Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
KuKi

[ZAMKNIĘTY] Propozycja Arena 1 vs 1

Recommended Posts

Nigdzie nie znalazłem żadnego wzoru, więc pisze tak po prostu.

• Wiem że już to padło ale wprowadzenie komendy na zmianę mapy (rtv) to naprawdę dobry pomysł a jeśli administracja ma wątpliwości co do tej komendy to zachęcam do wejścia na jakikolwiek serwer innej sieci gdzie istnieje ta komenda. Zapewniam nigdzie nie ma z nią problemu 😉 

• Dobrym pomysłem było by również wprowadzenie komendy votekick, votemute. Dużo serwerowni boi się że ta komenda będzie nadużywana. Z doświadczenia wiem że tak nie jest i po raz kolejny zachęcam do wejścia na jakiś serwer (mogę podać ip jeśli administracja zechce to zweryfikować) 

• Co prawda gram na tym serwerze niedługo ale uważam że powinno się zrobić zmiany w kadrze administracji (podejrzanie dużo osób skarży się na brak administracji na serwerze)

• Regulamin Areny 1 vs 1 wygląda jakby był zrobiony "kopiuj - wklej" zawiera dużo nieścisłości a wiele kwestii które powinny się w nim znaleźć nie zostały tam uwzględnione. Jeśli wam się go nie chce pisać to ja z przyjemnością to zrobię 😉 Na prawdę, wystarczy słowo...

Mam jeszcze parę uwag ale wolał bym je uzgodnić z właścicielem lub opiekunem serwera. Zapraszam do dyskusji LOGICZNYMI ARGUMENTAMI a nie "Admin ma racje" w komentarzach pod spodem.

Pozdrawiam KuKi

1i 2 propozycja ląduje do kosza. 

Komendy takiej jak rtv votekick itp nie zostaną wprowadzone bo będziecie się bawili jak 5 latki i przez to gracze będą uciekać bo jakieś 5 latki go wywalily bo za dobry. 

Tak to jest jak starają się o multi admina 

Ja wejdę żeby trochę pograć na arenkach. 

To tyle ode mnie.

@MMOFS Propozycje rtv można wprowadzić lecz nie te votekick itp bo dzieciarnia będzie się bawiła np.Zabije takiego dzieciaka gracz i zaraz napisze !votekick i nick tej osoby no ludzie to ma być 1vs1 a nie ten mnie zabił to go wywalamy ludzie komendy maja być przydatne a tym bardziej nie do zabaw.

Jak narazie gracze znikają z powodu cheterów a nie komendy votekick. Tak jak mówiłem jeśli nie jesteś pewien co do tych komend to popatrz jak to wygląda na innych serwerach 😉 Ponad to jak mamy się bawić komendą rtv? Mapa się podoba to nie wpisujemy rtv. Mapa się nie podoba to wpisujemy rtv. Żadnej zabawy, "krótka piłka" I zadowoleni gracze.

Zatem przydało by sie zrobić te zmiany kadrowe.

Cieszy mnie to bardzo. Licze na Ciebie 😉 

Jeszcze nie widziałem aby gracze bawili się komendą (rtv) nie podoba się mapa to wpisujesz rtv i tyle ... Jeśli mapa nie podoba się reszcie to oni też dadzą rtv i mapa zostanie zmieniona. 

Co do votemute oraz votekick, jest to przydatna komenda ponieważ gracz nie musi czekać aż admin wejdzie tylko połowa serwera da kick dla pana ze wspomagaczami i po problemie (wiecznie widzicie problemy z dodaniem czegoś nowego, dodajecie na tydzień, zerkacie jak to działa i w razie czego usuwacie)

Dobre pomysły - jestem jak najbardziej ZA!

Mało kiedy bywam na arenkach ale mysle ze propozycje z rtv i votekick mozna by wprowadzic nawet na okres testowy.

Jestem za propozycją rtv , ale do votekick mam odmienne zdanie przez dzieci i trollujących ludzi. Wyobraźmy sobie sytuacje siedmioro dzieci i jedna normalna osoba. Taki załóżmy "maciuś" Powie dawajcie kickujemy go. To ziomek nie może sobie normalnie pograć, ale za opcją rtv jestem najbardziej za.

Witam, został dodany system Ultimate Mapchooser, oraz votemute votesilence votekick voteban, minimalna ilość osób do vote 8

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...