Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

KONKURSY NA CZAS ORAZ HEADSHOTS

Bądz aktywny na wybranym Swoim serwerze i syskuj!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Sign in to follow this  
Switchereq

[Odebrana]Rezygnacja z funkcji admina.

Recommended Posts

Pisze juz tą rezygnacje po raz 2 poniewaz nie umiem jej ubrać w słowa. 

Witam! 

Wiedzialem ze kiedyś najedzie ten dzień no i coż moge powiedzieć. Stało się. Dziekuje wszystkim za te wspólnie spedzone lata i na tej sieci jak i na csgdansku naprawde spedzilem z wami setki godzin płaczac ze smiechu i rozwalając biurko z nerwów lecz to wszystko pozostanie w mojej pamieci na długie lata. Teraz chciałbym podziekować paru osobom z osobna. 

@Matioszko jesteś naprawde genialnym człowiekiem znajomym jak i przyjacielem naprawde dziekuje ci za te wszystkie super spedzone chwile i pomoc w moim poczatkowym "zawodzie" administratora.Koniecznie musimy sie spotkac (na poczatku kwietnia bede w warszawie to napisze) 

@M1chal_S tak samo jak matioszko pomogłes mi w wielu rzeczach razem grywalismy w wiele tytułów i biliśmy rekordy prędkości w ets 2. Mam nadzieję ze jeszcze nie raz porozmawiamy na ts3 🙂

@Adrian  dziekuje dziekuje i jeszcze raz dziekuje nie chce pisac tego samego co u chłopaków wyżej ale naprawde dużo ci zawdzieczam

Przyszła pora na własciciela @MichaelKosa

Dziekuje ci za to że dałeś mi szanse mimo mojego wieku i za to ze starasz sie o tą sieć 🙂

Nadchodzi czas pożegnania po raz ostatni bedzie to krótka lecz jak mniemam smutna chwila. Dziekuje wam z całego serca za te wszystkie godziny i dni mam narazie dość counter strika i przechodze trudny okres przez co nie moge ani nie mam ochoty wchodzic na serwery. W przyszłości jeszcze sie zobaczymy a teraz sie wymeldowywuje i życze powodzenia. Papa ❤️

Jest jeszcze pare osob ale nie moge ich oznaczyc "biblethump"

@Switchereq Dziękuję za poświęcony czas na forum jak i na serwerach, jak będziesz chciał wrócić pisz do Mnie 😉

Dzięki za miłe słowa i do zobaczenia 😃

Trzymaj się.

Rangę odbiorę temat zamknę w środę.

Dzięki chłopie za wspólne giereczki, jakoś tam w kontakcie jesteśmy

Dzięki za wspólną grę i spędzony czas 

PicsArt_12-26-04.52.13.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.