sobie jedna pozycje i lece na pale, its not a true

Edytowane przez schenco
Next!

Proszę o nieprowadzenie dyskusji pod postem. Gwarantuję, że jeszcze dzisiaj odwołanie zostanie rozpatrzone. 

Uwaga dodana przez Next!

3 minuty temu, schenco napisał:

to chyba jako jedyny jestes na tyle wczeschwiedzacy, aby mnie ocenic w ten sposob, bo przez x godzin jakos bana nie wyrwalem za niby te cheaty, masz prawo do swojego zdania, pelen chill. Jednakze nie bierzesz pod uwage wielu aspektow, na ktore moze Ty przy grze nie patrzysz, a ja tak, peace

btw, nie jestem glod nova 2 i nie wmawiaj, ze sprawdzam sobie jedna pozycje i lece na pale, its not a true

Nie wmawiam wszystko jest na demku wyleciałeś matrixa popatrzyłeś za site i popatrzyłeś do góry wychodząć z matrixa i insta tap na ziomka przy oknie wszechwiedzący nie jestem ale swoje już w cs pograłem pare turniejów wygrałem demek widziałem setki jak nie tysiąc i potrafię odróznić czystego gracza który gra na poziomie takim jakim ty grałeś z dobrym movmentem normalnym crosshair placementem i dobrą gra od ciebie gdzie ty ewidentnie po prostu tego nie masz i nie umiesz bez wspomagaczy btw szanowany gracz nie zasłaniałby się rangom i nie pisał o jakiś gold nova 2 xD peace

Napisano (edytowane)

Wiem, że nie powinienem się wypowiadać, ale to zrobię. Demka nie oglądałem zaznaczę na samym początku.

Gram na waszych serwerach od 3 tygodni, i za każdym razem jak wejdę na Mirage to schenco jest pierwszy w tabeli. Nic dziwnego, spójrzcie na jego ruchy, na pozycję celownika jakie przybiera. Są to lata praktyki, a także ciężkich treningów, wszystko po to, żeby móc przewidzieć gdzie przeciwniki wybiegnie czy też się wychyli. Weźcie pod uwagę, że nie macie do czynienia z jakimś "randomem", ale zawodnikiem o wysokim doświadczeniu. Taki zawodnik przewiduję to co się ma wydarzyć, patrzy on w przyszłość, ma on oczy dookoła głowy. W dzisiejszych czasach coraz trudniej o uczciwych graczy, dlatego dobrzy zawodnicy borykają się z problemem monotonnych banów. 

Jestem w tym temacie neutralny, ale chciałem zwrócić na to uwagę, bo większość Administratorów najzwyczajniej w świecie to olewa. 

Moja sytuacje były podobne, posądzali mnie o wh, jedynym wyjściem jakie miałem to nagrać filmiki jak grałem na "ich" serwerach.

*Aparat był ustawiony za moimi plecami w ten sposób mieli wszystko jak na tacy.

Edytowane przez Lokus

@Trasmo @Next! Werdykt? 

Jako że mój kompan Trasmo jest ciągle offline, to ogłaszam, że w demku jest zbyt mało dowodów, żeby można było cię oskarżyć o używanie wspomagaczy. Jeżeli któraś że stron nie zgadza się z decyzją zapraszam na pv.

Dostajesz ub. W razie jakiś problemów z wbiciem na serwer pisz mi na steam (podany na prof forum). 

EDIT: Przepraszam za zamieszanie. Po obejrzeniu innego demka i pomocy @Trasmo stwierdziliśmy, że nie należy Ci się unban. 

• Thanks 1

brak unban.png

Gość
This topic is now closed to further replies.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.