Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Jagi

Balans/ ograniczenie awp/ pistole

Recommended Posts

Z racji tego iż gram trochę na serwerze i znając opinię innych graczy w szczególności stałych bywalców chciałbym zaproponować kilka zmian, które ulepszyłyby rozgrywkę na only mirage. Na początku istnienia serwera kosa nie chciał wprowadzać żadnych zmian, żeby utrzymać nowych graczy, lecz teraz mamy dużo stałych osób dla, których powinniśmy coś zmienić, aby polepszyć grę na naszym serwerze.

1. Pierwsza, a zarazem najczęściej wymieniana propozycja według graczy jest ograniczenie awp i się z tym mega zgodzę, na tygodniu gra +20 osób, a w weekendy nawet dochodzi do full, gdy ct zaczyna wygrywać pojawia się nawet 10 awp i terro nie może nic zrobić, nigdzie wejść bo wszędzie stoi wcelowana awp, nawet topowy gracz może i zabije jedną, ale po chwili wychyla druga, albo pozycja jest podwojona i umiera. Taka sytuacja zmusza tt do kampienia lub wychodzą z serwera bo nie widzą sensu gry, a ct wygrywa praktycznie wszystkie rundy i robi się wynik np. 13:2. Proponuję ograniczenie awp do 1-3, oczywiście dla vipa bez ograniczeń, a przy 30 osobach, na serwerze spokojnie jest +5 vipów.

2. Co do autobalansu, bo na niego też gracze narzekają, nawet nie chodzi o to, że ludzie przechodzą do wygrywającej drużyny, tylko on zamiast przenosić graczy z najlepszym kd lub z czołówki tabeli to przenosi typów 2-10 i podobnych, raz na 4 mapy rzeczywiście przeniesie gracza, który potrafi zmienić przebieg rozgrywki. Na topowym serwerze, który jest praktycznie 24/7 full, nazwy nie będę podawał, to każdy może sobie przechodzić no chyba, że jedna drużyna ma nadmiar osób, ale tam przenosi osoby z dobrym kd, więc się da. Na gdańsku był też świetny autobalans, tam wyniki wynosiły 16:14, 16:13, 15:15.

3. Hełmy w pistolu, propozycja usunięcia hełmów w pierwszej rundzie została pozytywnie rozpatrzona w innym temacie. Dla niektórych w pistolach vip jest pay2win, typ strzeli heda vipowi, nie zabije go, on mu to odda tapem w głowę i umrze przez co zdarzają się sytuacje w, których lecą ostre słowa typu (bez vipa jesteś nikim) itp. przez co zaczyna robić się spina, lub wychodzą z serwera bo dla nich jest to niesprawiedliwe.

To tyle ode mnie, mam nadzieję, że wypowiedzą się też ludzie z naszego serwera bo chciałbym, żeby serwer się rozwijał, a nadchodzą wakacje czyli okres świetności serwerów społecznościowych.

1. Jestem jak najbardziej by ograniczyć ilość "AWP" w drużynie..

2. Tutaj też jak najbardziej ZA by  autobalans  przerzucał  ludzi z "lepszym kd" do słabszej drużyny..

3. z VIP'em już było kombinowane VIP  i tak ma wielką przewagę ma med'a ma full granaty więc sądzę że można by mu tego keva usunąć z rund pistoletowych,  więc też jestem ZA.

1. Jestem za ograniczeniem awp do 2-3 na drużynę i vipy bez ograniczeń.

2. Też jestem a najlepiej zrobić tak aby przykładowo 2 najlepszych w jednej drużynie przenosiło do gorszej lub jedną osobę która jest 1 w tabeli do przeciwnej.

3. Usunięcie hełmu i kevlara da standardową rozgrywkę tak jak kolega wyżej wymienił vip ma full granaty i meda.

@MichaelKosa Jaka decyzja da radę to wprowadzić ?

Nareszcie ktoś zdobył odwagę aby napisać o zmianach brawo jaguś
Jak dla mnie propozycję do wprowadzenia 

1. Propozycja będzie dziś wieczorem wdrażana

2. Autobalans jest zainstalowany nowy, testy 

3. Pierwsza runda kamizelka i hełm jest zdezaktywowany, na następnej rundzie działa