Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Kamil

[ZAMKNIĘTY] Dodanie rang na forum

Recommended Posts

Witam przychodzę z propozycją dodania rang 

Weteran-Przyznawany za rok na forum 

Zasłużony-Wyróżnił się czyms na forum (Rozwojem sieci i innych tego typu rzeczy)

Właściciel serwera-Jak przyjdzie osoba z swoim serwerem żeby zamiast dostać opiekuna.

I aby ranga Junior admina była przed lub za rangą Head admina.

I czy jest możliwość aby przykładowo pokazywało 1 range ogólnie a jak ktoś wbije na profil to widzi jakie rangi posiada dana osoba.

To tyle ode mnie.

@MichaelKosa i @moszna lele Da radę to zrobić czy nie bardzo ?

10 minut temu, Kamil napisał:

Weteran-Przyznawany za rok na forum 

Wydaje mi się, że ranga bez sensu. Osoby, które będą już rok na forum, będą na 100% miały inna range. Osoba, która ma po prostu konto rok nie może dostać weterana od tak. Poza tym jak to sobie wyobrażasz? Podania na weterana? 

11 minut temu, Kamil napisał:

Zasłużony-Wyróżnił się czyms na forum (Rozwojem sieci i innych tego typu rzeczy)

Ranga narazie zbędna. Proponuję nazwę "Legenda", która przyznawana by była po rezygnacji ważnej osoby na forum. 

12 minut temu, Kamil napisał:

Właściciel serwera-Jak przyjdzie osoba z swoim serwerem żeby zamiast dostać opiekuna.

Narazie nie ma takiej potrzeby. 

12 minut temu, Kamil napisał:

I aby ranga Junior admina była przed lub za rangą Head admina.

Wydaje mi się, że ranga Junior Admin obecnie, to ranga dla nowych adminów, ale tu nie mam pewności (też zawsze kojarzyłem nazwę Junior Admin z osobą ważną na forum (trochę poniżej administratora). 

13 minut temu, Kamil napisał:

I czy jest możliwość aby przykładowo pokazywało 1 range ogólnie a jak ktoś wbije na profil to widzi jakie rangi posiada dana osoba.

Pisałem o tym wiele razy, czy to na forum, czy do Michaela. Odpowiedź była niezmienna: "Brzydko to wygląda", z czym się nie zgadzam. Jestem oczywiście za. 

15 minut temu, Kamil napisał:

@MichaelKosa i @moszna lele Da radę to zrobić czy nie bardzo ?

Oczywiście, że się da. Zależy od chęci. 

2 minuty temu, Next! napisał:

Wydaje mi się, że ranga bez sensu. Osoby, które będą już rok na forum, będą na 100% miały inna range. Osoba, która ma po prostu konto rok nie może dostać weterana od tak. Poza tym jak to sobie wyobrażasz? Podania na weterana? 

Bez sensu? 😄 

Nie każdy musi mieć jakąś inną rangę, bo np jest na innej sieci 🙂, a tutaj sobie tylko grywa. Jak dla mnie weteran spoko opcja, wyróżniająca 🙂 

@Kamil To co napisałeś jest do zrobienia ale opcja ostatnia już trochę bardziej skomplikowane, bo to będzie robota dla grafika który zrobi rangi, na teraz jest to zakodowane w systemie forum jako prefix a nie jako grafika więc to się nie wyświetla 

Wszytsko da sie zrobic, ale i tak juz jest nawalone rang. Wlasiciel serwera? Jak jest tylko jeden 😄

Wprowadzone, ostatnia propozycja jest do Pana grafika.

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...