Jump to content

Justyna

Blokada autosnajperki/ kelver

Recommended Posts

Posted (edited)

Zwracam sie z prośba o nałozenie blokady na kupno autosnajperski. Jesli kazdy vip kupi auto na serwerze nie da sie grać. i tak nie raz po prostu robią. 

#2 A i proszę o przywrócenie na pistoletówce vipowi samego kevlera. Nie róbmy tak, vip to vip kevler powinien miec a czy sobie kupi hełm czy lepsza bron to juz od niego zalezy.;]  

To wywalcie podwojny skok, to jest dopiero nie sprawiedliwe. A mi dajcie kevlera i tyle! 

#muremzakevlerem @DєииuŚ ヅ przezyje bez podwójnego skoku a bez kevlera raczej cięzko! 

Pozdrawiam..

Edited by Justyna

Autosnajperki można zablokować 

Ale kevlara nie przywrócimy prędzej po zmianie stron lepiej też usunąć kevlara aby gra była równa w pistoletach.

Vip jak nie ma na początku kevlara to ma przewagę 2 skoki i cały zestaw granatów co chcieć więcej.

1. Jak najbardziej na tak, gdy znajdują się autosnajpy po ct to ludzie ich wyzywają lub wychodzą z serwera bo nie widzą sensu gry.

2. Na nie, vip ma i tak za dużą przewagę w pierwszej rundzie (double jump, granaty, apteczka), poza tym bardzo często w pistolach terro rushuje B i gdy mają hełm nie można ich w żaden sposób zatrzymać. Prosiłbym o usunięcie hełmu w drugim pistolu (runda 16).

1 na duże TAK  Kiedyś na Gdańsku autosnajperka była zablokowana i nikt nie miał z tym problemu. 2 na NIE

1 na nie. Broń to broń.

2 na tak. Ludzie jednak za coś płacą.

3 - Double skok jest według mnie nie potrzebny. Denerwuje on jednak czasami bardziej niż te kevlary czy auto sniperki czy co was tam denerwuje ^^

4- Jestem za przywróceniem healowania się pod e. Było to bardziej fair lecząc się o 10 hp, niż nawet po 100 hp. Potem są przypadki które sam przeżyłem, że chłopowi dałem 229 w 7 a on se jeszcze biega

1. Mnie to tam nie przeszkadza, chcą niech sobie tam grają.
2. VIP i tak ma za dużo więc @Justyna przeżyjesz bez tego kevlara 🙂  

1.Na NIE chcą niech grają broń to broń 

2.Na nie hełm na pistolach nie powinien być dostępny,chyba ze po prostu na rundy 1 i 16 wyłączyć wgl hełm w możliwości kupowania i wtedy dać keva oraz kasę na pistolet widziałem to na innych serwerach nwm czy michael byłby to w stanie zrobić