Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Anicet

[ZBANOWANY] Odwołanie Mirage #1 Anicet

Recommended Posts

1. Nick: Anicet♜E36♜

2. Identyfikator Steam: STEAM_1:0:467578405

3. Data, godzina zajścia: 03-18-19 18:26

4. Dowody: Gram już jakiś 5 tydzień na serwie i nie dostawałem bana chociaż było po 3-5 adminów na serwie i nic.

5. Link  do demka: http://605.gotv.pro/srv42410/auto0-20190318-174547-827913811-de_mirage-_1_CSWroclaw.pl_____MIRAGE__1______128_TR__Prisma_Case__ws__gloves__nametag_NOWE_SKINY____HLX____1shot1kill.pl.dem.zip

6. Link do sourcebans: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:467578405&advType=steamid&Submit#

7. Komentarz: Nie wiem za co ban czy za to że skany w smoke udane były czy co, aczkolwiek admin to i tak rozpiszę to się dowiem.

A więc tak jedziemy po pierwsze nwm jak nie dostałeś bana wcześniej ale to co dzisiaj zobaczyłem wystarczy podejrzewam,że jakby sie przyjrzeć bardziej to byłoby tego jeszce więcej zacznijmy od tego,że jesteś kolejnym talentem który na serwerze napi***ala jak bóg a na Faceitcie nie możesz wyjść z 20 na 3 lvl.Na demku widać te twoje udane skany to nie były skany tylko wcelowywałeś się w chłopa przez smoke i zabijałeś to samo na shortcie i to samo na midzie plus głowy z deagla przez paczki na midzie czy nie pickowanie pozycji gdy przeciwnik jest w ciebie wcelowany a pickowanie gdy nie jest i łapanie na timingach są tp takie małe niuanse które ktoś kto obejrzał mase demek i wie jak rozpoznać cheatera wychwyci od razu .Masz tragiczny crosshair placement ale grasz jak bóg jak dla mnie bez ub.Dodam jeszcze do tego może,że jesteś oszustem i twierdziłeś,że nie posiadasz Vac bana i innych kont chyba,że sprzedałeś bo rzekomo byłeś skupującym i sprzedającym a tu zobacz jaki dziwny przypadek twoje konto z vac banem https://steamcommunity.com/profiles/76561198874792829 i do tego z takim samym avatarem z jakim grałeś i jaki masz na tle na forum i do tego z warszawy skąd jesteś https://prnt.sc/mzlxvs oraz https://prnt.sc/mzlxrf.Skończę to tym,że jak dla mnie nie powinno być żadnego UB oraz że jesteś najzwyczajniejszym oszustem. Tyle ode mnie i Pozdrawiam 😉

Te paczki na midzie to gościowi było widać ramię a w biegu z deagle się dzieją różne rzeczy :), A tak pozatym w WWA mieszkam od stycznia, a konto było z grudnia.

EDIT: A i porównujesz faceit (na 3 lvl nie grają tylko jakieś mge-le ale także globale, które dopiero zaczynają fc) do silverów - mge na ffa xdddd.  A jeśli o crosshair placement chodzi to sry ale ja gram przeważnie awp i nie celuje w głowe tylko w ciało i jak strzelam to przeważnie flickiem.

Teraz, Anicet napisał:

A i porównujesz faceit (na 3 lvl nie grają tylko jakieś mge-le ale także globale, które dopiero zaczynają fc) do silverów - mge na ffa xdddd.  A jeśli o crosshair placement chodzi to sry ale ja gram przeważnie awp i nie celuje w głowe tylko w ciało i jak strzelam to przeważnie flickiem.

Sry za post pod postem ale edytować nie mogłem.

Kolego na serwerze gra mase dużo lepszych graczy niż na 3 lvl faceit i tu nie masz problemu nawalać jak bóg a tam ledwo dajesz rade więc o czym my gadamy i masz racje na 3 lvl grają zazwyczaj gorsi gracze niż le a nie globale globale grają dwa 3 mecze a ty grałeś na typów którzy siędzą tam po 200 meczy potrafie takie rzecyz sprawdzić i wiem co nie co o faceitcie więc polecam już nie kłamać dalej 🙂

Posted (edited)

Dobra ale tak jakby na fc nie masz awp w 2 rundzie na której opiera się cała moja gra ani double jump'a do przemieszczania się. 🙂 Zresztą na fc miałem 5 lvl a spadłem do 3lvl i nie grałem zbyt dużo :). Możesz to po liczbie meczy zobaczyć.

Edited by Anicet

Masz Anicet sporo dziwnych akcji, wiesz gdzie się ustawić i nie wychylasz jak ktoś jest wcelowany, a jak nikogo nie ma to na spokojnie wychylasz. Dziwnie grasz, ale w sumie grasz dosyć długo i masz wykupionego vipa więc wątpię żebyś coś miał. Jednakże decyzję pozwolę sobie pozostawić  innemu członkowi UBTeam, bo znam Aniceta w miarę dobrze i mina decyzja mogłaby być nieobiektywna. 

Dodam jeszcze, że na mmach też mu często takie strzały wchodzą, a VAC'a nie ma. 

@bjedra, @Trasmo, @Adrian

Demo obejrzane, podpinam się pod wypowiedź @DreaMa.

Wypowiedzi oskarżonego pod tematem są komiczne.

Pierwszy raz słyszę żeby ktoś grając awpę przeważnie flickował i żeby na 3lvl fc non stop grały "zaczynające globale".

Więc ja się wypowiem jak to pisze dream gostek z esl że ma lepsze doświadczenie ode mnie.

Czm moim zdziwieniem nie dał bana mu cruzen lecz przegrał z nim prawie całą mape i tak samo reszta adminów jaguś itp.

Ty Dream wbijasz bo pewnie empe ci powiedział że odpalony acient i daj bana jak on czysty.

Słyszy i widział normlanie jakby miał wh to by cię z tej dżungli skanował na ez lecz tego nie robił czm ? 

Czekam na decyzje ub teamu.

Jestem osobą, która chyba najwięcej przegrała godzin na serwerze przez ostatni miesiąc i często widywałem Aniceta i jestem w szoku z zaistniałej sytuacji, jeśli chodzi o jego osobę to jest rozgadany, miły i lubiany, posiada również vipa, więc mało, kto podejrzewałby go o cheatowanie.  Jako iż jest on stałym graczem, to znam jego mocne i słabe strony, jeśli chodzi o strzelanie z pistoli czy rifli to jest bardzo słaby, natomiast jak gra z awp to jakby na konto weszła inna osoba, rzadko się myli, jeśli chodzi o clutche to te nie idą mu najlepiej. Chciałbym też porównać jego kd 1.50 do takiego dreama 2.35 czy mojego 2.54, różnica prawie dwukrotna . Czasem zdarzą mu się staty 33/10, ale też 22/15. To nie jest gracz, który zagra każdą mapę dobrze, raz wyjdzie, a raz nie. Co do jego konta z vac, to mówił, że zostało ukradzione, ale ile w tym prawdy nie wiem. Co do Dreama to nie wątpię w jego umiejętności w rozpoznawaniu cheaterów. Sam mam te +5k godzin 10lvl faceit i inne mniej ważne osiągnięcia, jeśli chodzi o turnieje to w tym dream zdecydowanie mnie prześciga i może mieć ode mnie większe pojęcie, jednak prosiłbym, żeby były wzięte pod uwagę też dema z innych map, bo każdemu zdarzają się mapy w, których my sami nie możemy uwierzyć w to co zrobiliśmy, tak zwana życiówka. Oczywiście mogę się mylić, tak samo jak i Dream, ale jesteśmy tylko ludźmi, pozdrawiam

Po wypowiedzi Jagusia stwierdzam, że zaistniała sytuacja na demku mogła być po prostu przypadkiem. Jak Jaguś wspomniał chłop niezbyt dobrze strzela, czytaj movement celownika nie jest zbytnio stabilny a movement tymbardziej co jest zauważalne na demku. Zabójstwa przez smoka oraz skrzynki musiały być przypadkiem. Chłop lata sobie bez największego sensu po mapie i zabija.  @bjedra obejrzałeś? Werdykt?

Nadal jestem za tym że nie jest czysty.

47 minut temu, Jagi napisał:

Jestem osobą, która chyba najwięcej przegrała godzin na serwerze przez ostatni miesiąc i często widywałem Aniceta i jestem w szoku z zaistniałej sytuacji, jeśli chodzi o jego osobę to jest rozgadany, miły i lubiany, posiada również vipa, więc mało, kto podejrzewałby go o cheatowanie.  Jako iż jest on stałym graczem, to znam jego mocne i słabe strony, jeśli chodzi o strzelanie z pistoli czy rifli to jest bardzo słaby, natomiast jak gra z awp to jakby na konto weszła inna osoba, rzadko się myli, jeśli chodzi o clutche to te nie idą mu najlepiej. Chciałbym też porównać jego kd 1.50 do takiego dreama 2.35 czy mojego 2.54, różnica prawie dwukrotna . Czasem zdarzą mu się staty 33/10, ale też 22/15. To nie jest gracz, który zagra każdą mapę dobrze, raz wyjdzie, a raz nie. Co do jego konta z vac, to mówił, że zostało ukradzione, ale ile w tym prawdy nie wiem. Co do Dreama to nie wątpię w jego umiejętności w rozpoznawaniu cheaterów. Sam mam te +5k godzin 10lvl faceit i inne mniej ważne osiągnięcia, jeśli chodzi o turnieje to w tym dream zdecydowanie mnie prześciga i może mieć ode mnie większe pojęcie, jednak prosiłbym, żeby były wzięte pod uwagę też dema z innych map, bo każdemu zdarzają się mapy w, których my sami nie możemy uwierzyć w to co zrobiliśmy, tak zwana życiówka. Oczywiście mogę się mylić, tak samo jak i Dream, ale jesteśmy tylko ludźmi, pozdrawiam

Nie no nic nie było o skradzionym mówił ze kiedyś niby sprzedawał nigdy nie posiadał vaca a dziś się tłumaczył ze w styczniu się przeprowadził i ze to nie jego konto a avatar nick i miejscowość ta sama no niefortunny przypadek 

Sprawa ciężka, aczkolwiek do rozwiązania. Narazie wśród osób które się wypowiedzialy jest 3:2 na korzyść unbana. Ja osobiście, jak pisałem powyżej uważam, że jesteś czysty. Masz dużo dziwnych akcji, ale są rundy, w których po prostu lepiej się zagra, czy zrobi coś Podejrzanego nawet bez swojej wiedzy. Na przykład flusha: typowi ciągle namierza na głowy przeciwników przez ścianę, a bana nie ma. Może ma szczęście czy coś? W dodatku, tak jak wspomniał Kamil, Anicet gta u nas ponad 5 tygodni i wszystko było w porządku. Co więcej, rozmawialiście razem na serwerze prawie całą mapę i było wszystko git. 

Bjedra widzę narazie się nie wypowiada, a mi zależy na szybkim rozpatrywaniu odwołań, dlatego też nadaje unbana i życzę mniej takich sytuacji na przyszłość. 

W razie trudności z wejściem na serwer, pisz do mnie. 

unban.png

Ban zostaje nadany ponownie.

459045a854a2f5bbf07ad1b06f3ca5a8.png

Próba ominięcia bana przez nowe konto.

IP takie same.

brak unban.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...