Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Switchereq

[Odebrana]Rezygnacja z funkcji admina.

Recommended Posts

Pisze juz tą rezygnacje po raz 2 poniewaz nie umiem jej ubrać w słowa. 

Witam! 

Wiedzialem ze kiedyś najedzie ten dzień no i coż moge powiedzieć. Stało się. Dziekuje wszystkim za te wspólnie spedzone lata i na tej sieci jak i na csgdansku naprawde spedzilem z wami setki godzin płaczac ze smiechu i rozwalając biurko z nerwów lecz to wszystko pozostanie w mojej pamieci na długie lata. Teraz chciałbym podziekować paru osobom z osobna. 

@Matioszko jesteś naprawde genialnym człowiekiem znajomym jak i przyjacielem naprawde dziekuje ci za te wszystkie super spedzone chwile i pomoc w moim poczatkowym "zawodzie" administratora.Koniecznie musimy sie spotkac (na poczatku kwietnia bede w warszawie to napisze) 

@M1chal_S tak samo jak matioszko pomogłes mi w wielu rzeczach razem grywalismy w wiele tytułów i biliśmy rekordy prędkości w ets 2. Mam nadzieję ze jeszcze nie raz porozmawiamy na ts3 🙂

@Adrian  dziekuje dziekuje i jeszcze raz dziekuje nie chce pisac tego samego co u chłopaków wyżej ale naprawde dużo ci zawdzieczam

Przyszła pora na własciciela @MichaelKosa

Dziekuje ci za to że dałeś mi szanse mimo mojego wieku i za to ze starasz sie o tą sieć 🙂

Nadchodzi czas pożegnania po raz ostatni bedzie to krótka lecz jak mniemam smutna chwila. Dziekuje wam z całego serca za te wszystkie godziny i dni mam narazie dość counter strika i przechodze trudny okres przez co nie moge ani nie mam ochoty wchodzic na serwery. W przyszłości jeszcze sie zobaczymy a teraz sie wymeldowywuje i życze powodzenia. Papa ❤️

Jest jeszcze pare osob ale nie moge ich oznaczyc "biblethump"

@Switchereq Dziękuję za poświęcony czas na forum jak i na serwerach, jak będziesz chciał wrócić pisz do Mnie 😉

Dzięki za miłe słowa i do zobaczenia 😃

Trzymaj się.

Rangę odbiorę temat zamknę w środę.

Dzięki chłopie za wspólne giereczki, jakoś tam w kontakcie jesteśmy

Dzięki za wspólną grę i spędzony czas 

PicsArt_12-26-04.52.13.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...