Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl

Recommended Posts

1. Nick: Undercover.

2. Identyfikator Steam:STEAM_1:0:498391659

3. Data, godzina zajścia:15:14

4. Dowody: Nie mam dowodów, może jakieś logi z konsoli z csgo są, nie wiem, ale mam dowód, że w csa gram od 2015 i wallhacka nie posiadam, a Administratora o nicku ,,Kamil" polecam zdegradować

5. Link  do demka:Nie wiem jak

6. Link do sourcebans: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=banlist chyba nie tak ale nie wiem po prostu jak dać link inaczej.

7. Komentarz:Bana dostałem za wh, bo zazwyczaj wiedziałem gdzie jest przeciwnik,a dlaczego? bo większość graczy nie używa shift'a, a ja mam bardzo głośno gre ( aby słyszeć kroki) i poprostu dobre słuchawki, to się nazywa wyczucie gry.

Więc się wypowiem 

Zauwazyłem twoja podejrzaną grę jak wszedłem na serwer czasami dziwnie ci celownik przeskakiwał.

Nie każdy z graczy nie używa shifta i takich momentach mnie dziwi nawet nie biegłem a słyszałeś z której strony wyjdę az tak rozwiniętego słuchu nikt nie ma.

A ja moge ci polecić inny serwer jak ci się nie podoba ze dostal bana ?

Takie propki co i kto by dostał to masz dział skarg bo w odwołaniu nie prosimy o degrada itp. 

Pozdrawiam Kamil.

Posted (edited)

@Kamil Celownik mi drga bo

mam duży sens ( 1.5 1200dpi) i mi tak skacze, ponieważ grałem w inną grę, gdzie mam w niej inną czułość i przyzywczajam się do niej.

Edited by UndercoveR

@kamil Może nikt nie ma aż tak dobrego słuchu, ale ja mam w słuchawkach 7.1 i jednak trochę to pomaga okreslić skąd idzie przeciwnik.

Jak widać jesteś czysty lecz masz dziwne zagrania.

Czasami robisz tak ze raszujesz przez smoke lub normalnie.

Nadam ub lecz jak zbanuje cię jakiś admin na mirku na ub już nie licz.

Pozdrawiam Kamil.

unban.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...