Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
woreczek

[ZBANOWANY] [ODWOŁANIE] #3 CSWroclaw.pl [★ONLY DD2★][TR128]!Danger Z... w4rrior

Recommended Posts

1. Nick: w4rrior

2. Identyfikator Steam: STEAM_1:1:199150496

3. Data, godzina zajścia: 03-18-19 20:21

4. Dowody:  prosze o demo z calej  mapy

5. Link  do demka:

6. Link do sourcebans:

7. Komentarz: niby za wh od kolegi  next!

Takie delikatne przypomnienie... wydaje mi się, że jak na pewniaka dajecie bana to chyba nie trzeba aż 24 godzin na rozpisanie prostego demka ?

To może czas zmienić zasady ? Nie jesteś pewny, nie masz czasu nagraj demo, zrób temat, oceni ktoś  inny a poźniej ewentualnie banuj. Rozdajcie bany jak dz.... trypla w tanim domu schadzek.

Sory ale robicie sobie dzieciaki jaja... oglądałem sobie for fun to demo o co wy tam płaczecie.

Powiem Wam tak, jesteście dzieciakami, gadacie jak dzieci, next to piszczysz i wyglądasz na 15 lat. Kup sobie słuchawki i zacznij grać a nie płakać. A za te teksty i wyzwiska w moją stronę to powinieneś dostać solidnie w ryj.

I co znowu dasz warna bo nie można edycji posta zrobić?  Specjalnie nie rozpiszesz dema? Tak jak sie ugadywałeś na micu ze Slawic Warriorem, że macie sobie dać znać jak napisze odwołanie? Kto Wam dał admina?

Szczeniackie zachowanie. Powinniście się wstydzić.

Wiesz tak zluzuj trochę woreczek 

@Trasmo Rozpiszesz go? 

@woreczek Z demka wynika że wytrzymałeś do 8:00 minuty, 12:08 minuta chyba palec Ci poleciał aimbot+wh, 20:16 tłumacz sobie to jak tam chcesz, wyczekiwałeś tylko i strzelałeś sobie, 20:37 modelu jeszcze postaci nie widziałeś a już oddałeś strzały, mogłeś się odpalić już na początku.

A co do Twoich wypocin o dzieciakach to sam się zachowałeś jak dzieciak, nie potrafisz przegrywać więc potrzebujesz wspomagaczy.

Pozdrawiam

@MichaelKosa

brak unban.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...